کد مطلب: 11177
 
با حضور باشکوه مردم صورت گرفت
تشییع پیکر مهاجر الی‌الله حجت‌الاسلام ذاکری در داورزن +عکس
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۷
۳
 
پیکر مهاجر الی‌الله حجت‌الاسلام ذاکری یکی دیگر از زائران جان‌باخته فاجعه منا با حضور باشکوه مردم داورزن در این شهرستان تشییع شد.
تشییع پیکر مهاجر الی‌الله حجت‌الاسلام ذاکری در داورزن +عکس
 
مراسم تشییع پیکر امام جمعه موقت داورزن امروز (جمعه) با حضور خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و اقشار مختلف مردم از مقابل مسجد جامع داورزن برگزار شد.

مردم مؤمن این شهر در حالی که پیکر این جان‌باخته منا را بر دوش خود حمل می‌کردند با سر دادن شعار «آل‌سعود ننگت باد ننگت باد»، «هیهات منا الذله» و «مرگ بر آل‌سعود خائن» یک بار دیگر بی‌کفایتی رژیم آل‌سعود را به عنوان مقصر اصلی این حادثه خون‌بار محکوم کردند.

پیکر مرحوم «حجت‌الاسلام هادی ذاکری» امام جمعه موقت داورزن یازدهمین حاجی جان‌باخته سبزواری امروز در زادگاهش و در گلزار شهدای شهرستان داورزن آرام گرفت.

گفتنی است پیکر حجت الاسلام ذاکری پس از کاوش و بررسی های انجام شده در مقبره الشهدای مکه مکرمه دفن شده بود که پس از گذشت حدود ۴ ماه از این حادثه اسفناک به وطن آورده و در زادگاهش تشییع و تدفین شد.Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس


ریحان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۰۷:۵۸:۲۵
خداوند رحمتش کند (39721)
 
سبزوای
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۰۸:۱۵:۲۹
بهتر بود معاونین پرورشی وزارت و استان وشهرستان یادی از معاون پرورشی فقید شهرستان داورزن می کردند (39748)
 
الهه
۱۳۹۴-۱۱-۰۵ ۱۷:۳۳:۵۶
خوش اومدی ,حجت قبول حاجی
برای همسر و فرزندانت چه سخت گذشت و میگذردحاجی ...
همکاروانیات چند ماه پیش بدون تواومدن .و درست مثل خودت سوغاتی برای فرزنداشون پرچم کشورشونو آوردن .چه سخت میگذره برا ما فرزندان که هنوز چشم انتظار باباهامون هستیم و بخدا باورمون نمیشه که دیگه ..... (39775)