کد مطلب: 5030
 
اختلاف اداره راه و شهرسازی با شهرداری در خصوص آرامستان بهشت رضوان
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۸
۷
 
معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار گفت: شهرداری در خصوص ارتباط آرامستان بهشت رضوان با محور سبزوار- سلطان آباد و نحوه اتصال آن با راه هیچگونه مجوزی را از این اداره کسب نکرده است.
مهندس فرشاد سلطانی در گفتگو با سبزوار نیوز، به افتتاح آرامستان جدید این شهرستان قبل از صدور مجوز و طی مراحل قانونی توسط شهرداری تاکید کرد و افزود: نحوه اتصال این آرامستان با راه سبزوار غیر قانونی است و این نهاد مردمی می بایست برابر مقررات از اداره راه و شهرسازی مجوز دریافت می کرد.

وی با بیان اینکه تاکنون یکسری اقدامات موقتی از جمله نصب چراغ چشمک زن، نصب رفلکتور و .... به لحاظ ایمنی در این محور توسط شهرداری انجام شده گفت: به لحاظ ترافیک شدیدی که این آرمستان در مسیر ایجاد کرده مسلما جان شهروندان در خطر می باشد به هر حال شهرداری در اخذ مجوز از اداره راه و شهرسازی کوتاهی و سهل انگاری کرده است.

سلطانی ادامه داد: شهرداری نه تنها در این مورد به خصوص بلکه صدور مجوز ساخت و سازهای غیر قانونی نیز برابر با قانون عمل نمی کند این ناراحتی که بین اداره راه و شهرداری وجود دارد صرفا به لحاظ عدم رعایت برخی قوانین و مقررات است ما جایگاه نظارتی داریم از اینکه این تعامل بین ما و شهرداری وجود ندارد کمی از این موضوع دلخور هستیم.

معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار تصریح کرد: بالاخره ما حافظ جان مردم هستیم و این وظیفه تمام دستگاه های اجرائی است تا برای حل اینگونه مسائل تعامل دوستانه با هم داشته باشند.

گفتنی است عملیات اجرایی آرامستان جدید شهرداری اواخر سال ۹۰ آغاز شده و فاز نخست آن در دهه فجر سال گذشته با حضور مسئولان شهرستان به بهره برداری رسیده است.
Share/Save/Bookmark


رضا
۱۳۹۲-۰۵-۳۰ ۱۶:۱۰:۲۴
شما اگه حافظ جان و مال مردم هستید فکری به حال محور های ششتمد،روداب،سلطان اباد،نیشابور و جوین یا به عبارتی تمام محور های سبزوار بکنید که بعضی از آنها تنها عامل مهم در تصادفات هستند و استهلاک زیادی برای مال مردم دارند جناب اداره راه! (10450)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۳۰ ۱۹:۵۰:۰۲
شما اگه حافظ جان مردم بودید حداقل این مسیر روکه قرار بود دوطرفه بشه زودتر تمام میکردید (10452)
 
reza
۱۳۹۲-۰۵-۳۰ ۲۱:۴۲:۲۷
جاده های روستا های باغخیرات .باداشیان.بیزخ.دیوانخوی.یحیی آباد .سنگرد .حسن آباد .کلاته تیرکمان . دهنو .مچ در ششتمد همچنان خاکی و بلاتکلیف بوده و نیمه کاره رهاشده و در شب بسیار خطرناک است.بیا این را درست کن اگه واقعا به فکر مردمی
خواهشا حرف نزن به وظیفه ات عمل کن بیا این را جمع کن اداره راه (10458)
 
حامد
۱۳۹۲-۰۵-۳۱ ۰۸:۰۸:۵۸
فکر می کنم اداره راه وشهرسازی سبزوار ضعیف ترین ادره در شهرستان باشه شما از هرسمت که به سبزوار وارد میشید با جاده ای خراب و اسفالت نامناسب روبرو می شوید .جناب رئیس اگه خودت نمی تونی آباد کنی لااقل سنگ اندازی برای دیگران نکن (10468)
 
به توهم میگن مدیر
۱۳۹۲-۰۵-۳۱ ۱۱:۴۳:۰۴
شما با این وضع اسف بار تمام جاده های منتهی به سبزوار باید همین الان استعفا بدی.
شما تا الان از جاده حارث آباد تا سبزوار.از ششتمد تا سبزوار.از سبزوار تا زعفرانیه و...با خبر بوده اید.چی کارکردی تا لاقل بگیم کسی و اداره ای وجود داشته به اسم اداره راه.ها؟ (10473)
 
امیر علی
۱۳۹۲-۰۶-۰۱ ۱۱:۱۰:۰۵
کافیه دوستان عزیز یه سر به نیشابور بزنن یکم مدیریت اداره راه یاد بگیرن . همیشه یه کامیون آسفالت تو جادهاشون راه میرههرجاه چاله چوله ای هست صافش کنن . حالا اینجا جاده زیر شهرک که به جاده اسفراین میشه یه سال آسفالته ولی خط کشی نداره و تیکه آخرش هم که حدود 1 کیلومتره دوسال زیر سازیش شده ولی آسفالت نشده . آخه این چه اداره ایه؟ (10493)
 
۱۳۹۲-۰۶-۰۱ ۱۹:۲۷:۲۳
من نمی دانم این رییس اداره راه کی سبزوارو ول می کنه واقعا ضعیفه مسئولین شهر چرا اقدام نمی کنید فکر می کنم ماموریت داره راهای سبزوار رو خراب کنه یه سری به نیشابور بزنید چقدر تابلو اطلاع رسانی داره کنار جاده تعجب داره. یک نیست به این بگه اگه ما نخواهیم حافط جان مردم باشی باید کیو ببینیم (10517)