کد مطلب: 11203
 
رقابت ۱۱۰۰ سبزواری در مسابقه قرآنی مائده
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۵
 
مسئول علوم قرآنی اداره تبلیغات اسلامی سبزوار اظهار کرد: هزار و صد سبزواری روز هشتم بهمن‌ماه در مسابقه قرآنی مائده با محوریت سوره واقعه با یکدیگر رقابت می‌کنند.
به گزارش سلام سربدار مصطفی رحیمی، مسئول علوم قرآنی اداره تبلیغات اسلامی سبزوار و خوشاب با بیان اینکه هشتم بهمن‌ماه، هزار و 100 نفر در مسابقه قرآنی مائده با محوریت حفظ و تفسیر سوره واقعه در مصلی نماز جمعه سبزوار به رقابت می‌پردازند، تصریح کرد: در این مسابقه از همه گروه‌های سنی شرکت کرده‌اند که دبیران و معلمان آموزش و پرورش بیشترین ثبت‌نام را انجام داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 600 نفر در رشته تفسیر و 500 نفر در رشته حفظ ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار کرد: این آزمون در سه حوزه امتحانی شهرستان سبزوار، روستای نامن و کیذور و همچنین در یک حوزه شهرستان خوشاب، برگزار خواهد شد.

رحیمی با تأکید بر اینکه آزمون 9 صبح هشتم بهمن آغاز می‌شود، ابراز کرد: برای تشویق کسانی که بالاترین امتیاز کسب کنند، به ازای هر 50 نفر یک نفر معرفی و در مجموع به 42 نفر جایزه و تقدیرنامه تعلق خواهد گرفت.

مسئول علوم قرآنی اداره تبلیغات اسلامی سبزوار و خوشاب با بیان اینکه پنج نفر اول را برای قرعه‌کشی کمک هزینه سفر کربلا به استان معرفی خواهیم کرد، تصریح کرد: در صورت به دست نیاوردن کمک هزینه سفر کربلا به نفر اول یک میلیون ریال، نفر دوم 500 هزار ریال و نفر سوم دویست و پنجاه هزار ریال پرداخت خواهد شد.

رحیمی با اشاره به اینکه برای کارکنان دولت مقرر شده است کسانی که 80 درصد نمره آزمون را کسب کنند تقدیر‌نامه اعطا شود، ابراز کرد: در این دوره تعداد بانوان ثبت‌نام کننده از تعداد آقایان بیشتر است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا