کد مطلب: 6183
 
والیبال نشسته باشگاه‌های آسیا/
تیم والیبال نشسته ثامن‌الحجج سبزوار قهرمان آسیا شد و سهميه جهانی گرفت
يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۰
۸
 
تیم والیبال نشسته ثامن الحجج سبزوار با غلبه بر تیم ملی عراق به عنوان قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا رسید و سهمیه جهانی گرفت.
تیم والیبال نشسته ثامن‌الحجج سبزوار قهرمان آسیا شد و سهميه جهانی گرفت
 
تيم واليبال نشسته ثامن الحجج سبزوار با پيروزی مقابل نماينده عراق و قهرمانی در مسابقات جام باشگاه‌های آسيا ۲۰۱۳، سهميه حضور در جام باشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۴ مسکو را به دست آورد.

نماينده واليبال ایران صبح امروز در دیدار پایانی اين دوره از مسابقات در ورزشگاه پارالمپيک شهر پکن و در ميان تشويق ايرانيان حاضر در سالن در برابر تيم منتخب واليبال نشسته عراق قرار گرفت.

واليباليست‌های ایران دريک بازی ديدنی با نتيجه سه بر يک پیروز شدند و به جام قهرمانی مسابقات واليبال نشسته قهرمانی باشگاه های آسيا در سال ۲۰۱۳ دست يافتند.

در اين ديدار تيم ثامن الحجج سبزوار در ست اول با نتيجه ۲۵ بر ۱۲، در ست دوم با نتيجه ۲۵ بر ۱۳ و در ست چهارم با نتيجه ۲۵ بر ۱۱ تيم منتخب عراق را مغلوب خود کرد. تيم واليبال نشسته عراق در ست سوم به نتيجه ۲۷ بر ۲۵ به پيروزی دست يافت.

مسابقات واليبال نشسته قهرمانی باشگاه‌های آسيا با حضور تيم‌های ثامن الحجج سبزوار، شانگهای چين، يونان چين، آکتای قزاقستان (تيم ملی) و تيم ملی عراق از پنجشنبه گذشته در ورزشگاه پارالمپيک شهر پکن آغاز شده بود.

تيم ثامن الحجج سبزوار قهرمان مسابقات باشگاهی واليبال نشسته ايران درسال گذشته است که در رقابتهای آسيايی پکن با سرمربيگری "هادی رضایی" بدون شکست به جام قهرمانی دست يافت.
Share/Save/Bookmark


Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۲۴ ۱۰:۳۰:۴۰
نامتان سربلند (16784)
 
دهاتی
۱۳۹۲-۰۹-۲۴ ۱۱:۵۱:۴۲
لطف حق یارتان (16789)
 
۱۳۹۲-۰۹-۲۴ ۱۲:۵۸:۰۷
سبزوار همیشه سربلند (16798)
 
همشهری
۱۳۹۲-۰۹-۲۴ ۱۵:۴۰:۴۷

سبزوار همیشه قهرمانه به امید پیروزیهای بیشتر (16805)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۲۵ ۰۸:۲۲:۲۳
عكسي از بچه هاي تيم بذاريد بد نيس ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (16834)
 
United States
۱۳۹۲-۰۹-۲۵ ۱۱:۵۴:۲۱
جا داره از دكتر ميرعليم تشكر كنيم
دكتر مخلصيم دمت گرم (16846)
 
United States
۱۳۹۲-۰۹-۲۶ ۰۰:۲۳:۳۶
دكتر ممنون ازينكه پرچم سبزوارو بردي بالا تو اسيا الانم ب كوري چشم بدخواهاش ميريم جهاني (16885)
 
سینا
۱۳۹۲-۰۹-۲۶ ۱۱:۲۷:۱۳
با سلام وخسته نباشید خدمت تیم ثامن الحجج سبزوار وسرمربی تیم. جا داره یه تقدیر وتشکر ویژه از سرپرست تیم اقای دولت ابادی داشته باشیم (16899)