کد مطلب: 11079
 
همزمان با نزدیک شدن به انتخابات/
باز هم راه آهن با انتخابات به سبزوار رسید
يکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۵
۱۸
 
سبزواری ها دیگر از شنیدن صدای بوق قطار ناامید شده اند و به صدای بوق اتوبوس های دوره میدان سربدارن عادت کرده اند اما هنوز هم راه آهن برای کاندیدها ابزاری برای رای آوردن است.
باز هم راه آهن با انتخابات به سبزوار رسید
 
انگاری همین دیروز بود که انتخابات برگزار شد و آقایان سبحانی و محسنی رای آوردند. شعار اصلی اکثر کاندیداهای آن دوره هم صدای بوق قطار راه آهن بود. قرار بود صدای بوق قطار را ما سبزواری ها بشنویم. اما سعادت نشد.

در انتخابات ۸ سال پیش هم از این قولها زیاد داده شد. قرار گذاشته بودند که ما سبزواری ها صدای سوت قطار را بشنویم ولی … و هر طوری بود دو نفر به مجلس رفتند ولی باز هم از بوق و ریل و قطار خبری نشد.

۱۲سال قبل هم همین طور بود و همین طور دوره های قبل از آن. کار تا آن جا بالا گرفته بود که در آخرین دوره انتخابات شورای شهر هم عده ای از کاندیداهای شورای شهر هم وعده راه اندازی راه آهن دادند می خواستند با قطار سبزوار وارد شورای شهر بشوند.

شاید یکی از معدود مواردی که در سبزوار می شود در کارنامه هم نمایندگان اصول گرا و هم نمایندگان اصلاح طلب دید وعده راه اندازی راه آهن سبزوار است. هر دو جناح هم استفاده خوبی از این ماجرا کرده اند و می کنند. باز هم موسم انتخابات فرا رسیده است.

باز هم خبر از صدای سوت قطار می شود. صدای که مردم هنوز آن قدر بصیرت پیدا نکرده اند که آن را بشنوند!
دیروز ۱۲ دی ماه آقای سبحانی برای بازدید از مراحل ساخت ایستگاه سبزوار یادی از راه آهن کردند. اما از مکانی که قرار است در آینده در آن ایستگاه تاسیس شود بازدید کردند. در حالت معمولی ارزش ندارد که یک نماینده از طرحی که هنوز هیچ کاری در آن صورت گرفته بازدید کند ولی وقتی که موسم انتخابات باشد و این طرح هم صنمی با راه آهن داشته باشد ارزش انتخاباتی پیدا می کند.

در پایان این مراسم باشکوه هم آقای سبحانی(که بعد از ۴ سال مشخص نشد دکتر است یا مهندس) به خبرنگاران گفت که ؛بنویسید راه آهن به سبزوار رسید؛ با این جمله دیگر حرفی برای گفتن نمی ماند قضاوت را به مخاطبین می سپاریم.

سبزواری ها دیگر از شنیدن صدای بوق قطار ناامید شده اند و به صدای بوق اتوبوس های دوره میدان سربدارن عادت کرده اند اما هنوز هم راه آهن برای کاندیدها ابزاری برای رای آوردن است.

راه آهن هر چند در این سال ها نتوانسته هیچ یک از ما سبزواری ها را قدمی هم جا به جا کند اما هر ۴ سال خوب دارد کاندیداها را به مجلس می رساند. باز دوباره کاندیدها در ایستگاه انتخابات منتظر سوار شدن بر قطاری هستند که سوتش فقط گوش مردم را کر کرده است.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۴-۱۰-۱۳ ۱۳:۴۴:۴۸
سلام دوست گرامی بسیار دور از انصاف است قطاری که تمام مراحل زیر سازی آن تا کوه های قره قولی امده و کوه شکاف داده شده است . و دیروز هم کلنگ ایستگاه آن توسط نماینده سبحانی انجام شد شما که دنبال نقطه ضعف هستید بنده بعنوان یک شهروند از شما تقاضا دارم بروید و دنبال کنید گزارش بزارید و بدانید که تا کجا آمده بعد گزارش بگزارید دوست ارجمند حالا که یکی پیدا شده کار می کنه باز هم چوب لای چرخ میزارین (38994)
 
محمدی
۱۳۹۴-۱۰-۱۳ ۱۴:۰۷:۴۰
هووووو هووووو
چیییی چیییییی
قطاااااااااااااااار اومده
چی چی اورده.؟
صندلی های مجلس
پست و مقام
رای زیاد
برای کی؟
هر کی بخواد (38998)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۱۲:۱۷:۲۷
ايستگاه اولش سبزواره
ايستگاه بعدي: بهارستان
بدو جا نموني
بدو (39016)
 
حسين
Belgium
۱۳۹۴-۱۰-۱۳ ۱۵:۵۵:۵۳
با اطلاع مردم فهمیم سبزوار بزرگ میرسانیم. پخش کلنگ زنی وشروع بکار ایستگاه راه آهن سبزوار(روستای ایزی )باحضور جناب آقای سبحانی فر نماینده پرتلاش و خدمتگزار مجلس شورای اسلامی ومسئولین شهرستان واستان ساعت 16امروز یکشنبه مورخه94/10/13 از شبکه استان خراسان رضوی
درود بر همت وتلاش جناب سبحانی‌فر (39000)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۱۲:۱۸:۰۸
چرا الان؟
از اون روزا چه کار ميکردن؟
بسه ديگه (39017)
 
عباس
۱۳۹۴-۱۰-۱۵ ۰۰:۲۹:۵۴
با این کاراشان مردم چی فرض کردند.
واقعا که تاسف داره ... (39030)
 
حسين
۱۳۹۴-۱۰-۱۳ ۱۹:۰۴:۳۶
شنيده شده اقاي س بسته هاي طلايي برمج و روغن در جنوب شهر با تبليغات خودش پخش ميكنه ، هر روستايي ميره به مسجد اون روستا مبالغ ميليوني كمك ميكنه ، در جايي گفته كه راي جوين رو ميخرم ، اين همه پول از كجا اومده !!؟ مبالغ ميليوني كه اين اقا براي راي اوري در شوراي شهر تهران خرج كرد از كجا آمده ؟؟ در ستاد ايشان هر شب شام ميدن ، هر كس عضو ستاد ايشان بشه هديه ميگيره ، و كلي هزينه هاي ديگه كه هنوز تبليغات شروع نشده و با شروع تبليغات بدتر هم ميشه ، آيا با پول ميشه راي مردم فهيم سبزوار رو خريد ؟؟؟؟ چرا در اين مورد مطلب نميگذاري سلام سربدار ، چرا نظرات منو پخش نميكني ؟ (39003)
 
جغتایی
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۰۸:۳۸:۰۰
جوینی ها و جغتاییها آنقدر پولدار هستند که رایشان را به جماعتی امثال سالاری نفروشند
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست (39010)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۰۹:۱۳:۰۹
بله خوب جهت باد را می فهمند . از هر جهت باد بیاد!!!!!!!!!!! (39012)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۱۱:۳۵:۴۶
جدا برای کرامت ، پسندیده و دارو دسته هاشون متاسفم که رفتند سمت این کاندید.ولی رای سبزواریها عنابستانی و تک رای است (39015)
 
غلام حسين
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۱۴:۵۷:۵۶
جوين ٢ تا نماينده داره سبحاني ، ابسالان ، جويني ها رايشان را به امثال سالاري نميفروشن ، سالاري با هزينه هاي ميلياردي ، در سبزوار هم راي نمياره ، مردم سبزوار رو نميشه با پول خريد (39018)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۲۲:۱۶:۵۹
باپولهای باد اورده ایی که اینها خرج تبلیغات میکنند هزاران خانواده را میشود از فلاکت و بدبختی نجات داد. (39024)
 
عباس
۱۳۹۴-۱۰-۱۵ ۰۰:۵۱:۲۷
یادمه 4 سال پیش هم جناب آقای محسنی در چنین روزهایی راه خودشو به سمت راه آهن و کارخونه پتروشیمی ستاره شرق کشاند. هر دم ازین باغ ؟؟ چی ؟ دوستان خودشون بگن... (39031)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۵ ۱۹:۴۴:۰۰
راه اهن از قدیم ستمی بوده که خواسته یا نا خواسته در حق سبزوار بزرگ شده از جناب اقای سبحانی درخوست داریم پیگیری کنند تا زودتر به نتیجه برسه تا حالا هم از پیگیری هاشون ممنونیم (39062)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۷:۲۰:۵۶
به همین خیال باش (40253)
 
سبزواری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۵ ۲۱:۰۷:۵۶
سلام به همه همشهری های عزیزم
من خودم شخصا سری قبل هم رای ندادم این سری هم رای نمیدم البته مهر شو که میگیرم ولی اسم هیچ خری رو نمی نویسم همش هم تقصیرخوده مردم سبز داره که هرکی میاد یه حرف قشنگی میزنه همه دورشجمع میشیم فکر میکنیم چه خبره خدایا کی مردم ما می خان به عقل بیان برا خودتون یه ذره ارزش قائل بشین (39066)
 
یه سبزواری دیگه
۱۳۹۴-۱۱-۰۹ ۲۲:۴۹:۵۹
بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کنی بهتر نیست تا جلوی بدتر رو بگیری ؟ (39857)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۰ ۰۷:۳۳:۲۴
جناب اقای سالاری روی سخنم با شماست برادر بزرگوار تا حالا کجا تشریف داشتید .چرا تا الان پول خرج نمی کردید مانند هزاران هزار خیر سبزواری ولی حالا بدنبال چه میگردی با پولت نمی توانی مردم فهیم سبزوار را بخری و بعد از انتخاب هر کار ی که دوست داری انجام دهی و تا زمانی که شما جبرانی هزینه های خودت باشی مدت نمایندگی شما به پایان می رسد سبزوار همانند دوره قبل مردانی می خواهد از جنس کار و تلاش و خستگی ناپذیر و..... جناب سالاری در 4 سال دیگر منتظر ت هستیم خدانگهدار (39187)