کد مطلب: 12525
 
فرمانده اسبق سپاه خراسان شمالی:
ملت ایران نباید از افرادحامی فسادهای میلیاردی و حقوق های نجومی حمایت کنند
دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱
 
فرمانده سابق سپاه استان خراسان شمالی با بیان اینکه مدیرانی که اقتدار مقابله با غرب را ندارند باید فرصت انتخابات را به نیروهای جوان و انقلابی واگذار کنند ، گفت: مردم ما با انتخابی درست و منطقی نباید از افراد حامی فسادهای میلیاردی و حقوق های نجومی حمایت کنند.
ملت ایران نباید از افرادحامی فسادهای میلیاردی و حقوق های نجومی حمایت کنند
 
به گزارش سلام سربدار به نقل از سبزوار دوربین ، سردار یوسف علیزاده ظهر امروز در همایش نهضت روشنگری که به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران در فرهنگسرای امام رضا(ع) شهرستان سبزوار برگزار شد، اظهارداشت: در حال حاضر کشور های استکبار جهانی بعد از تهاجم به ولایت فقیه تخریب سپاه پاسداران را هدف گرفته اند.

وی ادامه داد: امروزه برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی خطرناک‌تر از سپاه پاسداران ساختار و سازمانی وجود ندارد.

فرمانده سابق سپاه استان خراسان شمالی افزود: کسانی که عمر خود را با فعالیت‌های شیادی گذرانده اند اجازه دخالت سپاه را در موضوعات سیاسی نمی‌دهند و تروریست نامیدن این نهاد انقلابی یکی از مهم ترین اهداف غرب برای ضربه به ساختار نظام جمهوری اسلامی است.

علیزاده با اشاره به لزوم هوشیاری ملت ایران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: مردم باید از بین خادمان خود شایسته ترین فرد را انتخاب کنند و دشمنان ما نیز با ایجاد یاس و ناامیدی به دنبال عدم حضور حداکثری پای صندوق های انتخابات است.

وی انتخابات را عرصه جهادی دانست و گفت: مدیرانی که اقتدار مقابله با غرب را ندارند باید فرصت انتخابات را به نیروهای جوان و انقلابی واگذار کنند.

فرمانده سابق سپاه استان خراسان شمالی ادامه داد: براساس فرمایشات امام خمینی (ره) در عرصه انتخابات آینده کشور نباید به دست نا اهلان سپرده شود و این افراد نااهل با شناسنامه ای ایرانی به دنبال اجرای سیاست های غربی و استکباری در داخل کشور هستند.

علیزاده با بیان اینکه ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی در تمامی بزنگاه های حساس انتخاباتی حضور داشته اند، متذکر شد: مردم ما با انتخابی درست و منطقی نباید از افراد حامی فساد های میلیاردی و حقوق های نجومی حمایت کنند.

وی بیکاری و مشکلات اقتصادی را از مهم‌ترین غفلت های دولت کنونی دانست و یادآورشد: رهبری معظم انقلاب دستور نرمش قهرمانه را به گروه مذاکره کننده ایرانی صادر کرده بود ولی برخی خلاف تاکیدات رهبری در مذاکره با غرب عمل کردند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : سبزوار دوربین