کد مطلب: 899
 
شعبانپور: هدف ثامن الحجج باشگاه‌هاي جهان است
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۹
۲
 
وي تصريح كرد: قطعا در مسابقات آسيايي روي سكو خواهيم بود چون برنامه‌ريزي خوبي داريم و به مردم قول مقام آوردن در اين مسابقات را مي‌دهم و انشاء الله كه بتوانيم به مسابقات جهاني راه پيدا كنيم.
سرمربي تيم هندبال ثامن‌الحجج(ع) سبزوار پس از پيروزي تيمش مقابل ذوب آهن اصفهان و نايب قهرماني در ليگ‎برتر گفت: هدف بعدي ما راهيابي به مسابقات باشگاه‌هاي جهان است كه دور از دسترس نيست.

به گزارش "سلام سربدار" قاسم شعبان‌پور در گفت‌وگو با  ايسنا، افزود: براي شركت در مسابقات آسيايي بايد يك تيم خيلي قوي و خوب را ببنديم تا از حيثيت هندبال ايران دفاع كنيم . تيم ما به هدف اولش كه راهيابي به آسيا بود رسيد و حالا به دنبال رسيدن به مسابقات جهاني هستيم.

وي تصريح كرد: قطعا در مسابقات آسيايي روي سكو خواهيم بود چون برنامه‌ريزي خوبي داريم و به مردم قول مقام آوردن در اين مسابقات را مي‌دهم و انشاء الله كه بتوانيم به مسابقات جهاني راه پيدا كنيم.

وي در مورد برنامه‌هاي تيمش براي مسابقات آسيايي عنوان كرد: مجموعه ثامن‌الحجج و به خصوص شخص دكتر سيد ابوالفضل ميرعلي، رييس هيات مديره باشگاه تاكيد دارند كه بايد تيمي خوب و منسجم را راهي اين مسابقات كرد و قطعا تغييراتي در تيم خواهيم داشت و به دنبال چند بازيكن توانمند هستيم چون بايد روند تيم رو به ‌رشد باشد.

شعبان‌پور درباره بازي تيمش خاطرنشان كرد: با توجه به اين كه ۶ بازيكن آسيب ديده داشتيم، راهي جز سرعتي كردن بازي نداشتيم و با توجه به اهميت بسيار بالايي اين بازي و حضور پرشور تماشاگران سبزواري و سرعت تيمي توانستيم حريف را از پا بيندازيم و با اختلاف هفت گل پيروز ميدان شويم.

وي ادامه داد: شانس قهرماني داشتيم و اگر سپاهان با نيروي زميني مساوي مي‌كرد قطعا ما قهرمان مي‌شديم ولي خواسته‌ خداوند اين نبود و به هر شكل با امتياز مساوي با سپاهان قرار داشتيم اما سپاهان قهرمان شد.

سرمربي تيم هندبال ثامن‌الحجج(ع) سبزوار قهرماني را حق تيمش خواند و بيان كرد: دو اشتباه در ليگ داشتيم، يكي اينكه بازي مقابل ذوب‌آهن را در اصفهان باختيم و به هر شكل روز ما نبود و ديگري نيامدن سه تيم به سبزوار بود كه اگر با آن‌ها بازي مي‌كرديم، نتيجه اين طور نبود و تيم ما مي‌توانست قهرمان شود و حق قهرماني هم با ما بود.

وي به داوري بازي اشاره كرد و گفت: داوري مسابقه عادي بود و چيزي نداشت، چون ما دست به سرعتي كردن بازي زديم و زياد براي داور درگيري نداشت.

وي در خصوص زود شروع شدن مسابقه افزود: قرار بود بازي ساعت ۵ شروع شود اما ساعت ۱۲ ظهر اعلام كردند كه بازي ساعت ۱۵:۳۰ خواهد بود و شبكه‌ سه بايد فوتسال جهاني را پخش كند و با توجه به اينكه به نفع هندبال بود، ما و باشگاه ذوب‌آهن موافقت كرديم اما مردم شهر سردرگم شده بودند.

شعبان‌پور درباره بهترين بازيكن اين فصل خود تصريح كرد: همه بازيكنانم خوب بودند، ولي مجتبي حيدرپور بازيكني بود كه در اين فصل بدون حاشيه بازي كرد و براي ما قوي بود و فوق‌العاده زحمت كشيد و از او راضي هستم و در اين امر ديگر بازيكنان هم به او كمك كردند و همگي دست به دست هم دادند تا به اين مقام رسيديم.
Share/Save/Bookmark


حامیان هندبال
۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۴:۴۶:۵۱
سبزوار قهرمانه سبزوار شیررررره .ما هم امیدواریم در اسیا قهرمان شویم.
حامیان هندبال سبزوار (661)
 
سعيد
۱۳۹۱-۰۳-۲۵ ۲۱:۵۲:۰۱
با سلام و تبريك
من فكر مي كنم سه كناري يكي از عاميل نتيجه گرفتن در مقابل ذوب اهن بود و واقعا يه استوره هندبال براي تيم ما بود (681)