کد مطلب: 11968
 
دوقطبی "هلو _لولو" راهبرد روحانی تا انتخابات ۹۶
سه شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۱
 
دوقطبی "هلو _لولو" راهبرد روحانی تا انتخابات ۹۶
 
🔴 دوقطبی "هلو _لولو" راهبرد روحانی تا انتخابات ۹۶

 رییس جمهور به مناسبت روز ملی پزشک، در اظهاراتی بی ربط به این روز، واکنش پر سر و صدایی درباره لغو کنسرتهای موسیقی در مشهد نشان داد و حتی غیر مستقیم به علی جنتی وزیر ارشاد تاخت که چرا در این باره بعد از اعتراضات آیت الله علم الهدی عقب نشینی کرده است.

داستان اما داستان جدیدی نیست! اینکه حسن روحانی در روز پزشک و همزمان با بیکار شدن بسیاری از کارگران به خاطر رکود اقتصادی باز هم ترجیح میدهد نه از اقتصاد حرف بزند و نه پزشکی، معنای روشنی دارد و آن این است که "دوقطبی سازی های کاذب و فرعی" بر سر مسایل زرد، درجه چندم و تا حدی جذاب، راهبرد اصلی او تا اردیبهشت ۹۶ خواهد بود.

علت هم روشن است؛ روحانی به معنای واقعی کلمه در هیچ عرصه ای موفقیتی نداشته که با تکیه بر آن بخواهد از عملکرد دولت خود دفاع کند! وقتی برجام که فتح الفتوح دولت او بود این روزها به پاشنه آشیل دولتش در افکار عمومی بدل گشته، طبیعی است عملکرد این دولت در سایر عرصه ها چطور خواهد بود و طبیعتا در چنین وضعیت ناهمگونی، طراحی اصلی امنیتی ترین دولت بعد انقلاب تمرکز بر دوگانه سازی های جعلی و فرعی خواهد بود که طی آنها منتقدان دولت یکسره نماد "لولو" و دولت فعلی نماد "هلو" در افکار عمومی باشند.

لذا تمام سر و صداهای مربوط به دوگانه هایی مانند ورود و عدم ورود زنان به ورزشگاه ها، فیلتر یا فیلتر نشدن تلگرام، لغو یا برگزاری کنسرت ها و ... را باید در همین چارچوب دید و از این به بعد نیز انتظار تشدید این روند با دوگانه های فرعی جدیدی را داشت! دوگانه هایی که در نهایت عاید آن برای جیب مردم "تقریبا هیچ" خواهد بود!

امیرحسین ثابتی
Share/Save/Bookmark