نشست هنرمندان سبزوار با وزیر ارشاد/ ۲
سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۵
۴
 
نشست هنرمندان سبزوار با وزیر ارشاد/ ۲
 
عصر دیروز دوشنبه نشست اصحاب فرهنگ و هنر سبزوار با علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار کاشفی مجتمع فرهنگی هنری اسرار برگزار شد.
 
Share/Save/Bookmark


کی قبادی
۱۳۹۳-۰۴-۰۴ ۰۸:۰۱:۵۸
با تشکر از زحمات شما
ما که همه اش عکس مسئولین که دور وزیر ایستاده اند را دیدیم. ای کاش عکسهایی از هنرمندانی که دعوت شده بودند هم می انداختید.فکر می کنم هنرمندان دعوت نشده اند و همه مسئولین و مرتبطین با کارهای اداری دعوت شده اند.
البته یک کار دیگر هم می توانید بکنید. تیتر را عوض کنید. مثلا نشست عده ای همیشه در صحنه با وزیر ارشاد. یا چند عکس از وزیر با آنها که دورش راه می روند. (24829)
 
۱۳۹۳-۰۴-۰۴ ۲۲:۴۰:۲۴
عکس هنرمندان که هیچ عکس نماینده دیگرسبزوار هم نداختنداین کارههارو نکنیدکه جز. تفرقه چیز دیگری نیست کاسه ازآش داغترهها (24842)
 
۱۳۹۳-۰۴-۰۷ ۱۵:۳۰:۲۸
واقعا برای شهرمون و این کاظم کرامت متاسفم که آبروی شهر و هنرمندان را جلو وزیر برد . وبرای هنرمندانمون که پشت صحنه بهم میوفتن و از همه بدتر این نماینده ترک شهرمون که خرابتر کرد.!!!!!!! (24886)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۰۷ ۱۸:۵۵:۲۵
مسولای شهر ما فقط یاد دارن ورودی شهر واستن که ببینن کدوم مسول داره میاد که باهاش برن عکس بگیرن به جای این کارا که نه نونی داره نه ابی(البته واسه مردم عادی)به فکر شغل باشید اقا زاده ها که همه سر کارن ما موندیم و بیکاری.سلام سربدار ترسو نباش و این پیام رو نشون بده (24894)