مراسم بزرگداشت استاد محمود بیهقی
جمعه ۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۶
۳
 
مراسم بزرگداشت استاد محمود بیهقی
 
روز گذشته (پنجشنبه) مراسم بزرگداشت پژوهشگر فرهیخته معاصر استاد محمود بیهقی توسط اداره فرهنگی هنری شهرداری و با همکاری موسسه خیریه سبزواری های مقیم مشهد و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر، در محل سالن اجتماعات شهرداری سبزوار برگزار شد.
 
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۳-۰۴-۰۷ ۱۱:۵۸:۵۴
سید جواد حسینی دیگه مونده آمار مرده های سبزوار و عروسی هایی که تو سبزوار برگزارمیشه رو بهش بدند تا بیاد و در همه اونها شرکت کنه . (24884)
 
۱۳۹۳-۰۴-۰۷ ۱۵:۲۸:۱۵
آخه این اصلاح طلب تند رو از الان میخاد برای نماینده مجلس شدن فعالیت میکنه و این گذاشتن مطرودین دوره های قبل آموزش و پرورش را در پست های جدید نمونه این فعالیت ایشون است ، جالبه که ایشون مگر کار و زندگی در مشهد و اداره کل نداره که همیشه سبزواره !!!! (24885)
 
۱۳۹۳-۰۴-۰۸ ۰۹:۱۱:۳۰
درود و صد درود بر ما سبزواری ها که اینقدر ( خود بدیم) در تخریب یکدیگر گوی سبقت را از هم میرباییم و حدی نیز برای اخلاق نمیشناسیم یک معلم راکه سمتی هم دارد در بزرگداشت معلم دیگر که عمر خود را در راه سربلندی سبزوار مصروف داشته ان هم در یک ساعت غیر اداری (پنج شنبه عصر)شرکت میکند با چنین جملات زیبایی مینوازیم و انگاه انتظار پیشرفت نیز داریم همین مسیر که میرویم درست است !!فقط سرعتمان را باید بیشتر کنیم دوستان غیر تندرو بشتابید برای پیام گذاری (24908)