نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴

75 درصد فضای سبز سبزوار با آب غیرشرب آبیاری می شود

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سبزوار گفت: 75 درصد از فضای سبز این شهر با آب غیرشرب آبیاری می شود اما بازهم در تلاش هستیم با افزایش شبکه، آبیاری فضای سبز با آب شرب قطع شود.

 
خاطرات شفاهی علی میرقطبی با عنوان «هشت میلی‌متر از انقلاب» منتشر شد
۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲

خاطرات شفاهی علی میرقطبی با عنوان «هشت میلی‌متر از انقلاب» منتشر شد

کتاب «هشت میلی‌متر از انقلاب» خاطرات شفاهی علی میرقطبی از مستند «انقلاب در سبزوار» توسط دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تولید و از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد. «هشت میلی‌متر از انقلاب» به خاطرات شفاهی علی میرقطبی از نحوه‌ی ساخت مستند «انقلاب در سبزوار» که با دوربین هشت میلی‌متری خود از تمامی ...

 
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۱

رئیس زندان سبزوار: برگزاری جشن گلریزان وجاهت قانونی ندارد

رئیس اداره زندان، اقدامات تامینی و تربیتی سبزوار گفت: در روزهای اخیر جشنهایی در قالب گلریزان در سطح مساجد و حسینیه ها این شهرستان به منظور آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار شد که دارای مجوزهای قانونی نبوده است.

 
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵

تفاهمنامه همکاری دانشگاه حکیم سبزواری و پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای

رئیس دانشگاه حکیم سبزواری گفت: تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه حکیم سبزواری و پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای سازمان انرژی اتمی با هدف خودکفایی ملی در حل مشکلات، معضلات علمی و پژوهشی به امضا رسید.

 
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸

توزیع 41 هزار بسته افطاری و غذای گرم بین نیازمندان سبزوار

20 هزار وعده غذایی گرم به ارزش 2 میلیارد و 600 میلیون ریال بین مددجویان بهزیستی این شهرستان توزیع شد.

 
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۹

صحت انتخابات شورای شهر سبزوار تایید شد

براساس گزارش هیات نظارت استان، شکایاتی از سوی برخی نامزدهای شورای اسلامی شهر سبزوار واصل شد که در سرنوشت قطعی انتخابات تاثیر نداشت.

 
خطر آلودگی بیش از حد در بعضی از روستاها/پروژه آبرسانی استاج با وحود افتتاح هنوز کامل نشده است
۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴

مدیر آب روستای سبزوار:

خطر آلودگی بیش از حد در بعضی از روستاها/پروژه آبرسانی استاج با وحود افتتاح هنوز کامل نشده است

سبزوار برای سال ۹۶ دو پروژه ملی دارد آب رسانی به روستای بلوچخانه و برگو در طرح ملی سال ۹۶ دیده شده اگر تخصیص اعتبار کامل بیاید آبرسانی به روستاهای فاقد آب شرب بخش روداب حدود دو میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

 
«ششتمد» تشنه اعتبار/وعده آبرسانی ۲۰ ساله شد
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷

روایتی از بحراب آب در ششتمد

«ششتمد» تشنه اعتبار/وعده آبرسانی ۲۰ ساله شد

شهر ۵ هزار نفری ششتمد به موجب واقع شدن در دامنه شمالی کوه های کوه میش از مناظر و تفرجگاه های ییلاقی متعددی برخوردار است و یکی از قطب های گردشگری دیار سربداران به شمار می آید. اما متاسفانه به دلیل عدم توجه کافی مسئولان دچار محرومیت ها شده است.

 
تقدیر ۴ سکه ای شورا و شهرداری از سرهنگ هاشمی/ تقدیر یا بخشش از جیب مردم
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۴

در حاشیه تقدیر از رییس نیروانتظامی

تقدیر ۴ سکه ای شورا و شهرداری از سرهنگ هاشمی/ تقدیر یا بخشش از جیب مردم

حال جای سوال است که شورای شهر بر اساس چه قانونی این سکه ها را مصوب کرده که به سرهنگ هاشمی هدیه کنند؟ و اینکه چرا مبلغ این هدیه باید ۴ سکه باشد؟ و آیا اینکه این نوع از تقدیرها فقط مخصوص مسولینی است که در قدرت هستند؟

 
اپلیکیشن اندروید چندرسانه ای «حمید» در سبزوار تولید شد +دانلود
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷

همزمان با اولین سالگرد استاد حمید سبزواری؛

اپلیکیشن اندروید چندرسانه ای «حمید» در سبزوار تولید شد +دانلود

همزمان با اولین سالگرد ارتحال استاد حمید سبزواری پدر شعر انقلاب اسلامی، نرم افزار اندروید چندرسانه‌ای «حمید» در سبزوار تولید شد.

 
ایجاد موزه «استاد سبزواری» وعده ای که عملی نشد
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۹

در گفت و گو با فرزند استاد سبزواری مطرح شد:

ایجاد موزه «استاد سبزواری» وعده ای که عملی نشد

ایجاد موزه استاد سبزواری سال گذشته مطرح شد و قرار بود در محل خانه استاد که از اجدادش به وی رسیده بود تعدادی از لوازم شخصی، دست نوشته، اشعارو هدایای وی به معرض دید عموم گذاشته شود اما تاکنون که در آستانه مراسم اولین سالگرد استاد قرار داریم هنوز اقدام عملی صورت نپذیرفته است.

 
نشست تخصصی شعر انقلاب با قدرت نمایی فرماندار!
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۵

نشست تخصصی شعر انقلاب با قدرت نمایی فرماندار!

صبح امروز نشست تخصصی «شعر انقلاب و جایگاه حمید سبزواری در آن» در دانشگاه حیکم در حالی برگزار شد که در بالای این نشست آقای فرماندار تک و تنها و نشسته و قدرت نمایی می کند. دیگر مسئولان و شاعران هم گِردش حلقه زده اند و از محضرشان فیض می برند!جای سوال است که آقای فرماندار چه تخصص و رزومه ای ...

 
دستگاه قضایی بواسطه برخورد محافظه‌کارانه و سیاسی با مفسدان،هرروز از مردم فاصله بیشتری میگیرد/متاسفانه صداوسیما به مردم نگاهی دکوری دارد!
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۳

دبیرجنبش عدالتخواه در دیدار با رهبر انقلاب:

دستگاه قضایی بواسطه برخورد محافظه‌کارانه و سیاسی با مفسدان،هرروز از مردم فاصله بیشتری میگیرد/متاسفانه صداوسیما به مردم نگاهی دکوری دارد!

امین سردارآبادی، از فعالان دانشجویی سبزوار و دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی به نمایندگی از اعضای این اتحادیه دانشجویی در دیدار امروز دانشجویان با رهبری سخنرانی کرد. متن سخنرانی وی را در ادامه می‌خوانید: بسم الله الرحمن الرحیم سلام علیکم حضرت آقا در اندیشه مدرسه انقلاب اسلامی نقش مردم صرفا معطوف ...

 
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۰

بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی حادثه‌ی تروریستی امروز تهران:

این ترقه‌بازی‌ها تأثیری در اراده ملت ایران ندارد

ملت ایران دارد حرکت می‌کند و پیش می‌رود؛ این ترقه‌بازی‌هایی هم که امروز شد، این‌ها هم در اراده‌ی مردم تأثیری نخواهد گذاشت.

 
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۹

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر سبزوار خبر داد:

احتمال ابطال انتخابات شورای شهر سبزوار

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای سبزوار گفت: طی روزهای آینده گروه کارشناسی هیات نظارت برای تحقیقات درباره صحت انتخابات شورای شهر عازم سبزوار می‌شوند که احتمال ابطال انتخابات شورای اسلامی شهرسبزوار وجود دارد.

 
عدم وابستگی به غرب، مهم ترین اصل مکتب امام خمینی (ره)
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰

امام جمعه سبزوار در مراسم سالگرد امام خمینی(ره):

عدم وابستگی به غرب، مهم ترین اصل مکتب امام خمینی (ره)

حجت الاسلام مقیسه در مراسم بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی با بیان اینکه استقلال و عدم وابستگی به غرب و دنیای استکبار از اصول مهم مکتب سیاسی امام خمینی بود، اظهارداشت: امام خمینی با مقابله با ابرقدرت های غرب وشرق و پیروزی بر نظام شاهنشاهی سلطه اجانب را از کشور کوتاه کرد.وی با بیان ...

 
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸

اعزام‌ گروه کارشناسی هیات نظارت استان به سبزوار برای بررسی تخلفات انتخابات شورای شهر

بر اساس اعلام منابع آگاه، در جلسه امروز هیات نظارت استان، با توجه به شکایت بیش از ۵۰ تن از نامزدهای انتخابات شورای شهر و متعاقب آن فرمایشات مهم روز گذشته امام جمعه محترم شهرستان در خطبه های نماز جمعه و تاکید بر جلوگیری در از بین رفتن حقوق مردم و پایمال شدن حق الناس و گواهی و شهادت ده‌ها تن از مردم ...

 
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۹

حضور مردم ششتمد در بخشداری، برای اعتراض به بی‌آبی

جمعی از اهالی ششتمد با حضور در محل بخشداری، نسبت به بی‌آبی چند روزه اخیر اعتراض کردند. این جمع که متشکل از خانم‌ها و آقایان از همه اقشار سنی بود، نسبت به این موارد اعتراض خود را نزد بخشدار بردند:1- بی‌آبی طولانی مدت بیش از ده روز در چند خیابان و کوچه.2- مقدار قابل توجهی از آب‌های ...

 
حضور مردم ششتمد در بخشداری، برای اعتراض به بی‌آبی
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸

حضور مردم ششتمد در بخشداری، برای اعتراض به بی‌آبی

جمعی از اهالی ششتمد با حضور در محل بخشداری، نسبت به بی‌آبی چند روزه اخیر اعتراض کردند. این جمع که متشکل از خانم‌ها و آقایان از همه اقشار سنی بود، نسبت به این موارد اعتراض خود را نزد بخشدار بردند: 1) بی‌آبی طولانی مدت بیش از ده روز در چند خیابان و کوچه. 2) مقدار قابل توجهی از آب‌های وقفی منطقه ...

 
۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴

انهدام سه باند بزرگ سرقت از منزل در سبزوار

سرهنگ سید محمد هاشم زاده هاشمی از دستگیری سه باند بزرگ سرقت از منازل خبر داد.