کد مطلب: 11403
 
عکـس/ سبحـانی فـر در جلسه امـروز مجلـس
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۷
۱۰
 
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۴-۱۲-۱۰ ۲۲:۰۵:۲۴
در یکی از کشورهای همسایه
رای آوردن مجدد یک نماینده در شهرستانها بسیار راحته زیرا کسی که یک دوره نماینده بوده و در ادارات مهره های خودش رو تونسته جا بده مخصوصا. اگه تونسته باشه توی آموزش و پرورش اینکار رو کرده باشه راحت میتونه رای بیاره.چطوری؟
اینطوری که معمولا مدیران در ادارات کارشناسان و سلسله مراتب به پایین همه بلاجبار و یا به خواست خود برای رضایت مدیر بالادستی یا برای حفظ موقعیت خود تلاش میکنند تا نماینده همچنان نماینده بماند و این یعنی رای جمع کردن شبکه ای دولتی.این در آموزش و پرورش بشدت قابل رویت است مدیران مدارس و معلمان و نفوذ معلمان بر روی دانش آموز و غیر مستقیم بر روی خانواده ها.
در همان کشور دفعه اول رای آوردن خیلی سخته البته اونم راه داره یکی اینکه باید خیلی پول خرج کنی هم در زمان تبلیغات و هم در زمان رای گیری.
و راه دوم هم از رو نرفتن است و هر دوره شرکت کردن است.
البته هستند افراد زیادی هم که با خدمت به مردم در پست هایی که بوده اند خود را به مردم معرفی میکنند و در معرض انتخاب قرار میدهند و سالم رای جمع میکنند. (41186)
 
United States
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۰۹:۵۴:۵۹
خوش به حال نوكران سبحاني كه الان پست و مسئوليت دارند (41187)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۱:۴۴:۰۹
چرا افرادی مثل بروغنی که نماینده بود ولی رای نیاورد در دوره قبل پس اینکه مهره های نماینده ها برای نماینده رای جمع میکنن درست نیست چون سبحانی نیا نیشابور که چهار دوره نماینده بود و عضو هیت ریسه مجلس بود این دوره رای نیاورد پس حرف شما درست نیست این عملکرد نماینده است که رای اوری داره که جناب سبحانی فر خودش رو برای مردم اثبات گرد و مردم فهیم دوباره بهش رای دادن الانم مقصودی رای خوبی اورده و اگر عملکرد خوبی نداشته باشه پول هم خرج کنه دوره بعد رای نمیاره مثل پسر حاج اقای فخر که مردم سبزوار رای دادن و یه دوره ای شد ولی اگه عملکرد خوبی داشته باشه حتما رای میاره پس عملکرد نماینده ها مهم است.رای سبحانی فر رای فرهنگیان و دانشگاهیان وقشر تحصیل کرده و بازاری بودکه به عملکرد ایشان رای دادن به امید سبزواری اباد (41188)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۲:۵۳:۴۳
ب در دوران نمایندگی فقط در روستاشون حرفش خریدار داشت و تنها در حد کارشناس تونست مهره چینی کنه. (41191)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۳:۰۷:۵۱
در مورد نماینده نیشابور باید گفت هر چیزی یک سقفی داره و بلاخره میرسه به آخرش (41193)
 
حسینی
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۲۰:۱۶:۰۰
تازه 4 دوره نبود 6 دوره نماینده نیشابور بود (41213)
 
مصطفی
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۹:۴۳:۱۷
کاملا درسته...مثلا همین مستر سبحانی...پسر عمه اش که معاون یه مدرسه بود برداشته بود تک تک به خانواده ه ا زنگ زده بود و حتی وعده هم داده بود... (41209)
 
مهلا
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۰۶:۳۹:۱۰
میتونست میتونی انجام بده آقا مصطفی
دیدی که با همون کاراش رای اورد
شما هم برای آقای عنابستانی و یا هر کس دیگه انجام می دادین
درود بر سبحانی عزیز (41233)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۱۱:۵۵:۵۲
با کار غیر قانونی؟؟این جور رای جمع کردن حرومه خانم مهترم
قرار نیست ادمی به هر قیمتی رای جمع کنه

قیامتی هم هست (41238)
 
مرتضی
۱۳۹۴-۱۲-۱۴ ۱۸:۵۱:۲۵
درود بر مهندس سبحانی (41261)