کد مطلب: 12705
 
دستگيري زوج سارق با 21 فقره سرقت
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۹
 
سرهنگ"سيد محمد هاشمي" گفت: در پي گزارش چند فقره سرقت منزل و مغازه در شهر سبزوار، موضوع به صورت ویژه در دستور كار ماموران قرار گرفت .

وي افزود : تحقيقات پليسي برای شناسایی سارق ادامه داشت تا ماموران كلانتري 11 هنگام گشت زني به مردی جوان که در حال پرسه زدن در اطراف مغازه ها بود مظنون شده و او را در اقدامی ضربتی قبل از فرار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار تصریح کرد: متهم در بازجویي هاي اولیه منکر هرگونه جرمی بود اما ماموران با توجه به پاسخ های ضد و نقیض این فرد، او را جهت تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل کردند.

وی عنوان کرد: متهم در چندین مرحله بازجویی های علمی پلیس به 21 فقره سرقت منزل، مغازه و اماكن خصوصي شهر سبزوار با همدستی همسرش و فروش آن ها به چند مالخر اعتراف كرد .

سرهنگ هاشمي گفت: در ادامه این عملیات، تیم تجسس با هماهنگي هاي قضائي همدست متهم را دستگیر و در بازرسي از منزلش مقاديري زیادی لوازم مسروقه از قبيل فرش، لوازم آرايشي و بهداشتي، ظروف آشپزخانه و البسه كشف كردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار خاطر نشان كرد: ماموران در ادامه عملیات و با راهنمايي متهم، 5 مالخر را دستگير و از آنان 4 دستگاه تلويزيون، 2 تخته فرش، چرخ گوشت، دستگاه جوش، جارو برقي، البسه زنانه، كيس كامپيوتر و متعلقات، 3 دستگاه گوشي تلفن روميزی و چرخ خياطي كشف کردند و این لوازم را به مال باختگان تحويل دادند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی از شهروندان خواست منازل و مغازه هاي خود را به تجهيزات ايمني و بازدارنده از قبيل دوربين مدار بسته تجهيزکنند تا زمينه ارتكاب جرم از مجرمان سلب شود .
Share/Save/Bookmark