کد مطلب: 12006
 
ساخت مجموعه ورزشی ۱۵هزار نفری سبزوار در هاله ای از ابهام
سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۸
۵
 
ساخت مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری سبزوار در سال ۱۳۸۴ در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار آغاز شد که باید در سال ۱۳۸۷ به بهره برداری می رسید.
رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار گفت: در تشکیلات سازمانی تعداد نیروهای این اداره ۴۲ نفر پیش بینی شده که هم اکنون سه نیروی رسمی در این اداره مشغول کار هستند.

مجید نصرا...زاده در گفت گو با خبرنگاران با بیان اینکه به رغم کمبود نیرو با همکاری ورزشکاران و مسئولان هیات های ورزشی، اداره ورزش و جوانان این شهرستان سال گذشته در زمینه فعالیت های ورزشی رتبه نخست استان را کسب نمود .

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۴۱ عنوان برنامه ورزشی در مناسب های مختلف توسط هیات های ورزشی و ورزشکاران این شهرستان اجرا شده است تصریح کرد : سرانه فضای ورزشی در این شهرستان هم اکنون به هفت دهم متر رسیده که باید ۱،۵ متر باشد.

وی ادامه داد : ساخت مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری سبزوار در سال ۱۳۸۴ در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار آغاز شد که باید در سال ۱۳۸۷ به بهره برداری می رسید.

نصرا... زادههمچنین با بیان اینکه با حمایت تعدادی از سوارکاران، هیات سوارکاری و اسب دوانی سبزوار نیز ایجاد شده است یادآورشد : هم اکنون سه باشگاه ورزشی در این زمینه فعالیت دارند و پیست موتورسواری و اتومبیل رانی شهرستان نیز با حمایت اعضای این هیات در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع و هزینه ۶۰۰ میلیون ریال ایجاد شده است.

وی اظهار داشت : در حال حاضر اماکن ورزشی تحت نظارت این اداره شامل ۶ سالن سرپوشیده، ۲ مجموعه ورزشی شهیدان مظهری و حقانی و ۵۸ باشگاه خصوصی در رشته های مختلف ورزشی میباشد و بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ ورزشکار در ۳۸ هیات ورزشی این شهرستان ساماندهی شده اند که در حوزه ورزش های حرفه ای، قهرمانی، بومی و محلی و همگانی فعالیت دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار نیز از راه اندازی انجمن ورزش های هوایی در این شهرستان با ۲ رشته پاراگلایدر و پرواز با چتر خبر داد و خاطر نشان کرد : علی رغم اینکه ساخت مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری سبزوار در سال ۱۳۸۴ در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار آغاز شد و باید در سال ۱۳۸۷ به بهره برداری می رسید، متاسفانه به دلیل کمبود و اختصاص اندک اعتبارات پس از گذشت ۱۱ سال این طرح همچنان تنها ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اداره ورزش و جوانان سبزوار تنها بهره بردار این طرح است و در زمینه اجرا و تامین اعتبار آن نقشی ندارد.

وی ضمن درخواست از نمایندگان مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و نیز مسئولام محلی و استانی نسبت به پیگیری و اختصاص اعتبار به جهت تکمیل این پروژه بر توجه به ورزش این شهرستان تاکید نمود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : قدس آنلاین


محمد
۱۳۹۵-۰۶-۳۰ ۲۱:۳۶:۵۸
از جناب آقای حسینی معاون استاندار خواهشمندیم با گرفتن بودجه مناسب برای تکمیل پروژه های نیمه تمام سبزوار حق شهرشو از مشهد بگیرد.... ایشالله به امید روزی که سبزوار با وحدت و همدلی مردم و مسئولان و دلسوزان؛ خودش مرکز استان بشه تا نیازی نباشه از شهر دیگه ای بودجه بگیره و مستقیما بهش بودجه تعلق بگیره (42962)
 
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۰۸:۵۳:۰۷
عزیز من وقتی برای بقای خودمون به مشهدی ها باجه میدیم .مقصر اونا نیستن. مشکل خودمونیم بخاطر این میزهای لعنتی تن به همه کار میدیم (42970)
 
زنبورک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۶ ۱۴:۱۱:۵۱
خواهش چیه ؟
وظیفشونه در مقابل حقوق تلاش کنن (43038)
 
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۰۸:۵۱:۳۳
ای آقا این اداره ورزش چکار میکنه اینقدر پیگیری نشد که نصف زمین استادیوم از گوشه و کنار ارگان های دیگر گرفته اند و اگر قرار باشد نماینده و مردم پیگیر اعتبار باشند لطفا شما توضیح بدهید رئیس محترم اداره ورزش در این مدت چکار کرده اید و جالب است این بهانه خوبی برای مانده است . (42969)
 
دهاتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۱:۲۸:۲۹
کا این دولت نیست.
بقدر کافی بخور بخور هست (42974)