کد مطلب: 5470
 
ورزش سبزوار همچنان در محاصره حواشی
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۶
۲۹
 
ورزش سبزوار همچنان در محاصره حواشی
 
در روزهای ابتدایی حضور باشگاه فرهنگی ورزشی ثامن‌الحجج در سبزوار نقدهای بسیاری به آن بود. از جمله آن نقدها، بسته شدن تیم‌های ثامن‌الحجج با بازیکنان غیربومی بود که این جواب را در پی داشت: «مدیر عامل باشگاه از ما خواسته‌اند تیم‌ها را فقط برای قهرمانی ببندیم، نه چیز دیگر!!» باید به ایشان حق داد و همچنین به خاطر سرمایه گذاری بر نونهالان و نوجوانان سبزواری و حتی خراسانی در رشته های مختلف از ایشان تشکر کرد. اما سؤال هایی هست که جوانان سبزوار علاقمند به پاسخگویی مسئولین می‌باشند.

۱. قهرمانی تیم کشتی بعد از پیروزی مقابل تیم جویباری با حاشیهٔ زیادی همراه بود. مربی این تیم مسائلی را مطرح کرد که قهرمانی تیم ثامن‌الحجج را زیر سؤال برد. ادعای ایشان را تایید نمی‌کنیم اما سؤالمان این است: اگر حقیقت نداشت چرا کسی آن طور که باید جواب ایشان را نداد و از حیثیت سبزوار دفاع نکرد؟

۲. سال گذشته سرمربی وقت تیم هندبال ثامن‌الحجج سبزوار تیم را در یکی از بازی‌ها از زمین بیرون کشید و علاوه بر حاشیه سازی برای تیم، بازی را ۱۰ بر صفر به نفع حریف رقم زد. این نتیجه تفاضل گل ثامن‌الحجج را پایین آورد تا جایی که هر کاری کردند نتوانستند در بازی آخر جبران کنند و در نتیجه منجر به آن قهرمانی نچندان دلچسب و بحث‌های بعد آن در شبکه های مختلف تلویزیونی شد و آقایان باز هم دفاعی از حیثیت سبزوار نکردند. جالب‌تر از همه اینکه با شروع فصل جدید لیگ، در خبرهای ورزشی بعضی از شبکه‌ها تیم ثامن‌الحجج مشهد و برخی دیگر ثامن‌الحجج سبزوار را مدافع عنوان قهرمانی می‌خوانند!!

۳. در هفته دوم لیگ ورزش‌های باستانی و زورخانه ای، ثامن‌الحجج سبزوار میزبان ماهان اصفهان بود. بعد از پایان مسابقه در قسمت تیمی و دادن امتیاز بالاتر به تیم اصفهان، کادر فنی ثامن‌الحجج به رای داور سبزواری این دیدار اعتراض کرد و در نهایت با قبول نشدن این اعتراضات از ادامه مسابقه در بخش انفرادی انصراف داد. اکثر تماشاچیان و حتی لیدرها که از تعصب بیشتری برخوردارند، از این کار تیم راضی نبوده و به ادامه مسابقه تاکید می‌کردند زیرا این کار را علاوه بر توهین به گود زورخانه، توهینی به تماشاچیان نیز می‌دانستند. در آخر هم نتیجه به نفع تیم اصفهانی اعلام و آن‌ها در مقابل چشمان تماشاچیان سبزواری به خوشحالی پرداختند. بعد از این کار مربی این تیم آن‌ها را آرام کرد و جوانمردی و پهلوانی خود را با عذر خواهی از اندک تماشاچیان باقی مانده در سالن تکمیل کرد.

۴. در هفته هفتم لیگ هندبال تقریباً در اواخر بازی «مهدی بیجاری» با رای داور ۲ دقیقه از زمین اخراج شد که با اعتراض شدید این بازیکن همراه شد. ایشان علاوه بر درگیری لفظی با داور مسابقه، مربی و بازیکن‌های تیم حریف، با مربی تیم خود نیز درگیر شد که منجر به اخراج وی از روی نیمکت شد. این بازی از شبکه استانی خراسان رضوی به طور زنده پخش می‌شد. مشکل اینجا است که تمام حرکات ایشان به نام تیم ثامن‌الحجج و شهرستان سبزوار نوشته می‌شود.

۵. هفته هشتم لیگ هندبال و باز حرف و حدیثی دیگر پشت تیم ثامن‌الحجج و البته شهرستان سبزوار.
دیدار تیم‌های نیک اندیش اصفهان و ثامن‌الحجج سبزوار با حواشی زیادی همراه بود. این حواشی از خبرهای ورزشی شبکه های مختلف به سمع و نظر میلیون‌ها ایرانی رسید!! به گفتهٔ مربی تیم اصفهانی که تیم خود را به خاطر اعتراض به نحوهٔ داوری برای دقایقی از زمین مسابقه بیرون کشید، داور مسابقه به نفع تیم ثامن‌الحجج سوت می‌زده است. ایشان حتی از پرداخت مبالغی توسط باشگاه ثامن‌الحجج به داورهای لیگ برتر نیز صحبت کرد. سؤال اینجا است که اگر چنین چیزی حقیقت ندارد، چرا کسی از مسئولین باشگاه ثامن‌الحجج از حق خود دفاع نکرد!؟ (منظورمان در برابر همان میلیون ها ایرانی است!)

همیشه ادعای باشگاه این بوده و هست که تیم را برای قهرمانی آماده کرده‌ایم، آیا منظور شما قهرمانی به هر شکل ممکن است؟ آیا قهرمانی به هر شکل ممکن دردی از جوان‌های سبزواری دوا می‌کند. آیا قهرمانی به هر طریقی موجب عزت و افتخار است یا ذلت و بی آبرویی. هنوز هیچ‌کدام از جوان‌های سبزواری قهرمانی سال گذشتهٔ تیم هندبال را به رسمیت نشناخته‌اند.

به امید قهرمانی بی چون و چرا توسط تیم‌های ثامن‌الحجج سبزوار.
Share/Save/Bookmark


علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۱۰:۰۲:۲۶
سلام
پلاستيک هداياي تيم ثامن به داوران را شنبه در "خارج از گود" نشان داد. (12892)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۱۰:۱۴:۳۷
پاسخ داده شده است شما نخوانده اید (12894)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۱۱:۲۴:۵۱
من هم جواب ها را خوانده ام برادر عزیز، مثلا آقای میرعلی در خبرگزاری فارس گفته اند: «پول هایی که ما به داوران داده ایم هیچ شبهه ای نداشته است!!»
اولا خود این جواب نشون میده که یه چیزایی بوده که این حرف ها زده شده.
دوما شما مخاطبین خبرگزاری فارس را با شبکه 3 و خبر مقایسه می کنید. (12899)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۱۱:۲۶:۰۱
چه پاسخی؟؟
فقط در یک مورد گفته شد "هیچ شبهه ای نیست" اونم در یک مورد ما بقی چی؟
ما که نفهمیدیم شبهه ای نیست یعنی چی؟ (12900)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۱۵:۵۷:۲۴
شبهه ای نیست یعنی رشوه دادن از نظر آقایون یک چیز معمول و پذیرفته شده است
مهم قهرمانی است ارزش ها کشک است (12917)
 
م
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۱۰:۳۱:۴۲
خب باشگاه سپاهان و پرسپولیس در لیگ برتر هم همین مشکلات رو داشتن این باعث آبروریزی اصفهان شد ؟
من فکر میکنم شما از بی خبری این مطالب رو مینویسید . (12896)
 
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۱۲:۳۷:۲۱
آقا این چه حرفیه ؟؟؟؟ خیلی هم قهرمانی جوان مردانه بود. یادتون هست تیم سپاهان با تبانی چه بلایی به سر سبزوار آورد؟؟ و از لیگ حذف شد؟؟؟ لطفا بیشتر تحقیق کنید... مسئولین ثامن هم در سیما پاسخگو بوده اند. شبکه خبـــــــر(تیم های ثامن به دلیل اینکه شکست ناپذیر تشکیل شده اند حرص تیم های دیگر را در آورده و کاری جز تهمت و حاشیه ندارند) (12907)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۱۵:۵۵:۳۱
با پول نزول نمی شود قهرمانی اخلاق مدارانه داشت
همه این فعالیت ها منجر به تبلیغ .... که یک ابر نزول خوار است می شود و باید هم بی برکت و کثیف باشد
هر وقت ربا از .... برچیده شد کثافت هم از تیم هایش برچیده خواهد شد (12916)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۲۳:۱۶:۰۷
با پول نزول کارای دیگه هم میشد کرد اما غیرت سبزواری که ایشون داشتن دوست داشتن واسه ورزش سبزوار کار کنن.... (12928)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۸ ۰۷:۱۶:۵۵
خودت خجالت نکشیدی ضمن اعتراف سعی کردی توجیه کنی؟؟!!
نه...یعنی واقعا خجالت نمی کشی تو
واقعا که چه رویی دارید شماها (12941)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۱۰:۰۸:۱۳
شما بی غیرتای خوارج صفت باید خجالت بکشید که یک کسی رو که اینقدر برای شهر زحمت کشیده و آبرو و اعتبار آورده اینطور بهش توهین می کنید. اگر هدف میرعلی فقط نزول بود تو همون مشهد خیلی بهتر می تونست سرمایه گذاری کنه. یا هزاران شهر دیگه اما عمده سرمایه گذاریهاشو در سبزوار قرار داده و اینهمه افتخار و شهرت برای این شهر اورده.
ضمنا ثامن الحجج تنها موسسه مالی اعتباری ایران نیست. بدون مجوزم کار نمی کنه..اگه فکر می کنی نزوله برو از مراجع قم بپرس که پس چرا مجوز فعالیت داره اگر اونام گفتن نزوله برو از دولت بپرس که چرا اجازه میده. درنهایت اینکه مگه کشور رهبر اسلامی نداره؟! که شما به خودتون اجازه میدید اینطور به کسانی که دارن به شهر و کشورشون خدمت می کنن تهمت های ناروا بچسبونید. یعنی تیزبینی شما از مقام معظم رهبری بیشتره؟ (12972)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۱۰:۳۲:۰۰
سلام گلم.شماازآدمی که خودش رو به نفهمی زده انتظار درک مسائل رونداشته باش.اینها سبزواری نیستند وفقط بایک اسم الکی دارن جو روبهم میزنن.فقط ازحسودیه.خوشبختانه دکترمیرعلی هم این موضوع رومیدونه وهرسال تیمی بهتروقویترازسال قبل تشکیل میده.همینکه که مافیای اصفهان نابودشدبرای همه درس عبرت شده که باسبزواریها نمیشه شوخی کرد.آسیا بایدسبزوارو بعنوان قطب ورزش قبول بکنه.دیگه به ایران واین مسائل بچه گونه اصلا نبایدفکرکرد. (12974)
 
سبزواری
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۱۶:۳۸:۰۹
شاید بعضی وقت ها تیم های ثامن مورد حمایت فدراسیون ها و داورها قرار میگیرند اما بیشتر وقتها هم تیم های دیگه الکی بهونه تراشی میکنن!!!!
وقتی بهترین های هر رشته تو تیم های ثامن هستن خوب این طبیعیه که همه بازیهاشونو ببرن.
ولی مدیریت ثامن هم باید سعی کنه فساد رو وارد تیم هاش نکنه (12920)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۱۹:۳۲:۳۹
مهم نام سبزوار است که همه جا مطرح شده.قبلا در سبزوار کی کشتی گیربود الان بالا ی صدنفر هروز تمرین میکنند.ورزشگاهها اباد شده.مردم واقعا سرگرم شده اند.لطفا چون به مسابقات اسیای هندبال نزدیک میشیم ازهرگونه حواشی بدور باشیم بهتر.باتشکر (12922)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۸ ۰۷:۱۹:۱۵
من هم قبول دارم
مهم فقط اینه که سبزوار اسم در بیاره
مگه غیر اینه که چهار ساله رتبه اول چاقو کشی و قمه کشی کشور رو داریم
مگه بده که اسم در کردیم؟
اسم در کنیم حالا به هر چی
مهم اینه که نام سبزوار مطرح بشه (12943)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۱۰:۱۱:۳۰
چرا دروغ میگی ؟ تو چه مرجعی هستی که امار رتبه اول چاقوکشی سبزوار در کشورو ارائه میدی؟
جرم و جنایت همه جا هست. شما بی غیرتا اگه هوچی بازی نکید سبزوارم یک شهر مثل بقیه شهراست که مردمش پیامبر و فرشته نیستن که هیچ جرم و خطایی مرتکب نشن. (12973)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۲ ۰۸:۴۹:۵۷
این آمار تو جلسه شورای تامین اعلام شده
صبح ها زودتر از خواب بیدار شو تا در فهم شرایط شهرت خواب نمونی (13055)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۲۳:۴۸:۱۷
من به عنوان یک پسر سبزواری فقط تبانی تیم های سپاهان و سپاهان نوین رو در فصل پیش فراموش نمیکنم نه قهرمانی نه دلچسب سبزوار!!!
بعد فروپاشی پیکان در سال 80 ده سال اصفهانی ها با روشی که شما میگین بلکه بدتر قهرمان می شدند ولی الان حتی اگه پولی هم داده شده خیلی راحت مثل برنامه نود بیان داوری رو نقد کنن نه اینکه بیخودی تهمت بزنن.قهرمانی کشتی سبزوار به گفته کارشناسان هیچ مشکلی نداشت و همه اعتراض ها از چیز سوزی بود نه داوری... (12930)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۷ ۲۳:۴۸:۱۷
من به عنوان یک پسر سبزواری فقط تبانی تیم های سپاهان و سپاهان نوین رو در فصل پیش فراموش نمیکنم نه قهرمانی نه دلچسب سبزوار!!!
بعد فروپاشی پیکان در سال 80 ده سال اصفهانی ها با روشی که شما میگین بلکه بدتر قهرمان می شدند ولی الان حتی اگه پولی هم داده شده خیلی راحت مثل برنامه نود بیان داوری رو نقد کنن نه اینکه بیخودی تهمت بزنن.قهرمانی کشتی سبزوار به گفته کارشناسان هیچ مشکلی نداشت و همه اعتراض ها از چیز سوزی بود نه داوری... (12931)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۸ ۰۰:۴۰:۱۴
چطور سلام سربدار اینها رو میبینه اما نا داوریهایی که تا پارسال به نفع اصفهان بود رو نمیبینه. راستی هنوز یادمون نرفته دو سال پیش ذوب آهن که سقوطش مسجل شده بود به سبزوار نیومد تا سبزوار تفاصل گلش فقط 10 تا اضافه بشه و سپاهان با تفاضل گل بهتر قهرمان بشه. این سیاه بازی ها هدفش چیز دیگه هست. اول به بهانه داوری بازی رو بهم میزنند تا قضیه اصلی که دادن پول به داورهاست رو مطرح کنند فقط همین. چطور اگه قضیه فقط داوری بود الان پیگیرش نیستند. جوابش روشنه چون قضیه و مورد مشکوکی تو بازی نبود و روال داوری مثل سبکی بود که تو بقیه بازیها انجام میشد. اینها چون دیدند قدرت و نفوذشون تو هند بال از بین رفته فقط دارند معرکه گیری راه میندازن تا این حرفا رو بزنند. و اگر نه دلیلی نداره تیم پنجم لیگ اون هم تو اصفهان بیاد باز رو قطع کنه. الان دارند کل فدراسیون رو زیر سوال میبرند تا بلکه بتونند از آب گل آلود ماهی بگیرند. (12936)
 
دلسوز
۱۳۹۲-۰۷-۱۸ ۰۱:۱۴:۵۳
من سوالات شما رو تک تک جواب میدم و به بعضی از افراد که در نظرات توهین کردن کاری ندارم چون از نظر دادنشون معلومه که اولا ورزشی نیستن دوما طرفدار کدوم جناح هستن.
1-در کشتی آقای غلام محمدی که اتهام تبانی زده بود یک سال محروم شد که خب ثامن هم علاوه بر این بخاطر دفاع از آبروی خود و به نشانه اعتراض به مسئولین در لیگ کشتی فرنگی شرکت نکرد.
2-قهرمانی خیلی دلچسب بود و حق ما که اصفهان فک کررد میتونه با اون کارش ما رو از قهرمانی باز بداره و بخاطر کار حاج قاسم نه تنها من و شما بلکه هیچ کس دیگه نمیتونه به تصمیم مربی اعتراض کنه حتما شرایط رو اونجوری بهتر دیده.
3-من در این رشته تخصص ندارم ولی ما در ورزش با اصفهان دشمن هستیم پس حق رو به ثامن میدم.
4-خب در این مورد با شما موافق هستم وجود بازیکنان غیر بومی باعث افت بازیکنان بومی شده ولی در عرصه قهرمانی باید حرفه ای عمل بشه اما نباید شرایط جوری بشه که بازیکنان غیر بومی مثل بیجاری ادعای گردن کلفتی کنن که حتی سال قبل شعار بیجاری حیا کن، رها کن رو میدادن ولی در پایه باید از بازیکنان بومی استفاده شود.
5-آقا چه را خودت رو به اون راه میزنی قبل لیگ هر ساله برا داوران سمینار میزارن و ازشون تست آمادگی پیش فصل میگیرن خب سالهای قبل تهران ،اصفهان،فارس وکرمان میزبان بوده حالا سبزوار اونم با حضور رئیس کمیته داوران و رئیس فدراسیون حالا به رسم یادبود قرار بوده به هر نفر یه سفر کربلا بده که به دلیل شرایط اون موقع گفتن پولش رو میدیم خودشون برن. حالا این یعنی رشوه مگه سفر کربلا هم رشوه حساب میشه.
من برای شما متاسف هستم که بجای حمایت در این زمان که جام باشگاههای آسیا رو در پیش داریم و بعد آقای میر علی که هدف دیگش که بازیکنان تیم ملی رو جمع کرده بخاطر تیم ملی و جام ملتهاست شما به این حواشی دامن زدید. (12937)
 
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۱۸ ۰۲:۳۸:۲۷
این که قهرمانی پارسال برای بعضیا دلچسب نیود رو بول دارم...
یکیش خود من

و فک میکنم تیمای دیگه مخصوصا این اصفهانیا لجشون گرفته که ما انقد قوی شدیم
اگه مصاحبه هاشون بعد بازی رو ببینین، همه به جای این که به بازی بپردازن درباره ی قدرت سبزوار و این که از تیم ملی هم قویتره حرف میزنن
چون واقعا حرفی از بازی نمیتونن بزنن، یعنی حرفی ندارن که بزنن

این حرفایی هم که پیش میاد همش از طرف اصفهانیاس، اونم به حاطر ...سوزیشونه (12938)
 
عبدالله
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۱۳:۳۰:۵۱
قهرمانی پارسال اما برای من دلچسب بودچون وقتی اصفهانی ها تبانی کردند که سبزوار شکست بخوره اما حق به حق دار رسید. (12996)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۱۸ ۰۳:۱۹:۲۶
حرفاتون انقدرا هم دور از واقعیت نیس (12939)
 
Saudi Arabia
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۲۰:۳۷:۴۴
دشمني هاي سلام سربدار با باشگاه ثامن الحجج و دكتر عزيز بر هيچ كس پوشيده نيست!
اين همه خدمت و مار رو تو ٣ خط خلاصه كرده و ٤٠ خط روي ٤،٥ مسئله الكي مانور ميده!
١-همونطور كه دلسوز توضيح داد غلام محمدي ١ سال بهتطر تهمت محروم شد بعلاوه رييس فدراسيون فيلاي وقت حكم داوران رو تاييد كرد.
٢-اينكه تيم بيرون كشيده شد حركت اشتباه بود هرچند به خاطر دارري افتضاح اون موقع بود(رييس كميته داوران حيات پور اصفهاني بود)ولي با اومدن رافائل همه بازيهارو ثامن برد و با اقتدار هم برد و دراخر به خاطر بازي نكردن سپاهان بدون دليل موجه تيمش حذف شد،بعلاوه گزارشگر ١ بازي گفت تيم ثامن مشهد قهرمان شد كه اصلاح كرد نه خيلي از بازياااا.
٣-خب، اين درست كه بايد ادامه ميدادند!
٤-اقاي مشكل شناس شما اگه بازي رو از نزديك ميديدي متوجه ميشدي كه بازيكن حريف رو بيجاري خطا مرد و فحش داد و داور بيجاري رو اخراج كرد. مهدي بيجاري و امثال اون بازيكناي با تعصبي هستند كه همه وجودشونو سر بازي ميذارن و ما به اونا مينازيم.
٥-در مورد مبالغ: همه ساله همايش داوران تو هرجايي كه استقبال بشه انجام ميشه و معمولا هر جايي هديه هايي ميدند، بعضي جاها پك، وجه نقد،سكه و… كه سفر كربلا هم چيز جديدي نيست. بعلاوه امسال سبزوار اينقدر قوي هست كه نيازي به داوران نداشته باشه و تو اكثر بازي ها هم داوري عليه سبزوار بوده اگر نكيم همه بازي هااا
مسئله جالب اينه كه سلام سربدار همه اينارو عطف به شخص مدير عامل موسسه دكتر ميرعلي ميكنه و هنوز فرق مديرعامل موسسه و باشگاه رو نميدونه!!!
بعلاوه بازيكنان بومي سطح بالاي سبزوار تو تيم بازي ميكنند و بقيه هم كه ليگ برتر بودند همه در تيم ثامن مشهد بازي ميكنند تا اماده بشند و كم كم به حدي برسند تا بتونند تو تيم هميشه قهرمان ثامن الحجج سبزوار در كنار بهترينها بازي كنند.
سلام سربدار اين همه دشمني كردي،كوچكترين مسئله رو تو بوق و كرنا كردي، اخرش چي شد به كجا رسيدي؟! جز اينكه دنيا و اخرتت رو تباه كردي به خاطر منافع يه عده ديگه؟
يكي از مشكلاي سبزوار اينه كه شما كه رسانه داخليش هستي عليه خودش كار ميكني بعد چه انتظاري از صدا و سيما هستش؟؟!!!

(13003)
 
بصیرت
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۲۲:۲۹:۴۵
تیم سلام سربدار کلا افرادی هستن که اگر هم اصالتا سبزواری باشند هیچ نوع علاقه و غیرت بومی ندارند . یک تعداد افرادی که فکر می کنن ارزشی و انقلابی هستند اما لازمه انقلابی بودنم غیرت ملی داشتنه.
بچه های سلام سربدار همصدا با رسانه های غربی عمل می کنن که هدف سیاه نمایی و بزرگ کردن نقاط ضعف و کوچیک نشون دادن نقاط قوت و دیدن نمیه های خالی لیوان به جای نیمه های پر لیوانو از چندین سال قبل در ایران دنبال می کنن. اونام همیشه همینطورین اگر هزارتا اتفاق خوب تو ایران بیافته ، دنبال می گردن اتفاقات بدو پیدا کنن و بُلد کنن . اگه اتفاق بدی که رخ داده اونقدر بزرگ و با اهمیت نباشه خودشون بزرگش می کنن و اگه حتی هیچ اتفاق بدی هم رخ نداده باشه ، خودشون ایجاد می کنن. سلام سربدار فکر می کنه در مسیر ارزش های انقلاب قرارگرفته که صدای مردمو به گوش مسولان برسونه. اما در میسر ضد انقلاب قرارگرفته.که مردمو ناامید و ناراحت و اشفته کنه. مشکل موسسه ثامن الحجج پول نزول نیست. چون شبیه ثامن الحجج چندین موسسه مالی اعتباری دیگه در سبزوار و ایران هستند که حتی یک بار هم نقدی ازشون در سلام سربدار منتشر نشده. مشکل ثامن الحجج اینه که داره در یک کار مفید ورزشی برای شهر و دیار خودش کار می کنه. و یک عده حسود یا مخالف توسعه سبزوارو پشت سر یک تعدادی از انقلابیون بی درک و بی بصیرت و علیه خودش بسیج کرده. (13007)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۲ ۰۸:۵۱:۴۰
چقدر سوختی ها
مگه نه؟ (13056)
 
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۲۱ ۰۱:۵۲:۰۰
خواستم این حرفتون که در مورد داوری زدین رو تایید کنم
واقعا همینطوره، تو خیلی از بازیا بیشتر داوری به نفع رقیبه، اما تیم بدون هیچ اعتراضی بازی خودشو میکنه و اجازه نمیده تا داوری بتونه نتیجرو تغییر بده

ممنون دوست عزیز (13011)
 
سعید
Romania
۱۳۹۴-۰۸-۲۴ ۱۳:۱۱:۵۹
چرا وضعیت اینطور شد اون از کشتی این از هندبال پس چی شد آقای دکتر همین بو حمایت از تیم و ورزش سبزوار.خواهش می کنم بررسی کنید خواهش............ (38222)