کد مطلب: 12130
 
دستگیری سارق داخل خودرو با 40 فقره سرقت
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳
 
سرهنگ "سید محمد هاشمی" فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی گزارش سرقت های سریالی داخل خودرو در سطح شهرستان سبزوار ،شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار تیمی ویژه از پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی جغرافیای زمانی و مکانی سرقت ها ،گشت های هدفمندی را با کلانتری های سطح شهر سبزوار در نقاط آسیب پذیر فعال کردند.

سرهنگ هاشمی تصریح کرد: تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا اینکه یکی از تیم های نامحسوس کلانتری ۱۲ هنگام گشت زنی مردی جوان را که سراسیمه در حال بازکردن درب یک دستگاه سواری پراید بود مشاهده و در اقدامی ضربتی دستگیر و با توجه به پاسخ های ضد و نقیضش او را به کلانتری منتقل کردند.

وی بیان داشت: متهم ۲۷ ساله به نام میثم پس از بازجویی های اولیه با هماهنگی مقام قضائی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.متهم طی چندین مرحله بازجویی های علمی پلیس در مواجهه با ادله و مستندات به دست آمده از او در محل های سرقت به ۴۰ فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهر سبزوار اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار با اشاره به کشف تعداد زیادی باطری، آچارآلات، باند، ضبط و پخش ،فلش،کامپیوتر خودرو، زاپاس و مدارک شناسایی از مخفیگاه این سارق حرفه ای خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده نهایی با صدور حکمی روانه زندان شد.

سرهنگ هاشمی از شهروندان خواست خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کرده و از نگهداری اشیاء و اموال قیمتی، وجه نقد، در داخل خودرو خودداری و هر گونه تردد مشکوک در اطراف خودروها را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند
Share/Save/Bookmark