کد مطلب: 12654
 
گشت و گذار سبحانی این بار روی دیوار چین!!!
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵
 
در حالی که این روزها در حساس ترین اوقات بررسی بودجه،نمایندگان شهر های مختلف به بررسی و اصلاح بندهای مورد انتقاد در مقیاس ملی و محلی می پردازند و رایزنی و چانه زنی ایشان می تواند نقش مهمی در اصلاح بودجه به نفع مردم داشته باشد،علی سبحانی فر نماینده سبزوار در چین به سر می برد!
پس از انتشار بودجه 97 توسط ریاست جمهور،انتقادات فراوانی به برخی بندهای آن توسط مردم و نمایندگان مردم در مجلس وارد شد که شاید یکی از دلایل شروع اعتراضات چند روز اخیر همین ایرادات و نواقص بودجه ای باشد.

در بررسی بند های مربوط به سبزوار نیز مواردی از سوی صاحب نظران بیان شد که از طریق رسانه ها به نمایندگان سبزوار در مجلس منتقل شد.

در حالی که این روزها در حساس ترین اوقات بررسی بودجه،نمایندگان شهر های مختلف(از جمله حسین مقصودی نماینده سبزوار) به بررسی و اصلاح بندهای مورد انتقاد در مقیاس ملی و محلی می پردازند و رایزنی و چانه زنی ایشان می تواند نقش مهمی در اصلاح بودجه به نفع مردم داشته باشد،علی سبحانی فر نماینده سبزوار در چین به سر می برد!

حتی اگر سفر ایشان در راستای وظایف نمایندگی ایشان باشد(که شنیده ها حاکی از شخصی بودن سفر ایشان دارد)،آیا مهمترین دغدغه و وظیفه یک نماینده ،رسیدگی به مشکلات و تلاش در جهت توسعه شهرستان نیست؟ سفر ایشان به چین کدام درد و دغدغه مردمی که ایشان نمایندگی شان را برعهده دارد،برطرف می کند؟

بدیهی است عدم حضور ایشان در مجلس در برهه زمان فعلی اگر به ضرر سبزوار و بودجه متعلق به آن نباشد،قطعا به نفع آن نخواهد بود و عدم همراهی دو نماینده در این موقعیت مانع مهمی در توسعه سبزوار خواهد بود./عصر سبزوار
Share/Save/Bookmark