تیم والیبال نشسته سبزوار قهرمان لیگ برتر کشور شد
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۳۳
۱
 
در هفته پایانی رقابت های والیبال نشسته لیگ برتر باشگاه های کشور، تیم ثامن الحجج (ع) سبزوار قهرمان لیگ برتر کشور شد و سهمیه جهانی را کسب کرد.
سرمربی والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار عصر پنج شنبه بعد از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با پیروزی یک ˈستˈ بر گسترش فولاد تبریز توانستیم عنوان قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور و سهمیه جهانی این رشته را کسب کنیم.

هادی رضایی با اظهار اینکه تیم های والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار و گسترش فولاد تبریز هر دو با امتیاز مشابه ۳۲ و دارای ۳۴ گیم برد بودند، افزود: تیم ثامن الحجج سبزوار با شش گیم و تیم تبریز با هفت گیم باخت این رقابت ها را به پایان رساندند.

سرمربی والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار با بیان اینکه ما برای قهرمانی به برتری یک ست در مقابل تبریز نیاز داشتیم، گفت: با استرسی که بچه ها داشتند فشار زیادی روی بچه ها نیاوردیم و خوشبختانه با پیاده کردن برنامه خود در این دیدار توانستیم به هدف خود برسیم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیم ثامن الحجج سبزوار گفت: داوود علیپوریان و مهدی حمیدزاده از بازیکنان شاخص در این رقابت بودند.

وی با اشاره به قدرت میزبانی و حمایت تماشاگران که تیم تبریزی از آن برخوردار بود، افزود: تیم گسترش فولاد تبریز نیز بازی خوبی را در این دیدار به نمایش گذاشت.

سرمربی والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار با اشاره به برتری سه بر یک تیم گسترش فولاد تبریز در این دیدار، گفت: این رقابتی بود که هر دو تیم، تیم تبریز به دلیل پیروزی در برابر ثامن الحجج سبزوار و تیم ما به خاطر قهرمانی لیگ برتر در پایان بازی خوشحال بودند.

تیم ثامن الحجج (ع) سبزوار قهرمان لیگ برتر کشور شد و سهمیه جهانی و آسیایی را کسب کرد و تیم گسترش فولاد تبریز نایب قهرمان این رقابت ها شد و سهمیه آسیایی را بدست آورد.
 
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۲۲:۰۱:۲۰
با تشكر از دكتر ميرعلي (5441)