کد مطلب: 11653
 
مقصودی:
اصلاح طلبان باید به ریاست لاریجانی تن دهند
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۷
۲۶
 
اگر عارف و تیم ایشان می‌خواهند در کشور آرامش حکم‌فرما و به دولت کمک کنند و جلوی حرکت‌های افراطی را بگیرند باید به ریاست لاریجانی در مجلس دهم تن دهند.
منتخب مردم سبزوار در مجلس دهم گفت: برخی اصلاح‌طلبان مجلس دهم به سمت ریاست لاریجانی گرایش دارند.

حسین مقصودی منتخب مردم سبزوار، جغتای و جوین در مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اولویت‌های مجلس دهم، گفت: پردازش به اقتصاد مقاومتی و توجه به معیشت مردم از اولویت‌های منتخبان مردم در پارلمان دهم است.

وی با اشاره به حضور طیف‌های مختلف در مجلس دهم، ادامه داد: بنده بر این اعتقادم که نمایندگان در مجلس دهم همگی باید اصلاح‌طلب اصول‌گرا باشند، یعنی اینکه وکلای ملت در مبانی، اصول‌گرایی را برای حفظ چارچوب نظام و انقلاب رعایت و حرکات اصلاح‌طلبانه را برای زایش‌های نو داشته باشند، البته در جلسات ۲ روزه‌ای که اخیرا منتخبان مجلس دهم داشتند آنچه که دیده شد این بود که مجلس دهم پارلمانی عقل‌گراست و به دنبال آرامش در کشور است.

منتخب مردم سبزوار در مجلس دهم با اشاره به گمانه‌زنی‌ها درباره انتخاب رئیس مجلس از میان لاریجانی و عارف، تصریح کرد: آنچه درباره انتخاب رئیس مجلس مهم است، بحث آرامش پارلمان است. اگر می‌خواهیم کشور در شرایط کنونی و اوضاع منطقه به سمت ثبات و آرامش اقتصادی و سیاسی حرکت کند باید در پارلمان آرامش را حکم‌فرما کنیم.

مقصودی با بیان اینکه از دیدگاه بنده آرامش با ریاست علی لاریجانی بر مجلس حکمفرما می‌شود، ادامه داد: بنده در صحبت‌هایی که با چند منتخب مستقل مجلس دهم داشتم آنها نیز بر این عقیده بودند که مدیریت لاریجانی بر مدیریت عارف در مجلس برتری دارد.

وی افزود: حتی بنده که با تعدادی از نمایندگان اصلاح‌طلب و لیست امید صحبت‌هایی داشته‌ام آنها نیز به سمت ریاست لاریجانی گرایش داشتند.

منتخب مردم سبزوار در مجلس دهم در پایان خاطرنشان کرد: اگر عارف و تیم ایشان می‌خواهند در کشور آرامش حکم‌فرما و به دولت کمک کنند و جلوی حرکت‌های افراطی را بگیرند باید به ریاست لاریجانی در مجلس دهم تن دهند.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۱۶:۵۲
مقصودی خیلی با مزه است (41874)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۲۴:۰۲
ایشون حزب باد هستند و نون به نرخ روز خور متاسفم براشون... (41876)
 
عباس
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۲:۵۸:۲۸
با مزه نیست واقع گراست (41875)
 
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۳:۳۰:۳۹
تو هم بامزه ای عباس جان (41877)
 
معیار
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۶:۰۲:۳۳
این ....سیاسی کی باشه که بخواد درباره ی دکتر عارف و لیست امید نظر بده.دکتر عارف اولا بالاترین رای رو آورده دوما در انتخابات ریاست جمهوری با از خودگذشتگی کنار رفت سوما باید چرخش نخبگان سیاسی در کشور اتفاق بیفتد.
تا کی میخواهیم تاوان تفکرات اصول راها را بدهیم.رای آوردن لیست امید یعنی تمایل مردم به تغییر همانگونه که زمان انتخابات ریاست جمهوری به تغییر رای دادن.
اگر دکتر عارف ریاست مجلس را به دست نگیرد یعنی قدرت دوباره اصول گراها و بی اعتنایی به سلیقه ی مردم. دست آوردهای مجلس در زمانی که در دست اصول گراها بود در دوره ی 7و 8و 9 آیا پیامدی جز نابود کردن زیر ساخت های کشور بود.
حال لاریجانی این سیاستمدار مرموض و کاربلد سودای گرفتن قدرت را از اصلاح طلبان دارن.
حیف نیس همچین شخصیتی رو با آدمای قدرت طلب و منفعت طلبی مثل لاریجانی مقایسه کرد و چقدر بذبختیم که مقصودی جرات اظهار نظر راجع به همچین تفکری رو پیدا کند. (41880)
 
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۰۸:۱۸:۰۵
عارف که مرد استعفا و انصرافه!
اینجا هم تو مجلس رای نمیاره
احتمالا اصلا کاندیدا نشه که ابروش نره!!! (41892)
 
مهدی نیشابوری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۸:۱۵:۲۹
برادری که میگی در دوره های قبلی ریاست جمهوری اصول گرا ها بودن و زیر ساخت ها رو خراب کردن و برا کشور هیچی انجام ندادن، بهتره چشاتو خوب باز کنی و ببینی که رییس جمهور محبوب اصلاح طلب تو این 3 سال چی عاید مردم کرده جز خوروندن برجام بر افکار مردم که هیچ فایده ای نداش، مردم به اصلاح طلب رای دادن که بیاد وضعو بهتر کنه نه اینکه حالا همونایی که به روحانی رای دادن دعا کنن که احمدی نژاد بیاد تا ملتو نجات بده از این وضع/ بهتره یکم در خبر گذاری ها بچرخی تا ببینی چه خبره تا اینکه همینجور دنبال اصلاح طلب ها راه بیوفتی!!! من ن راستی ام ن چپی فقط عقل و تفکر ادمه که میگه باید به کدوم حزب وابسته باشه (41903)
 
داود
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۲۰:۴۲:۲۱
فراموش نکنیم زمان خاتمی میانگین فروش نفتی ایران بشکه ای 20 دلار بود با این حال ایشون دولت رو با صندوق ذخیره ی ارزی تحویل احمدی نژاد داد.اما زمان احمدی نژاد میانگین فروش نفتی ایران 100 دلار بود و ایشون دولت رو با کلی بدهی تحویل دکتر روحانی داد.و الان نفت ایران داره بشکه ای 35 دلار فروخته میشه.این یک قلمش بود.
دیگه نمیخوام از ساختن دانشگاه های مختلفش در هر ده کوره ای بگم که نتیجش این همه جوان بیکار و با مدرکهای بی ارزش در رشته های مختلف شده.نمیخوام از باج هایی که به ترکیه و کشور های افریقایی دادیم بگم و...نمیخوام از خراب شدن وجهه ی خارجی و تمدن ایرانی ها بگم و....
راجع به اقای مقصودی هم باید بگم ایشون انسان عملگرایی هستن و خط سیاسی ایشون نباید تاثیری رو ما سبزواریها داشته باشه.انشاءالله ایشون بتوانن عقب ماندگی های 37ساله ی سبزوار رو با روحیه ی سازندگی جبران کنن حالا اصلاح طلب یا اصول گرا بودنشان برای ما کارخانه و خط راه اهن و ایجاد شغل نمیشه.
به امید آبادانی سبزوار بزرگ... (41904)
 
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۲۱:۱۹:۲۳
سلام
جناب مقصودی چقدر زود گرفتار سیاسی کاری و سیاست بازی شده قرار بود که او بدون سیاسی کاری فقط بدنبال سازندگی و پیشرفت سبزوار باشد. پس چی شد؟ (41888)
 
علی
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۲۲:۱۵:۴۶
چرا عکس دوران دبیرستان مقصودی رو انداختید (41890)
 
یکسره
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۱:۴۴:۴۱
هر که آمد عمارتي نو ساخت
رفت و منزل بديگري پرداخت
وان دگر پخت همچنين هوسي
وين عمارت بسر نبرد کسي
يار ناپايدار دوست مدار
دوستي را نشايد اين غدار (41896)
 
یکسره
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۱:۳۶:۵۹
زبان در دهان اي خردمند چيست کليد در گنج صاحب هنر
چو در بسته باشد چه داند کسي که جوهر فرو شست يا پيلور
اگر چه پيش خردمند خامشي ادبست بوقت مصلحت آن به که در سخن کوشي
دو چيز طيره عقلست دم فرو بستن بوقت گفتن و گفتن بوقت خاموشي (41895)
 
يره
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۱:۵۵:۴۶
يره عارف مرخصه .درود بر ابر مرد سبزوار مقصودي (41897)
 
منصف
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۴:۱۴:۲۰
کلاس حرف زدن طرفدار های مقصودی چقدر شبیه خود آق حسین (41901)
 
ژنرال
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۱:۵۷:۵۷
درود بر مقصودي .اصولگراها تو رياست جمهوري فاتحهشون خونده است .و اينو اقاي مقصودي خوب ميدونه كجا بره .برو اقاي مقصودي پشت تو به كوه وابسته (41898)
 
مهدی
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۴:۱۵:۵۳
سلامی دارم به پایگاه خبری عصر سبزوار که ایشان را بعنوان اصلاح طلب معرفی کرد
سلام فرصت طلب. (41902)
 
ابوالفضل
۱۳۹۵-۰۲-۲۲ ۰۵:۴۱:۴۸
راستی آقای مقصودی پرونده های اقتصادی خود را چکار کرد ؟ (41909)
 
۱۳۹۵-۰۲-۲۵ ۰۹:۳۰:۳۸
ای خدا خودت برس به داد ما،متاسفانه رویه بد جناب مقصودی و زیبا سازی شهر حاصل از تخلفات و تخفیفات غیرقانونی و تراکم بدون کارشناسی،شهردار جدید رو هم وسوسه کرد و ایشون بالاخره قانون رو زیر پا گذاشت و برای افرادی که عوارضشون رو به موقع پرداخت نکردن 30درصد تخفیف گذاشته ولی افردایکه به موقع پرداخت کردن ،کامل پرداخت کردن وتموم شده رفته تا بتونه از جیب مردم برای خودش اعتبار بخره و بره مجلس هر چند که تقصیر خودمونه که به افراد متخلف میدون میدیم و رای بالا (41929)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۶ ۱۱:۱۱:۱۰
سایت شما قبل از انتخابات جقدر علیه آقای مقصودی مطلب می نوشت حالا که مخالف اصلاح طلب ها شده برای اصولگرایان شده به به و چه چه واقعا این سیاسی بازی پدر مملکت را درآورده این نشان می دهد که اصل نه مردم هسنتد و نه ایران اصل پول و قدرت است یک نگاهی به زندگی نمایندگان ادوار گذشته مجلس (کل ایران ) بیندازید در زندگی نامه همه آنها نوشته از خانواده ای مذهبی و روستایی و فقیر و درد کشیده اند و حالا بروید زندگی آنها را نگاه کنید جز سرمایه داران رانت خوار بزرگ مملکت شده اند.( نمایندگان پاک از این مطلب ناراحت نخواهند شد)


سلام سربدار:
همشهری عزیز این مطلب صرفا انعکاس سخنان آقای مقصودی است. (41937)
 
۱۳۹۵-۰۲-۲۶ ۲۰:۴۶:۰۷
سلام
باید عرض کنم که جناب مقصودی درگیر کار های سیاسی نشده بلکه ایشان نظر خود را به عنوان نماینده ی ما مردم بیان کرده و اگر مستحضر هستید هر نماینده یرای خود رایی دارد.
من و شما که داریم احضار نظر می کنیم فقط داریم سطح ماجرا را می نگریم ولی جناب مقصودی در عمق کار هستند و بهتر از من و شما می داند که چه کار درست است.
دوستان ما باید دنبال ابادانی و سربلندی و پیشرفت شهر باشیم نه کار های سیاسی که قطعا جناب مقصودی هم به دنبال همین هستند... (41941)
 
۱۳۹۵-۰۲-۲۷ ۱۳:۲۷:۵۹
يعني خاك بر سر ما كه كسي مثل مقصودي صلاح مارو بدونه... (41950)
 
reza
۱۳۹۵-۰۲-۲۸ ۲۱:۲۴:۲۳
اول املای کلماتت رو درست بنویس بعد بیا نظرتو بده بعدشم شما خودتو سطحی نگر میبینی فکر میکنی بقیه هم همینطور هستند. (41968)
 
امید
۱۳۹۵-۰۳-۰۳ ۱۹:۰۵:۱۰
اگر این نگویید 4 سال دیگر رد صلاحیت می شه حزب باد (42026)
 
۱۳۹۵-۰۳-۰۶ ۱۸:۰۰:۱۶
تجسم کنید اقای مقصودی درپشت تریبو ن قرار گیرد وبخواهد سخن رانی کند چه می شود
................................................... (42064)
 
محسن
United States
۱۳۹۵-۰۳-۰۷ ۰۳:۳۹:۰۶
من به آقای مقصودی بدلیل عملکرد خوبشان که مرد عمل هستند رای دادم نه بخاطر گرایش حزبی ... اکه میدونستم اصول گرا هستن هرگز رای نمیدادم (42066)
 
حسین عیدی
United States
۱۳۹۵-۰۴-۲۴ ۲۱:۴۱:۰۶
ماشالا مقصودی موفق باشی. ولی خدا خوب جواب دشمنانت رو داد 104000رای ایول.دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه حکم سبزواری (42621)