گزارش‌تصویری/زندگی مهاجران متکدی در حاشیه سبزوار
يکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۸
۸
 
گزارش‌تصویری/زندگی مهاجران متکدی در حاشیه سبزوار
 
تعداد ۲۵ خانوار در حاشیه شهر سبزوار ساکن هستند که در طول روز با ورود به داخل شهر اقدام به تکدی گری می کنند. این افراد در محل اسکان خود با احشام سروکار دارند و دارای مشکلات بهداشتی بسیار زیادی هستند.

شغل اصلی این افراد که عموما مهاجر هستند و از منطقه سیستان و زابل به حاشیه شهر سبزوار می آیند خرید و فروش حیواناتی چون کبوتر، سگ و الاغ می باشد.
 
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۵-۰۳-۱۰ ۰۹:۰۹:۱۱
سبزواره دیگه (42107)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۰ ۱۵:۱۹:۳۶
گناه دارن (42113)
 
۱۳۹۵-۰۳-۱۰ ۲۳:۲۹:۴۷
حیف از اون بچه ها (42121)
 
مراد
۱۳۹۵-۰۳-۱۳ ۱۲:۳۰:۵۴
فكر كن شماجاي اونا هستيد چه انتظاري داري (42145)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۳ ۰۵:۴۲:۳۹
سلام
آيا با کوي گلستان ديگري روبرو هستيم؟ باز هم متاسفانه مسئولان شهري سبزوار غفلت مي کنند و خودشان را به نديدن مي زنند. اگر اين غفلت و کوتاهي ها ادامه داشته باشه چند سال ديگر با کوي گلستان ديگري در جنوب شهر روبرو خواهيم بود. مسئولان کجايند و چه مي کنند؟ تا دير نشده بايد بجنبند. (42142)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۳ ۰۵:۴۶:۵۵
چرا خبرنگاران و رسانه هاي سبزوار اين مشکل را از مسئولان پيگري نمي کنند؟ (42143)
 
۱۳۹۵-۰۳-۱۳ ۱۲:۲۹:۴۷
جدای از معضل این موضوع اجتماعی، دستمریزاد باید گفت به عکاس یا عکاسان عکس های ارائه شده. (42144)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۰۸:۵۸:۰۲
زنجیره ای از مسائل مختلف که از دید مسئولان کشوری دور مانده است بهتر بود بجای محلی کردن مشکل از علت واقعی مهاجرت این بندگان خدا از خانه و کاشانه خود در فرسنگ ها دور تر از این دیار پرس و جو می شد . که سیاست های غلط کارگزاران در دوره اهای مختلف موجب مهاجرت این افراد از سکونت گاههای واقعی خود شده است . خشکسالی و عدم رسیدگی مناسب به مناطق محروم بعد از 35 سال از عمر انقلاب نتیجه ای بهتر از اوارگی ودربدری این افراد نداشته است . با دین عکس ها یاد فیلم های اآوینی و گروه جهاد از دوران ابتدای انقلاب افتادم .
با گذشت 35 سال از انقلاب مستضعفین متاسفانه کاخ نشینان با مسلک دیگری بر کاخ های خود فرمانروایی می کنند و کوخ نشینان ..... (42685)