کد مطلب: 1934
 
با همکاری سلام سربدار صورت می گیرد:
اکران خیبری فیلم های عمار در سبزوار
ویژه هفته دفاع مقدس
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۰۲:۰۴
۱
 
"سلام سربدار" با همکاری دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم عمار و همزمان با هفته دفاع مقدس زمینه این اکران ها را در شهرستان سبزوار فراهم خواهد کرد. در اکران خیبر ۱۱ مستند از جشنواره عمار و ۵ مستند و فیلم از آثار جدید یا کمتر دیده شده سینمای انقلاب اکران خواهد شد.
اکران خیبری فیلم های عمار در سبزوار
 
اکران مردمی فیلم‌های جشنواره عمار در هفته دفاع مقدس با عنوان «اکران مردمی خیبر» با ۱۶ فیلم سینمایی و مستند در ۴۰ نقطه از کشور آغاز شد.

"سلام سربدار" با همکاری دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم عمار و همزمان با هفته دفاع مقدس زمینه این اکران ها را در شهرستان سبزوار فراهم خواهد کرد.

در اکران خیبر ۱۱ مستند از جشنواره عمار و ۵ مستند و فیلم از آثار جدید یا کمتر دیده شده سینمای انقلاب اکران خواهد شد.

در این اکران ها فیلم های «رهایی اورامان»، «قصه حورا»، «همازوربیم»، «مستان عشق»، «بیقرارگاه مهرآباد»، «جاوید الاثر متوسلیان»، «سکوت برکه‌ها»، «نامه‌ها، عکس‌ها و آدم‌ها»، «یزدان تفنگ ندارد» و انیمیشن‌های «پرواز تا بی‌نهایت»، «ناو وینسنس» و «شکار جاسوس» از جشنواره عمار و فیلم سینمایی «به کبودی یاس» و مستندهای «۷۲ ساعت»، «نیمه خاموش»، «ننه قربون» و «به دنبال حقیقت» به نمایش در می آید.

"سلام سربدار" آمادگی آن را دارد تا با همکاری ادارات، سازمان ها، دانشگاه ها و مکان هایی نظیر مسجد، حسینیه، خوابگاه، بوستان، پایگاه بسیج، مدرسه، حوزه علمیه، سینما و فرهنگسرا و پارک شهربازی و کانون های فرهنگی و مساجد روستاها و مراکز بخش و ... که آمادگی اکران فیلم یا فیلم هایی از این مجموعه را دارند همکاری لازم را به عمل آورد.

لذا از مسئولین، فعالان فرهنگی و علاقمندان به اکران این فیلم ها در مجموعه های فرهنگی دعوت می شود تا جهت هماهنگی با شماره ۰۹۳۵۵۴۸۴۷۳۱ تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است زمان و مکان هایی که به این اکران ها اختصاص داده شوند از طریق پایگاه خبری تحلیلی "سلام سربدار" اطلاع رسانی خواهند شد.
Share/Save/Bookmark


همشهری
۱۳۹۱-۰۷-۰۱ ۰۸:۱۷:۵۹
بهتره که ادارات رو بی خیال شین چون فقط به دنبال برنامه های بخشنامه شده بهشون هستن نه ابتکار و نواوری (1990)