کد مطلب: 12097
 
ورود اساتید چینی به دانشگاه های سبزوار
سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸
۱
 
رئیس دانشگاه فناوری‌های نوین سبزوار گفت: پیگیر هستیم تا در مهرماه سال آینده از ظرفیت پژوهشی اساتید چین در این مرکز علمی بهره‌مند شویم.
حسین جلیلوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: هم اکنون سونامی پذیرش و جذب دانشجویان خارجی از کشورهای افغانستان و تاجیکستان در دانشگاه‌های سبزوار در حال صورت گرفتن است و دانشگاه فناوری فراتر از این موضوع پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه برای تقویت بنیه علمی قبل از جذب دانشجوی خارجی ابتدا از ظرفیت اساتید خارجی، قراردادهای پژوهشی و رفت و آمدهای علمی بهره‌مند می‌شویم و بعد از آن اقدام به جذب دانشجوی خارجی می‌کنیم، افزود: سومین سال از راه‌اندازی دانشگاه‌های نسل سوم در شهرستان می‌گذرد و در این مدت اعضای هیئت علمی از دو نفر به هفت نفر رسیده است، همچنین پرونده هفت نفر دیگر در کمیته جذب در حال بررسی است و از گذر صلاحیت‌های علمی خارج شده است که امیدواریم مجالی در مباحث علمی برای دانشگاه فراهم شود تا در مهرماه، سال تحصیلی را با ۱۴ نفر هیئت علمی شروع کنیم.

رئیس دانشگاه فناوری‌های نوین سبزوار عنوان کرد: در این راستا پیگیر هستیم تا در مهرماه سال آینده از ظرفیت پژوهشی اساتید کشور چین در این مرکز علمی بهره‌مند شویم.
 
Share/Save/Bookmark


صادق
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۲۳:۰۵:۵۱
با سلام
آقا ميشه بفرماييد اين " سونامي پذيرش دانشجوي خارجي " تون ، كلا حجمش چند سي سي هست؟ (43227)