نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
قالیباف نگاه استثماری به کارگران را تغییر می دهد
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۲

نماینده مردم سبزوار :

قالیباف نگاه استثماری به کارگران را تغییر می دهد

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه ارائه شده کاندیداها خوشبختانه این نگاه مثبت از طرف قالیباف به کارگران مشاهده می شود و تنها کاندیدایی است که در برنامه خود ایجاد امنیت شغلی برای کارگران و تبدیل وضعیت کارگران شرکتی به قراردادی را مد نظر قرار داده است.

 
واحد محیط بانی پناهگاه حیات وحش شیر احمد سبزوار فعال شد
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰

واحد محیط بانی پناهگاه حیات وحش شیر احمد سبزوار فعال شد

جمعیت آهوان منطقه حفاظت شده شیراحمد این شهرستان ظرف یک سال اخیر از 350 رأس به حدود 900 رأس افزایش یافته است.

 
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۶

فیلم/ سخنرانی جنجالی سردار سعید قاسمی در سبزوار/ سند2030 خیانت به جمهوری اسلامی است

سعید قاسمی در همایش حماسه حضور انتخاب12 با بیان اینکه امضا کردن سند ۲۰۳۰خیانت به جمهوری اسلامی و آرمانهای آن است اظهارداشت: این سند توسط یهودی ها برای آموزش جهان نوشته شده و بند به بند ان پر است از نحوست که متاسفانه مثل بقیه قرار دادها دراین دولت به صورت محرمانه انجام شد!

 
پیامد عملکرد روحانی، افزایش واردات و رها شدن نیروهای داخلی بود
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۰

حسین مقصودی/

پیامد عملکرد روحانی، افزایش واردات و رها شدن نیروهای داخلی بود

نماینده سبزوار در مجلس گفت: آقای روحانی در ۴ سال اخیر همه انرژی کشور را بر روی برجام صرف کرد، اما به نتیجه هم نرسید؛ در نتیجه نیروهای داخلی کشور به وضع خود رها شدند که از جمله پیامدهای آن افزایش واردات به کشور بود.

 
ضرورت افزایش چهار برابری کتابخانه های عمومی سبزوار
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷

ضرورت افزایش چهار برابری کتابخانه های عمومی سبزوار

رئیس اداره کتابخانه های عمومی سبزوار گفت: فضای کتابخانه ‌ای این شهرستان پنج هزار و 500 متر مربع است که بر اساس جمعیت 320 هزار نفری آن افزایش چهار برابری کتابخانه های عمومی سبزوار ضروری است.

 
تغییر در نظام آموزشی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان سبزوار
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷

تغییر در نظام آموزشی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان سبزوار

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاه سبزوار گفت: از مهرماه سال جاری با تغییراتی که در نحوه آموزش حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان به وجود خواهد آمد، آموزش‌های این حوزه در دو دوره ارایه می شود.

 
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۴

خسارت ۲۷۰ میلیارد ریالی تگرگ به بخش کشاورزی سبزوار

بارش تگرگ به ۱۶ درصد از اراضی این شهرستان شامل سه هزار و ۵۰۰ هکتار اراضی زیرکشت گندم و جو ۹۰ میلیارد ریال خسارت وارد کرد.

 
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۱

توقیف خودرو با ۶ میلیون تومان جریمه پرداخت نشده در سبزوار

یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با ۶ میلیون تومان جریمه پرداخت نشده در سبزوار توقیف شد.

 
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۰

حضور ۱۲۰۰ نفر در مسابقات قرآن شهرستان سبزوار

دبیر ستاد چهلمین دوره مسابقات حفظ قرآن‌کریم اداره اوقاف سبزوار اظهار کرد: تاکنون حدود ۱۲۰۰ نفر برای مسابقات قرآن در شهرستان سبزوار ثبت نام کرده‌اند تا در جوار امام‌زاده شعیب(ع) با یکدیگر به رقابت بپردازند.

 
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۹

پایان مسابقات منطقه ای شطرنج در سبزوار

مسابقات منطقه ای شطرنج جام سربداران با معرفی افراد برتر در سبزوار پایان یافت

 
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۷

اختتامیه اولین جشنواره قصه خوانی قرآن با عنوان نردبان آسمان برگزار شد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت: اولین جشنواره استانی قصه خوانی داستان های قرآن با عنوان قصه های قرآن نردبان آسمان با معرفی منتخبین برتر به کار خود پایان داد.

 
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۶

زنده گیری ۲ حلقه مار و یک بهله جغد در سبزوار

معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: ۲ حلقه مار و یک بهله جغد طی عملیات جداگانه از یک خودرو و ۲ منزل مسکونی در این شهر زنده گیری شد.

 
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴

شهرداری سبزوار و وعده ای که عملی نشد + عکس

اسفندماه سال گذشته، شرکت اب و فاضلاب سبزوار با دریافت مجوز از شهرداری سبزوار به منظور نوسازی لوله های اب، اقدام به حفر کوچه های خیابان های علامه و سمیه کرد؛ اما با گذشت مدت زیادی از اتمام کار، خبری از آسفالت محل های حفاری شده نشد.یکی از اهالی محله خیابان علامه با ارسال تصاویری از وضعیت آزار دهنده کوچه ...

 
امام جمعه سبزوار: حضور فعال مردم سایه جنگ را از کشور برداشته است نه برخی ادعاهای تبلیغاتی!
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۵

امام جمعه سبزوار: حضور فعال مردم سایه جنگ را از کشور برداشته است نه برخی ادعاهای تبلیغاتی!

امام جمعه سبزوار گفت: برقراری رابطه با آمریکا مشکلات اقتصادی ما را رفع نمی کند و در موضوع برجام بی اعتمادی این کشور اثبات شده است.حجت الاسلام غلامرضا مقیسه ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه سبزوار با بیان اینکه انسان با تقوا نزدیک به خدا و در قلوب بندگان جایگاه ویژه دارد، اظهار داشت: اعتماد به اهل تقوا ...

 
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵

دفتر ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در سبزوار گشایش یافت.

مسئول ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در خراسان رضوی افزود: امروز مشکل اشتغال، ازدواج ، آسیب های اجتماعی و حاشیه نشیی شدت یافته است و از ناحیه مدیریت کشور گره گشایی مشاهده نمی شود.

 
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴

سیاه نمایی و غیر واقعی نشان دادن واقعیت ها در ایام انتخابات جرم است.

دادستان عمومی و انقلاب سبزوار گفت: هرگونه سیاه نمایی و غیر واقعی نشان دادن امور در روزهای انتخابات جرم محسوب شده و با مجرم برخورد می شود.

 
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶

خواهر خواندگی شهر سبزوار با شهر هرات تصویب شد

علی آبادی با اشاره به نخستین مراسم سالگرد پدر شعر انقلاب استاد حمید سبزواری گفت: این مراسم 18 خردادماه در جوار آرامگاه ایشان با حضور شاعران مطرح کشوری برگزار خواهدشد.

 
آیا خالی کردن ساختمان های اجاره ای توسط شهرداری جدی است؟/ شهرداری چرا از شفاف سازی پرهیز می کند؟ + جوابیه شهرداری سبزوار
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۶

آیا خالی کردن ساختمان های اجاره ای توسط شهرداری جدی است؟/ شهرداری چرا از شفاف سازی پرهیز می کند؟ + جوابیه شهرداری سبزوار

دو هفته پیش سایت شهرداری سبزوار گزارش داد که به دستور شهردار سبزوار در راستای تحقق اقتصاد مقاوتی قرار است سازمان های تابعه شهرداری طبق زمانبندی نسبت به تخلیه ساختمان های استیجاری اقدام کنند و به ساختمان های ملکی شهرداری نقل مکان کنند.خالی کردن ساختمان های اجاره ای اقدام مثبتی در مجموعه شهرداری محسوب ...

 
کارکرد شعبه برخورد با تخلفات انتخاباتی چیست؟/ چرا خبری از برخورد با متخلفان نیست؟
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷

کارکرد شعبه برخورد با تخلفات انتخاباتی چیست؟/ چرا خبری از برخورد با متخلفان نیست؟

دادستان عمومی و انقلاب سبزوار در کارگاه آموزشی و توجیهی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراها گفته است شعبه ویژه برخورد با تخلفات انتخاباتی تشکیل شده و قرار است با همکاری ضابطان قضایی با متخلفان برخورد شود. طبق گفته های دادستان، مخدوش کردن مبلمان شهری، آسیب زدن به امول بیت المال و تبلیغات غیر از موعد ...

 
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲

یک مصدوم در حادثه حریق انبار ضایعات در سبزوار

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سبزوار گفت: آتش سوزی در یک انبار ضایعات محدوده خیابان دانشگاه این شهر منجر به مصدومیت یک نفر شد.