کد مطلب: 11401
 
فرماندار بر حل مشکلات شهرک صنعتی سبزوار تاکید کرد
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۴
 
فرماندار ویژه سبزوار بر لزوم حل مشکلات شهرک صنعتی این شهرستان تاکید و بیان کرد: مسئولان باید برای ساخت تصفیه خانه فاضلاب و تکمیل شبکه گازرسانی شهرک صنعتی شماره دو سبزوار بیشتر تلاش کنند.


به گزارش ایرنا، احمد برادران روز دو شنبه در جریان بازدید از شهرکهای صنعتی سبزوار در جمع خبرنگاران افزود: تصفیه خانه فاضلاب و گازرسانی به واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شماره دو بسیار ضروری است.

وی ادامه داد: ایجاد تصفیه خانه شهرکهای صنعتی سبزوار نیازمند تخصیص اعتبارات ملی و استانی است لذا با پیگیری قرار شده مطالعات این تصفیه خانه در سال آینده آغاز شود.

فرماندار ویژه سبزوار گفت: یکی از مهمترین مطالبات صنعتگران واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شماره دو این شهرستان تکمیل شبکه گازرسانی است .

وی تامین روشنایی معابر شهرک صنعتی را از دیگر خواسته های صنعتگران ذکر و بیان کرد: دولت بر توسعه شهرکهای صنعتی، جذب سرمایه گذاران و توسعه اقتصادی شهرستانها تاکید دارد.

برادران افزود: سبزوار ظرفیتهای خوبی در حوزه صنایع تبدیلی، فرآوری، بسته بندی و قطعه سازی دارد.

وی ادامه داد: اولویت نخست توجه به سرمایه گذاران داخلی و حمایت از آنها است لذا مسئولان وظیفه دارند از همه ظرفیتهای قانونی و موجود برای حمایت از سرمایه گذاران استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی سبزوار نیز به خبرنگار ایرنا گفت: ۴۵ واحد صنعتی در شهرک شماره یک و نیز شش واحد صنعتی در شهرک شماره دو سبزوار فعال هستند.

اسماعیل نامنی شمار شاغلان در این شهرکهای را هزار و ۱۰۰ نفر ذکر و بیان کرد: هشت واحد صنعتی دیگر نیز در شهرک صنعتی شماره دو سبزوار در حال ساخت و تکمیل است.
Share/Save/Bookmark