کد مطلب: 10278
 
با معرفی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه:
پسر ابراهیمی امام‌ جمعه موقت سبزوار شد
جمعه ۱۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۳
۵۸
 
با حضور مشاور عالی رئیس و مدیر حوزه ریاست شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، حجت‌الاسلام صادق ابراهیمی به‌عنوان امام‌جمعه موقت سبزوار معرفی شد.
پسر ابراهیمی امام‌ جمعه موقت سبزوار شد
 
به گزارش "سلام سربدار" بعد از برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس محمد طباطبایی نسب در تریبون جایگاه نماز جمعه سبزوار با معرفی رسمی فرزند امام‌جمعه سبزوار به‌عنوان امام‌جمعه موقت شهرستان گفت: بر اساس تحقیقات و مطالعات و مشورت‌ها به این جمع‌بندی رسیدیم که حضور آقای صادق ابراهیمی منشأ برکاتی برای نهاد نماز جمعه سبزوار باشد.

وی بابیان این‌که سبزوار منطقه‌ای ولایت مدار است اظهار داشت: در عرصه نماز جمعه این شهرستان باید شاهد رونق بیشتر و بهتری باشیم و امیدواریم با مدیریت و محوریت حاج‌آقای ابراهیمی و کمک آقازاده‌شان شاهد رونق دوچندان و خدمات ارزشمند دیگری در شهرستان باشیم.

صادق ابراهیمی نیز که به‌عنوان امام‌جمعه موقت خطبه‌های این هفته نماز جمعه را ایراد کرد با اشاره به معرفی خود گفت: من خودم را ابداً لایق چنین جایگاهی نمی‌دانم، این جایگاه متعلق به ائمه معصومین است که از بد حادثه این‌چنین شده که باید من مصدع شما باشم. انشاء الله این جایگاه به صاحب اصلی‌اش حضرت ولی‌عصر (عج) برسد.

وی افزود: من یک طلبه حقیری هستم که با خودم عهد کرده‌ام که برای هیچ پست و مقامی قدمی برندارم و تاکنون این‌چنین بوده که نه به کسی توصیه کرده‌ام نه خودم قدمی برداشته‌ام و اینجا هم اگر جز امر پدر چیز دیگری بود قبول زحمت شما و خودم را نمی‌کردم.

وی با ذکر این مطلب که در مورد جایگاه امام‌جمعه موقت سبزوار پدر بزرگوارم و جناب آقای طباطبایی نسب، مشاور عالی و مسئول حوزه ریاست شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور به من امر کردند بیان داشت: حتی آقای سلیمانی امام‌جمعه محترم موقت سبزوار دفعه قبلی که به شهرستان آمده بودم کمی با عتاب و خطاب و بزرگوارانه به من گفتند که چرا شما به پدرتان کمک نمی‌کنید.

ابراهیمی گفت: درمجموع وقتی پدر امر کردند و از شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه هم امر شد و بزرگانی از این شهر نیز توصیه فرمودند که این کار به صلاح است و به‌هرحال سبزوار شهر بزرگی است و شما باید به پدرتان کمک بدهید؛ به‌رغم این‌که بین خودم و خدا پیمان بسته‌ام که به هیچ مقام و مسئولیتی علاقه شخصی نداشته باشم و خدا می‌داند علاقه شخصی‌ام در این زمینه صفر است و یا اگر بخواهم احتیاط کنم حداقل حدود صفر است- قبول کردم؛ اما درعین‌حال در سبزوار خدمت کردن افتخار بزرگی است.

مشاور عالی رئیس و مدیر حوزه ریاست شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در حاشیه این مراسم در پاسخ به این سؤال خبرنگاران که روال نیست که امام‌جمعه موقت به‌صورت رسمی معرفی شود گفت: ما برای معرفی رسمی نیامده ایم و به مناسبت روز قدس در سبزوار حضور یافتیم.

محمد طباطبایی همچنین دراین‌باره که آیا فرزند امام‌جمعه سبزوار به‌عنوان امام‌جمعه بعدی شهرستان مدنظر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه است اظهار داشت: نه، فعلاً ایشان امام‌جمعه موقت است.

وی افزود: انتخاب امام‌جمعه موقت از اختیارات خود امام‌جمعه است و این انتخاب خود امام‌جمعه است.

طباطبایی درباره احتمال معرفی صادق ابراهیمی به‌عنوان امام‌جمعه دائم سبزوار گفت: نه هیچ معلوم نیست. تعیین امام‌جمعه دائم از اختیارات امام‌جمعه نیست و این کار را شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه انجام می‌دهد.

امام‌جمعه موقت جدید سبزوار نیز در این خصوص به خبرنگاران گفت: من فعلاً امام‌جمعه موقت هستم و هیچ طرحی برای آینده ندارم. حداکثر ماهی یکبارخطبه می‌خوانم و چند روزی هم اینجا مستقر می‌شوم.

صادق ابراهیمی در پاسخ به این سؤال که آیا اگر امامت جمعه سبزوار به شما تکلیف شود همان‌طور که می‌گویید امامت جمعه موقت تکلیف شده است قبول می‌کنید، گفت: تاکنون هیچ صحبتی نشده و من همین مقدارش را هم به‌زور آمده‌ام. همین امامت جمعه موقت را هم امر فرمودند و من حتی یک درصد هم در ذهنم نبود که چنین مسئولیتی را به عهده بگیرم.

وی در پاسخ به این سؤال که قبول امامت جمعه موقت شهرستان سبزوار تکلیف شورای سیاست‌گذاری بوده یا تکلیف پدرتان، اظهار داشت: هر دو و اگر یکی به‌تنهایی بود چه‌بسا قبول نمی‌کردم. خود حاجی طباطبایی چند شب پیش زنگ زدند و امر کردند که بروید و شهر را کمک کنید.

لازم به ذکر است حجت‌الاسلام صادق ابراهیمی مدت بیش از ۸ سال دادستان ویژه روحانیت چهار استان غربی کشور بوده و هم‌اکنون معاون دادستان ویژه روحانیت تهران است.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۴-۰۴-۱۹ ۱۷:۲۷:۲۸
هر کسی که بداند برای مسئولیتی در این مملکت از اون شایسته تر وجود دارد و ان مسئولیت را بپذیرد خائن است (34726)
 
شهروند مرفه
۱۳۹۴-۰۴-۱۹ ۱۷:۴۸:۱۶
هر دم ازین باغ . . .
خدا قبول کنه ان شالله...
من کشته و مرده این خدمات حضرات آیات هستم
چقدر عشق خدمت دارن ایناااااااااا
به هرحال خوب شد ایشون اومد و قبول کرد، اگه نه مردم سبزوار چه خاکی باید سرشون میکردن؟؟ آخه همه چیزندگی مردم درست بود فقط همین امام جمعه موقت بودن همین آقازاده مونده بود که الحمدالله حل شد و از امشب راحت تر سر به بالشت میزاریم و میخوابیم
خدایا بابت همه نعماتت مچکریم...
مخصوصا این آخری... امام جمعه موقت...
ا ی ب ا ب ا . . . (34728)
 
بیهق
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۲۰:۰۷:۲۱
بترسید از خدا
دنبال منافع خود نباشید
فقط قبل از زدن این حرفها از خدا کمی بترسید
اگر باز به من هم تهمت نمی زنید (34859)
 
حامد
۱۳۹۴-۰۹-۲۰ ۲۲:۲۲:۱۷
بادمجان دور قاب چین شنیدی؟
مصداق بارز جنابعالی است. مردم باید بررسی کنن به شما چه منفعتی رسیدی که چنین با سوز و گداز طرفداری ميکنين (38568)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۱۵:۲۸:۰۵
اقای تقوی اقای معادی شماهم به دنبال منافع خود هستی کمی ترس وتطمیع رو کنار بگذارید چرا از خدانمی ترسید چرا دفاع نمی کنید اخرش یک کاری می کنید به دفتر رهبری یا دیدار رهبری برسیم وبه اقا هرجوری شد ه بگیم که اقا گزارشات را برای شما دروغ می فرستند واقایان سیاست گزاری فقط به فکر خودشان وحزب گرایی شان هستند (35019)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۹ ۱۸:۱۶:۱۳
اگر خدمت هم بود ثواب ،اجازه بدهند صاحبان کانون قدرت و ثروت این ثواب به دیگران هم برسد خودشان را هلاک این ثواب نکنند اجازه دهند که یک غولپ هم دیگران بنوشند (34732)
 
بیهق
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۲۰:۰۹:۱۰
ننگ بر شما قدرت طلبان
ننگ بر شما خداناترسان
از خدا بترسید قبل از زدن حرف (34860)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۹ ۱۸:۲۸:۰۷
خوشبختانه تو مملکت ما همه برای ثواب میان مسئولیت می گیرند (34733)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۴-۱۹ ۱۹:۱۵:۲۲
این سمت هم موروثی شد. (34739)
 
بیهق
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۲۰:۱۱:۴۶
اگر نزدیکان شما مثل شما خداناترس باشند و براحتی تهمت بزنند به مومنین
همان بهتر که نباشند (34861)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۹ ۱۹:۳۵:۵۷
انتقادی که به پدر بزرگوار ایشان بود این بود که بخاطر انکه قاضی بودند علاوه بر مشغله فراوان ذهن و روحیاتشان امنیتی و برخورد قاطعانه بود و در برخورد با جوانان هم نگاه خوشبینانه ای نداشتند و منتقدان را دفع می کردند و جوانان در برنامه های ایشان جایی نداشتند .
امیدوارم پسر بزرگوار ایشان روحیه امنیتی و بدبینانه نسبت به مردم نداشته باشند و با جوانان و مردم صمیمی باشند (34741)
 
ابوالفضل
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۰۰:۱۸:۳۱
الوداع نماز جمعه (34745)
 
بیهق
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۲۰:۱۳:۴۳
متاسفم برای به حساب مومنینی که با نماز جمعه وداع میکنند
از خدا بترسید (34863)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۰۰:۲۷:۰۵
حالا این پدر چه گلی به سر مردم سبزوار زده بود که پسرش شد امام جمعه موقت و چهار روز دیگه هم امام جمعه دایم. مگر آقای سلیمانی چه مشکلی داشت؟ (34748)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۰۰:۲۸:۴۷
برا شورای سیاست گذاری متاسفیم که زمان سنجی خود را در روزی که مردم با لبیک به رهبر در راهپیمائی شرکت نموده و با ازدحام در جایگاه نماز جمعه با چنین انتصابی روبرو می شوند. (34750)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۰۱:۵۳:۰۲
اون از روز ٢٢بهمن که تو ابتدای برنامه از داماد ایشون تعریف وتمجید میکردن اینم از روز قدس من که دیگه دور راهپیمایی رو خط کشیدم (34755)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۱۳:۳۰:۳۴
اشتباه مسئولین رو نباید به پای انقلاب و نظام نوشت رفیق
ما باید بیایم تا بدونن ما صحنه رو خالی نمی کنیم
خدا اگه آقایان به راه راست هدایت نمیشن ... (34777)
 
علی اصغر
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۰۱:۵۴:۲۹
ای خدا بسه دیگه (34756)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۰۰:۲۹:۴۶
براستی در بین اینهمه روحانی متعهد و متخصص و مورد اطمینان و دلسوز فقط باید پسر امام جمعه این سکان را دست بگیرد؟ (34751)
 
بیهق
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۲۰:۱۵:۱۱
از خدا بترسید
دنبال منافع خود نباشید (34864)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۰۴:۰۹:۲۹
حرکتی به جا بود و فردی لایق انتخاب شد کسانی که این نظرات را دارند آقا صادق را نمیشناسند (34759)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۰۷:۰۹:۰۱
سلام
- خوب او هم چهار تا خطبه که خواندند به او تکليف مي شود که دائم شوند. چون تکليف شده او هم مجبور مي شود که قبول کند.
- به هر حال اميدواريم سبزوار هوايي بخورد و از اين عقب ماندگي بدرآيد. (34762)
 
مفتح
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۰۹:۲۱:۱۰
ان شاا... باعث خیر و برکت در سبزوار بزرگ گردد (34763)
 
طرفدار انقلاب
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۱۴:۵۹:۱۱
یک سوال از آقای تقوی رئس ائمه جمعه وآقای معادی مسئول ائمه جمعه خراسان آیا شما از وضعیت وعملکرد آقای ابراهیمی خبردارید ؟آیا نمی خواهد فکری به حال مردم سبزوار بکنید وآقای ابراهیمی رابازنشست کنید؟ (34780)
 
منتظر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۱۱:۰۸:۳۸
ای کاش شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در انتخاب امام جمعه موقت حساسیت بیشتری به خرج میداد تا ذهنیت رابطه بازی حداقل در این نهاد مهم برای مردم به وجود نیاید . دلم به حال هزاران جوان تحصیل کرده بیکار می سوزد که پدر مسئول ندارند.
ای صاحب الزمان(عج) زودتر بیا که این جایگاه متعلق به توست ما که از خیلی چیزها شرمنده شدیم ای صاحب حق و عدالت زودتر بیا منتظرییییییییییم (34769)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۱۳:۰۲:۲۸
خیلی جالبهههههههههههههههههه (34775)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۱۳:۱۴:۱۶
شنیدم خیلی از روزه دارها از این مراسم پر از حرف خسته شده بودند خداییش ما هم عالمی داریم برای خودمون (34776)
 
مصطفی
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۱۵:۵۹:۳۰
یکی داشتیم دو تا شد ناشکری کردیم سه تا شد.ابراهیمی و دامادشو و حالا پسرش
خدا به خیر کنه (34784)
 
بیهق
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۲۰:۱۷:۴۲
از خدا بترس
آن دنیایی هم هست
تهمت نزن راحت (34866)
 
بیهق
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۲۰:۱۷:۴۶
از خدا بترس
آن دنیایی هم هست
تهمت نزن راحت (34867)
 
110
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۰۰:۰۱:۴۲
اقای تقویی تا کی میخوای سکوت کنی یعنی این شهر یه روحانی درست و حسابی نداشت که ابراهیمی پسرشو اورده این همه سال خود ابراهیمی چی کار کرد که حالا پسرش بخواد یه کاری بکنه واقعا که صدای جرینگ جرینگ پولای م... نمیزاره صدای مردم به گوشتون برسه فکری به حال خودتون بکنید (34796)
 
شیعه علی ع
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۰۱:۵۲:۱۰
آقای طباطبایی کدام اما م جمعه موقت راتا به حال از طرف شورای سیاستگذاری معرفی کرده اند؟بس معرفی شما آقای ابراهیمی راحاکی از مسائل دیگری است در بشت برده است که شما خوب می دانید (34803)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۸:۲۲:۲۰
به تو هم نعلین یا عبا یا پاکت بدند توهم کاری می کنی (34850)
 
خبرنگار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۲۴ ۱۱:۴۳:۵۱
انتخاب امام جمعه ی موقت به عهده ی خود امام جمعه است و دیگران نقشی در ان ندارند (34970)
 
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۰:۱۱:۲۸
با سلام ايشان فردي متدين و با ورع است.بنده براي آقاياني كه با اين ادبيات مطلب ميذارم متاسفم . (34823)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۸:۲۴:۱۸
ای جیره خور نمگیم با تقوا نیست اخلاق نداره خسته شدیم از بد اخلاقی (34851)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۸:۳۹:۵۴
من بمیرم برای اینهمه خلوص وایثار ..... (34854)
 
باشکوه
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۲۰:۴۶:۳۶
خوشم اومد که بعضی ها خوب رودست خوردند (34872)
 
منصف
۱۳۹۴-۰۴-۲۲ ۰۲:۱۴:۰۳
خیلی جالبه که می خواهیم نهی از منکری انجام دهیم ولی خودمان مرتکب گناه میشیم.
قابل توجه دوستانی که به همین راحتی حتی به نظردهنده ها تهمت میزنن (34882)
 
سرباز اقا
۱۳۹۴-۰۴-۲۲ ۰۳:۴۳:۱۷
باید بدونن این جایگاه امام میباشد ودر زمان غیبت امانت دست علماست ایشالله روزی که اقا ظهور کرد بعضیا چه حرفی واسه گفتن دارن (34884)
 
م.ح
۱۳۹۴-۰۴-۲۲ ۰۹:۰۹:۰۱
در روز قدس از اجتماع مردم سوء استفاده شد / در حالی که آقای ابراهیمی بدون هیچ مشکلی روز جمعه در نماز جمعه حاضر بودند ولی با کمال تعجب امام جمعه موقت یعنی پسرش نماز را اقامه کردند به گفته بسیاری از بزرگان این نماز مشکل دارد ........ (34889)
 
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۲۳ ۰۸:۴۸:۳۱
من از نزدیک حاج آقا صادق رو میشناسم ، خداییش آدم خداترس و خوبیه ، حقیقتا انتخاب خوبی بود (34929)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۲ ۱۰:۰۴:۲۱
امامت جمعه هم موروثی شد. البته هر کی باشه از الان بهتر میشه ولی بهتر بود نحوه دیگری انتخاب میکردند. (34894)
 
علی
۱۳۹۴-۰۴-۲۴ ۰۰:۰۵:۱۸
ای کاش آقای ابراهیمی به جای معرفی بسر به شورای سیاستگذاری می گفت من دیگر نمی توانم هرگونه صلاح می دانید اقدام کنید این جوری هم حرمتش باقی می ماند وهم حرف وحدیث نداشت (34956)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۳ ۱۹:۴۶:۱۷
معلوم شد شورایی سیاست گذاری امامان جمعه دنبال توافق برد برد با ابراهیمی هستن یه نفر از بیت ابراهیمی امام جمعه میشه و میر علی به فعالیت های خود ادامه میدهد در عوض ........... (34951)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۴ ۰۸:۳۶:۴۷
امام جمعه موقت چه پستي اخه در مقابل دادستاني غرب كشور و يا معاونت دادستاني تهران!! پس اينكه ميگيد بخاطر منافع و ... !!
دوستاني كه نظرميذارن چند بار ايشونو از نزديك ديدن يا باهاشون هم صحبت شدن يا...!!!
مقبوليتي كه حاجاقاي ابراهيمي دارن دركشور تو خراسان كم نظيره هم چنين كارايي كه كردن در طول اين سالهااز ساخت مدرسه علميه اهل البيت بگير(كه بسيار، بلكه اكثر روحانيون جوان سبزوار از همونجا شروع كردن) تا حسينيه ها در روستاها و...
بعضيا انتظار دارن امام جمعه و افرادي كه ازشون بد ميگن بشن نوكرشون كه خب بازم...!
درضمن اين اسمش موروثي كردن نيست! تو چند تا شهر ديگه هم اين كار اتفاق افتاده كه بسيار خوب جواب داده(البته اونجا مغرضاي اينچنيني نداره)
برادرايي كه هي ميگن روحاني بهتر نبودو...
ضمن احترام به جامعه روحانيت اما بيني و بين الله لطفا به تعداد انگشتان دست روحاني هايي كه سبزواري يا حتي خراساني هستند و متقي وعادل و عالم و فرهيخته و باسواد و سمتي كه الان دارند يا داشتن و حاضرن بيان سبزوار رو (كه البته در سطح حاجاقاي ابرهيمي و پسرشون هستن يا نزديكشون بالاترش پيشكش) رو نام ببريد تا با مشاهير و افتخارات سهرمون اشنا بشيم! بايد افتخار كنيم كه يه سبزواري دادستان منطقه اي از كشور بوده والانم علي رغم موقعيت خوبش امام جمعه موقت رو قبول كرده!
قد جاءكم بصائر من ربكم من ابصر فلنفسه و من عمي فعليها... (34966)
 
ولایتمدار
۱۳۹۴-۰۴-۲۴ ۱۵:۵۷:۰۳
با عرض سلام امام خمینی ره به فرزندان خود اجازه پذیرفتن سمتهای رسمی اجرایی را نداد سید احمد خمینی ره بعد از رحلت امام از پذیرفتن هرگونه سمت رسمی اجرایی امتناع میورزید وهمواره میگفت اگر کسی بخواد وبا انگیزه وهدف باشه بدون سمت رسمی هم می تواند خدمت موثر به نظام داشته باشه چه بسا در چنین وضعیتی راحتر و موثر تر بتواند خدمت کند حال مگر سید احمد خمینی کم شخصیتی بود چرا امام نمی خواست بچه هاش مسولیت رسمی بگیرن امام امروز ما شاهد تلاش از طرف بعضیا برا انتخاب فرزندانشان در سمتهای حساس هستیم ایا مبنای انتخاب امام جمعه ای که قرار است هر هفته مردم را به تقوای الاهی دعوت کنه پست و مقام یا تقوا و علم وعدالت و....مقام معظم رهبری هم فرزندان خود را از هرگونه فعالیت اقتصادی وسمت های رسمی کشور منع فرموده ان اما واقعا ما در سبزوار شاهد همچین رفتار های هستیم چرا باید بیشترین فعالیت های اقتصادی شهر از طریق خانواده جناب اقای ایراهیمی باشه چرا ........ (34981)
 
11
۱۳۹۴-۰۴-۲۴ ۱۶:۰۹:۲۵
اقای محترم ایا به نظر شما جایگاه یک امام جمعه که در غیاب امام زمان این مسولیت را به عهده داره ارزشی تر یا دادستانی غرب کشور چقد دنیا بینی برادر اصلا به نظر شما که حاج اقاتون اینقد مهمه و سرش شلوغه چه جوری میخواد این همه قبول مسولیت کنه اینا دنیا طلبی نیست برادر سبزوار شهر عالمان نامداره چرا اینقد حاج اقاتون و بزرگ میبینی شما با این حرفت فاتحه این همه عالم سبزواری که شهرای دیگه از جمله قم هستن وخوندی و در اینکه این سمت موروثی شد در سبزوار شکی نداشته باش اگر سبزوار واقعا نیاز مند اقای صادق ابراهیمی بود حرف شما درست ولی واقعا علمایی سبزواری که در قم کسب علم میکنن از ایشون با سواد تر و..............نبود (34982)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۵ ۰۱:۱۳:۵۵
من گفتم هستش عالم و ... بهتر!!! نام ببريد فقط تا اشنا شم باهاشون كسايي كه ميتونند بيان و امكانش هست
حاج احمد اقا هم خيلي وقتا پياماي امامو مبخوندن و عملا رئيس دفترشون بودند! و خيلي از كارا و هماهنگيارو انجام ميدادند حتي در كارهاي دولتي ميتونيد رجوع كنيد به خاطرات دولتمردتن اون موقع و كتاب رنج نامه كه ايشون نوشتند!
در ضمن بنده مقايسه نكردم پست قضائي ايشونو! در جواب اونايي. گفتم كه گفتن به خاطر دنيا اين پستو قبول كردن و... ميخاستم بگم اگه بخاطر دنيا بود اونجا بهتره و درواقع شما هم حرف منو تاييد كردي (34991)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۴-۲۴ ۱۲:۵۰:۵۹
اقای صادق ابراهیمی مردم از پدر شما دهنیت خوبی ندارن با ورود شما این بدبینی و بدگویی بیشتر شده هم شخصیت حضرتعالی زیر سوال ه هم این جایگاه خدشه دار میشه
بهتر امام جمعه موقت و به کس یگری بسپارید (34972)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۴-۲۴ ۱۳:۵۲:۱۶
ابراهیمی پسر بهتر بود اول کار با مردم روراست حرف میزد با اعتقادات مردم بازی نمیکرد حاجی جون کجای کارات واسه رضای خداست
ای کاش جرات گفتن حقیقت و داشتی میگفتی نمازجمعه کلا واس ماس (34976)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۰۱:۰۹:۱۸
انتظار مردم از شورای سیاست گذاری ایمه جمعه اینکه با این مساءلی که برا امام جمعه سبزوار پیش اومده منصفانه به دور از باند بازیو قاطعانه برخورد کنند ۲۶سال ابراهیمی امام جمعه اس تو این ۲۶سال یه بارم پسر ایشون احساس تکلیف نکرد و برا رضای خدا نخواست برا این شهر کاری بکنه ولی ولی ولی ولی ولی وقتی ابراهیمی پدر محبوبیت خود را بین مردم از دست رفته دید واحتمال به برکناریش و دید پسرشو امام جمعه موقت کرد هدف اینکه تا امروز پدر امام جمعه بود از فردا پسر بشه امام جمعه اینجاس که عدالت رعایت نشده اینجایگاه و موروثی کردن با سو استباده از این جایگاه داماد این خانواده یه مولتی میلیارد شده وتلاش میکنه این جایگاه و از دست ندن تا بتونن فعایت های اقتصادی خودشون و انجام بدن این رفتارها فقط به نظام مقدس حمهوری اسلامی ضربه میزنه (35013)
 
علی
۱۳۹۴-۰۴-۲۹ ۱۰:۴۱:۴۰
آقای تقوی آیا نمی خواهید فکری به حال سبزوار بکنید وآقای ابراهیمی را بازنشست کنید (35046)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۲۱:۴۵:۲۳
جناب حاج شیخ صادق ابراهیمی در اینکه شما فرد عالم وبزرگواری هستی شاید تردیدی نباشدولی اگر واقعا انفلاب را دوست داری ودلت برای مردم می سوزد و می خواهی آنها از انقلاب ومسئولین زده نشن وبدبینی نسبت به شخص شما وپدرتان بیشتر نشود بهتر بود ابتدا قبول نمی کردی ولی اکنون اگر میخواهی رفع ذهنیت شود پیگیر باش تا فردی مناسب این جایگاه معرفی کنند چون واقعا مردم از پدر بزگوارتان خسته شده اند نگاهی به جمعیت حاضر در نماز جمعه بینداز همین تعدا دقلیل هم بر حسب تکلیف حضور پیدا میکنند نه شور وشوق شمارا به خدا نگزارید به این مردم جفا شود و مردم خود را از ثواب نماز جمعه محروم کنند (35085)
 
امداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۴ ۱۱:۳۶:۴۰
آقا صادق جا برای خدمت کردن زیاده
اگه قصد ومرزی ندارید....
من نمیدوندم چرا بالباس پیغمبر....
می دوندیدکارهایی که می کنید از اسلام هراسی آمریکایی ها هزاربار بدتره می دونید که سبب شدیدکه همون جمعیت کمی که به نماز هم می آمدند کم بشند
فقط نگاه کن به سبزوار به همجاش بعدش بشین وفکر کن ببین چی به سر عقایید آمده
یقین داشته که مرگ خبر نمیده بعدش یه قیامتو چندین قشر مردم عامه علما شهیدان جانبازان.....
درسته که دنیایه آبادی داری ولی امان ازاون طرف (35450)
 
حسام
۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۲۱:۳۰:۴۳
متاسفم برات نشناخته داری چرت پرت میگی .امان از اخرت خودت .البته بعید میدونم شما آخرتی هم قبول داشته باشی .که اگر داشتی اینطوری نمیگفتی (43409)
 
آدم ساده
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۱۱:۵۶:۱۵
نظر سنجی جدید که خود مردم بی خبرن
نفس عمل اشنباهه
ای کاش مسئولین دقت کنن این اعمال پر از ابهام انجام ندن (43397)
 
میم
United States
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۱۳:۵۰:۴۲
جالبه بعضیا چ طرفداری می کنن که مبادا سایت بسته شه خخخخ (43400)