کد مطلب: 12562
 
نماینده مردم سبزوار :
قالیباف نگاه استثماری به کارگران را تغییر می دهد
چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۲
 
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه ارائه شده کاندیداها خوشبختانه این نگاه مثبت از طرف قالیباف به کارگران مشاهده می شود و تنها کاندیدایی است که در برنامه خود ایجاد امنیت شغلی برای کارگران و تبدیل وضعیت کارگران شرکتی به قراردادی را مد نظر قرار داده است.
قالیباف نگاه استثماری به کارگران را تغییر می دهد
 
به گزارش سلام سربدار، حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داور زن، اظهار داشت: تنها کاندیدایی که برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری‌ها و دیگر ادارات از جمله وزارت نفت و کشاورزی، آموزش‌وپرورش و علوم پزشکی برنامه منسجم دارد، قالیباف است.

وی افزود: متاسفانه دولت روحانی در ارائه خدمات به کارگران و تبدیل وضعیت آنها و ایجاد امنیت شغلی برای کارگران شرکتی و از همه مهمتر ایجاد رفاه و آسایش و پرداخت حقوق خانواده آنها مردود شد.

مقصودی با اشاره به موضوع دیگری در دولت کنونی خاطرنشان کرد: مهمترین نکته این است که آنچه در برنامه ششم در دولت روحانی ارائه داد، به هیچ وزارتخانه ای دولتی و نیمه دولتی اجازه نمی دهد که نیروهای شرکتی را به قراردادی تبدیل کنند و امنیت شغلی ایجاد شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: دولت روحانی با ارائه برنامه ششم توسعه در دولت بعدی هم اصرار بر این کار دارد و این همان نگاه إشرافی گری و استثمار کردن کارگران به روش جدید است که با نگاه امام و مکتب امام و انقلاب و سیاست گذاری های رهبر انقلاب و همچنین از نگاه انسانیت و مردمیت فاصله دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در برنامه ارائه شده کاندیداها خوشبختانه این نگاه مثبت از طرف قالیباف به کارگران مشاهده می شود و تنها کاندیدایی است که در برنامه خود ایجاد امنیت شغلی برای کارگران و تبدیل وضعیت کارگران شرکتی به قراردادی را مد نظر قرار داده است که این همان مکتب امام نسبت به پابرهنگان است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس