لوازم‌ التحریر انقلابی هم به بازار آمد+تصاویر
دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۸
۳
 
در انتخاب کاراکترهای سعی کردیم در وهله اول چهره‌های علمی کشور را در اولویت قرار دهیم. انتخاب چهره‌های فرهنگی و جذاب و رسانه‌ای از قبیل مختار و شهید عباس بابایی که پخش آنها به پایان رسیده است در اولویت بعدی قرار داشت
به گزارش "سلام سربدار"، سعید حسینی در بخش‌های دیگری از گفتگوی خود با نسیم افزود:

- این ایده و دغدغه آن از مدت‌ها پیش وجود داشت تا بتوانیم به نوعی وارد حوزه فرهنگ عمومی شده و در آن تاثیرگذار باشیم.

- برای این کار با جمعی از صاحب‌نظران هم مشورت کردیم. آقایان جلیلی، نیرومند و شهبازی از جمله این افراد بودند.

- در انتخاب کاراکترهای سعی کردیم در وهله اول چهره‌های علمی کشور را در اولویت قرار دهیم. انتخاب چهره‌های فرهنگی و جذاب و رسانه‌ای از قبیل مختار و شهید عباس بابایی که پخش آنها به پایان رسیده است در اولویت بعدی قرار داشت.

- در حوزه فرهنگ عمومی بیش از ۲۰۰ محصول شناساسی کرده‌ایم که قابلیت انتقال فرهنگ دارند. کارت پستال، پوستر و کارت‌های عروسی در دستور کار بعدی قرار دارند.

- از دفاتر طراحی شده تاکنون حدود ۱۰ هزار جلد سفارش داشته‌ایم. مشغول هماهنگی‌هایی با استانداری و وزارت بازرگانی هستیم تا این دفاتر در نمایشگاه‌های پاییزه ارائه شود. هماهنگی با مراکز فرهنگی و کتابفروشی‌ها را نیز در برنامه‌های خود قرار داده‌ایم.

- این دفترها از ۴۰ تا ۱۰۰ برگ طراحی شده است. قیمت‌ها نیز بسته به نوع دفتر از ۱۰۰۰ تا ۱۷۰۰ تومان تعیین شده است که نسبت به قیمت بازار، قیمت بالایی نیست. در برخی موارد حتی از قیمت بازار نیز کمتر است.

- نیاز داخلی دفتر چیزی بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ میلیون جلد است که عمده طراحی‌های آن برگرفته از الگوهای خارجی است.
 
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۱-۰۶-۰۶ ۱۶:۲۶:۵۲
کار خیلی جالبیه کاش زودتر این کار رو شروع می کردن الان که بازآر از باربی و شرک پر شده (1579)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۶ ۱۷:۱۲:۵۸
به نظر من این طرح جلد ها مضامین خوبی دارند اما از نظر طراحی و گرافیک ضعیف هستند و خیلی باید روشون کار کنند تا قابلیت رقابت با طرح های ضد فرهنگی که برای ما چیدند رو پیدا کنند .اما صرف ورود به این حوزه هر چند در حجم کمی صورت گرفته باز هم یه اتفاق میمون و مبارکه (1580)
 
امیر
۱۳۹۱-۰۶-۱۲ ۱۱:۲۷:۵۹
برای شروع کار جالب ست .پسندیدم بخصوص 6 تااول (1712)