کد مطلب: 12059
 
ورود تجهیزات جدید برای کارخانه فولاد سبزوار
يکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۱
۳
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از ورود بخش دیگری از ماشین آلات و تجهیزات خط تولید کارخانه فولاد سازی سبزوار به ارزش ۶۳۹هزارو ۳۹۰ یورو خبر داد.

راضیه علیرضایی با اعلام این خبر افزود: کارخانه فولاد سازی سبزوار یکی از هشت طرح بزرگ صنعتی در کشور به حساب می آید که زمینه احداث آن با سرمایه گذاری بخش دولتی در استان از سال ها پیش آغاز شده و تاکنون بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است .

وی با بیان این که تعداد طرح های بزرگ صنعتی دولتی در استان بسیار اندک است، تاکید کرد: راه اندازی این پروژه بزرگ صنعتی که می تواند نقش مهمی در تکمیل زنجیره تولیدی فولاد در استان به ویژه فولاد نیشابور ایفا کند طی دو سال گذشته با مشکلات متعددی از جمله تامین آب ،برق ،گاز،خطوط ریلی و... مواجه بوده است.

حتی برخی افراد جانمایی این طرح را نامناسب دانسته بودند. اما با همه این سختی ها و پس از یک سال وقفه در روند اجرا و تکمیل این پروژه، سه مجموعه دیگر از تجهیزات و ماشین آلات خط آن به ارزش ۶۳۹هزارو ۳۹۰ یورو از کشورهای هند ،سنگاپور و آلمان وارد کشور شد و براساس معافیت های گمرکی از پیش تعیین شده نامه های جداگانه ای را برای ترخیص ماشین آلات به گمرک ارسال کرده ایم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی تصریح کرد:بی تردید راه اندازی این مجموعه در یکی از نقاط محروم استان ضمن آورده های اقتصادی فراوانی که خواهد داشت، به اشتغال استان نیز کمک خواهد کرد.
Share/Save/Bookmark


شهروند
۱۳۹۵-۰۷-۰۷ ۰۸:۱۷:۱۴
بگوييد فولاد جوين نماينده سبزوار كه جويني است قبلاكارخانه در جوين مستقر كرد تا همچي روزي كه شهرستانها منفك مي شوند جزو جوين گردد دست مريزاد (43044)
 
همشهری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۷ ۱۸:۴۸:۵۱
وقتی که ازمون برگزار شده و نیرو از کل سبزوار جذب کرده دیگه کارخانه جوین سبزوار نیومده .مهم اینه که این کارخانه مجددا با تلاش سبحانی فر از راکد بودن دراومد و راه افتاد و کلی نیرو با برگزاری ازمون از شهرستان سبزوار بزرگ درحال جذب شدن میباشد.پس اینقدر دنبال حاشیه سازی نباشید لطفا (43048)
 
۱۳۹۵-۰۷-۱۵ ۰۰:۵۸:۲۱
کدوم نیرو دوست عزیز؟ 6 ماهه امتحان دادیم جوابش نیومده پس از کدوم نیرو حرف میزنید؟ (43124)