کد مطلب: 12636
 
ادای دین هنرمندان موسیقی و گروه‌های همخوانی سبزوار به شهید مدافع حرم مهدی موحدنیا
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
 
آهنگ اختصاصی شهید مهدی موحدنیا در روز پنجشنبه هفتم دی ماه، همزمان با اربعین شهادت شهید در جایگاه نمازجمعه سبزوار رونمایی و اجرا خواهد شد.
جمعی از هنرمندان موسیقی سبزوار با تولید اثری اختصاصی درباره شهید موحدنیا، به این شهید مدافع حرم ادای دین کردند.

به گزارش سلام سربدار در آستانه اربعین شهادت شهید مهدی موحدنیا چندین گروه از هنرمندان عرصه موسیقی و گروه‌های همخوانی سبزوار، اقدام به ساخت اثر صوتی فاخری برای ششمین شهید مدافع حرم دیار سربداران کردند.

حسین ذبیحی، سرپرست و هماهنگ‌کننده این گروه با بیان اینکه چندین روز پس از شهادت شهید موحدنیا، جمعی از هنرمندان موسیقی سبزوار با حضور در منزل شهید به خانواده ایشان قول ساخت اثری فاخر را دادند، گفت: مراحل تولید این کار چهار روز پس از خاکسپاری شهید بزرگوار آغاز شد.

وی اظهار داشت: این اثر با همراهی ۴۵ نوازنده و همخوان از گروه‌های موسیقی آوای نینوا، الغدیر و گروه‌ همخوانی فوادالقرآن و همراهی جمعی از مداحان اهل‌بیت(علیه‌السلام) سبزوار در مدت زمان ۳۵ روز آماده اجرا شده است.

ذبیحی افزود: آهنگ اختصاصی شهید مهدی موحدنیا در روز پنجشنبه هفتم دی ماه، همزمان با اربعین شهادت شهید در جایگاه نمازجمعه سبزوار رونمایی و اجرا خواهد شد.


گفتنی است، شهید مهدی موحدنیا، ۲۷آبان‌ماه همزمان با شهادت امام رضا(ع) در شهر بوکمال سوریه از سوی گروهک تکفیری صهیونیستی داعش به شهادت رسید و از این شهید بزرگوار یک فرزند شش ماهه به یادگار مانده است.
Share/Save/Bookmark