کد مطلب: 6741
 
ثامن‌الحجج سبزوار قهرمان لیگ برتر والیبال نشسته شد
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۲
۱
 
در هفته پایانی رقابت های والیبال نشسته لیگ برتر باشگاه های کشور، تیم ثامن الحجج (ع) سبزوار با پیروزی بر ذوب آهن اصفهان قهرمان لیگ برتر کشور شد
ثامن‌الحجج سبزوار قهرمان لیگ برتر والیبال نشسته شد
 
در هفته پایانی ليگ‌ برتر والیبال نشسته باشگاه های كشور (جام ایثار )، تیم ثامن الحجج (ع) سبزوار با نتیجه سه بر صفر تیم ذوب آهن اصفهان را شكست داد.

در این دیدار كه عصر پنجشنبه در سالن سربداران شهرستان سبزوار برگزار شد، تیم والیبال نشسته ثامن الحجج (ع)سبزوار در مجموع سه ست را به نفع خود به پایان رساند.

در ست اول تیم والیبال نشسته ثامن الحجج (ع)سبزوار توانست با نتیجه ۲۵ بر ۱۹، ست دوم را نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ و ست سوم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ مقابل میهمان خود ذوب آهن اصفهان به برتری برسد.

مهدی آشوری داور بین اللملی از تهران و سید جواد میربلوچ داور ملی از ساری این دیدار را قضاوت کردند و منوچهر پورحسن رییس انجمن والیبال نشسته معلولین و جانبازان کشور و رییس سازمان لیگ فدراسیون ناظر این دیدار بود .

تیم والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار در مجموع رقابت ها توانست با کسب ۳۲ امتیاز عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال نشسته کشور را به خود اختصاص دهد.

وحدت تیمی مهمترین عامل قهرمانی تیم ما در لیگ برتر شد


سرمربی والیبال نشسته تیم ثامن الحجج (ع) سبزوار گفت : وحدت تیمی از جمله عوامل مهمی است که موجب قهرمانی تیم ما در لیگ برتر شد.

هادی رضایی در طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حمایت های اسپانسر، زحمات تماشاگران و نیز تجربه و وحدت تیمی از مهمترین عوامل موفقیت تیم ما بود.

وی در خصوص دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان نیز گفت: هر دو تیم بازی بسیار خوب و تماشاگر پسندی را ارایه کردند.

سرمربی تیم والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار با ابراز رضایت از عملکرد تیمش گفت: همه بازیکنان کار تیمی بسیار خوبی را ارایه کردند که جای قدردانی دارد.

وی در خصوص تیم حریف نیز گفت : تیم ذوب آهن اصفهان تیم بسیار خوبی است و از بازیکنان ملی و کادر فنی با دانشی بهره می برد و امروز هم در مقابل تیم ثامن الحجج (ع) سبزوار بازی خوبی به نمایش گذاشتند .

سرمربی تیم والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار در مورد بازیهای لیگ امسال هم گفت: سطح کیفی تیم ها نسبت به سال گذشته بهتر شده بود و نتایج به هیچ وجه قابل پیش بینی نبود تا جایی که تا آخرین روز هنوز قهرمان و نایب قهرمان مشخص نبود.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته گفت : از ۱۶ تا ۲۲ اسفندماه اردوی تیم ملی برای آمادگی مسابقات قهرمانی آسیا در تهران برگزار می شود.

رضایی با بیان اینکه ۲۱ نفر به اردوی تیم ملی دعوت شده اند که هفت نفر از آنان از تیم ثامن الحجج (ع) سبزوار هستند، افزود: رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا از ۲۷ فروردین تا پنجم اردیبهشت ماه به میزبانی ایران در مشهد مقدس برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۲-۱۲-۰۳ ۱۸:۱۶:۱۰
.مرحبا .پیروز باشید. (20141)