کد مطلب: 12395
 
آغاز مسابقـات قهرمـانی هندبـال جوانان کشور در سبزوار
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۶
 
بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی هندبال جوانان کشور، جمعه در آیینی با حضور ۱۴ تیم در سالن سه هزار نفری سربداران سبزوار آغاز شد.
آغاز مسابقـات قهرمـانی هندبـال جوانان کشور در سبزوار
 
به گزارش سلام سربدار، نماینده فدراسیون هندبال عصر امروز در آیین افتتاحیه این مسابقات گفت: تیم های حاضر در مسابقات قهرمانی هندبال جوانان کشور، برگزیدگان مناطق هشتگانه هستند که پس از برتری بر حریفان به این مرحله راه یافته اند.

عبدالله کافی افزود: تیم های بیتای سبزوار، هیات هندبال دهدشت، هیات هندبال فلاورجان، سپاهان اصفهان، هیات هندبال قم، شهرداری سمنان و هیات هندبال سنندج در این مسابقات شرکت دارند.

وی از ستارگان دشتستان، نفت و گاز گچساران، شهرداری ارومیه، هیات هندبال تبریز، کرمان، هیات هندبال قزوین و پیشگامان کویر یزد به عنوان دیگر تیم های حاضر در این دوره از رقابتها یاد کرد.

کافی گفت: در این مسابقات ۲۶ بازی انجام می شود که دور نخست به صورت گروهی در ۲ گروه چهار تیمی و ۲ گروه سه تیمی برگزار می شود و از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعدی صعود می کنند.

او افزود: مسابقات مرحله بعدی به صورت حذفی برگزار می شود و در نهایت پس از ۲۶ بازی تیم های قهرمان و نائب قهرمان مسابقات قهرمانی جوانان هندبال کشور مشخص می شوند.

نماینده فدراسیون هندبال ادامه داد: سبزوار از مهدهای هندبال کشور است و شرایط مناسبی را برای میزبانی از این دوره مسابقات فراهم کرده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایرنا