کد مطلب: 10853
 
بیـانیه بسیـج دانشجـویی سبزوار در پی شهـادت بسیجی شهید «مدافع حرم» رضا دامرودی
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۵
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی سبزوار در پی شهادت اولین شهید سبزواری «مدافع حرم» بسیجی شهید رضا دامرودی در سوریه، بیانیه ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: خدایا ! نکبت شیاطین تا به کجا و تا به کی؟! اگر در کربلا مدافعان حریم را به وحشیانه ترین وضع و حال پاره پاره و مقطع الاعضاء کردند، خط سیر تاریخی و فرزندان ناخلف ایشان دوباره مدافعی دیگر از مدافعان حرم اهل بیت را گلگون کفن کرده و با اینگونه کارها زمان نابودی خود را نزدیک تر ساختند.

متن کامل این بیانیه در ادامه آمده است:

شهادت هنر مردان خداست. امام خمینی(ره)

باز دوباره شانه های شهر لرزیدن گرفت و پیکر گلگون کفنِ شهیدی بر شانه های مردم قرار گرفت ، باز دوباره عیش هواخواهان طرفدار شیطان زیر و رو شد ، و دوباره کید و مکر دشمن، سرباز جانثاری از تبار سربداران را به قول خودش به خاک انداخت ولی به گفته خدای عز و جل به آسمان عروج کرد و چه زیبا خدای شهیدان فرمود: شهیدان زنده اند و نزد من روزی می خورند.

خدایا ! نکبت شیاطین تا به کجا و تا به کی؟! اگر در کربلا مدافعان حریم را به وحشیانه ترین وضع و حال پاره پاره و مقطع الاعضاء کردند، خط سیر تاریخی و فرزندان ناخلف ایشان دوباره مدافعی دیگر از مدافعان حرم اهل بیت را گلگون کفن کرده و با اینگونه کارها زمان نابودی خود را نزدیک تر ساختند.

حزب شیطان فکر می کند با به شهادت رساندن فرزندان معنوی سید الشهدا (ع) می تواند علی زمان ما و خط فکری ایشان را تنها و مظلوم ببیند و بار دیگر ماجرای بستن دست را تکرار نماید، زهی خیال باطل و چه فکر پلید و بی شرمانه ای.

شهیدِ گلگون کفنِ مدافع حرم : آقا رضا دامرودیِ عزیز

اکنون و در کوران حوادث سخت و درد آوری که دشمن تا بنِ دندان مسلح در کنار مرزهای ایران اسلامی و در عرصه بین المللی(غزه ، عراق، یمن، بحرین، عربستان و ...) مانند گرگ خونخوار بی ترس و واهمه بر سر ناموس اسلام بمب و گلوله می ریزد و یا در درون کشور که عده ای خود فروخته مرعوب هیمنه پوشالی آمریکای جهانخوار و رژیم غاصب کودک کشِ صهیونیستی هستند، ما ضمن تسلیت این واقعه به حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و خانواده داغدیده، با شما عهد و پیمان می بندیم که مانند پاره های آهن، گداخته و استوار، ضمن نوکری در خانه اربابِ بی کفن و با تاسی به ولایت مداری قمر منیر بنی هاشم حضرت ابالفضل العباس (ع)، گوش به فرمان ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) بوده و در این راه مانند شما با بصیرت و آگاهی از بذل جان و آبرو دریغ نکنیم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان سبزوار
Share/Save/Bookmark