کد مطلب: 2182
 
آقای میرعلی باز هم گل کاشت
جنجال در بازی هندبال سبزوار با مس کرمان
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۵۶
۳۰
 
پس از آن سالن هندبال سبزوار شاهد اعتراض شدید تماشاگران به تصمیمات داور و همچنین حرکت توهین آمیز بازیکن مس بود، در این لحظه ابوالفضل میرعلی مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) با یکی از بازیکنان تیم مس کرمان درگیر شد
در هفته دوم از سری مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه های كشور، دیدار تیم هندبال سبزوار با صنعت مس كرمان ناتمام ماند.

به گزارش "سلام سربدار" این دیدار ساعت ۱۶ روز جمعه درحضور بیش از ۴هزار نفر و به قضاوت آقایان کلاهدوزان و موسوی در سالن سربداران سبزوار برگزار شد.

نیمه اول با برتری مطلق تیم هندبال سبزوار پیگیری شد بطوریکه این دیدار با نتیجه 13بر 3 به سود تیم سبزوار به پایان رسید.

از نکات جالب این بازی نیمکت نشینی امید یگانه و اکبرخوشنویس بازیکنان بومی تیم سبزوار بود.

نیمه دوم با حملات تیم مس کرمان آغاز شد و در دقایق ابتدایی آن، مهدی بیجاری بازیکن تیم سبزوار به علت خطای شدید با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.

در ادامه بازی و در حالی که تنها ۹ دقیقه از نیمه دوم گذشته بود ضربه پنالتی تیم سبزوار را رحیم مومنی زاده به صورت دروازه بان تیم مس کرمان کوبید که داوران او را نیز از زمین اخراج کردند.

پس از آن سالن هندبال سبزوار شاهد اعتراض شدید تماشاگران  به تصمیمات داور و همچنین حرکت توهین آمیز بازیکن مس بود، در این لحظه ابوالفضل میرعلی مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) با یکی از بازیکنان تیم مس کرمان درگیر شد که با وساطت بازیکنان تیم ثامن الحجج به پایان رسید. بعضی از هواداران وی نیز قصد حمله به بازیکنان تیم مس کرمان را داشتند که موفق به این کار نشدند.

این بازی حدود ۷۵ دقیقه متوقف شده بود و پس از آن داوران قصد شروع بازی را داشتند که تیم مس کرمان حاضر به ادامه مسابقه نشد و این دیدار که با نتیجه ۱۶بر۱۰به نفع سبزوار در حال پیگیری بود، نیمه تمام ماند.

گفتنی است در حالی که تماشاگران مشغول ترک سالن بودند، مهدی بیجاری بازیکن تیم ثامن الحجج سبزوار به سمت بازیکنان تیم مس کرمان رفت و به آنان فحاشی کرد.

نتیجه نهایی این دیدار توسط کمیته انضباطی فدراسیون هندبال اعلام خواهد شد.
Share/Save/Bookmark


سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۰۹:۰۲:۵۹
با این کاراشون آبرو برای سبزواریها نذاشتن.
تیمی که مدیرش میرعلی باشه وضعش از این بهتر نمی شه.
تازه خودشم تحصیل کرده می دونه اما رفتارش اصلا در شان تحصیل کرده ها نیست (2269)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۰۸:۳۹:۵۸
نه تقصیر اینه نه تقصیر اون
پول و قدرت و نفوذ مستی می آره
مرد می خواد که مست اینطور چیزها نشه
مرد پیدا کنید بعد اگه خطا کرد ازش گله کنید (2301)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۳ ۰۹:۴۶:۱۱
تا کور شود هرانمه نتوان دید (13088)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۳ ۰۹:۴۵:۲۴
باسلام نه شما نه سلام سربدار از ابرو چیزی سرش میشه فقط بیانات می فرمایید فقط وقتی یکی میخواهد برای شهر عزیزمان سبزوار بزرگ کار کند جو سازی میکند اولی ابولفضل میرعلی ودوم حسین مقصودی
قبلا هرجا میرفتی نمیدونستن اصلا شهری بنام سبزوار وجودارن به عنوان مشهدی می شناختن این افراد نام سبزوار را زنده کردن درود برسبزوار وسبزواری (13086)
 
هوادار سبزوار
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۰۹:۳۷:۱۲
با سلام و تشکر از شما برای زحمت هایی که در جهت تخریب وجه شهر و زحمتکشان این دیار می کشید.
شما یا در سالن حضور نداشته اید و یا باقصد و غرض مطالب را به صورت کاملا جهت دار منعکس میکنید.
جالب اینکه شما توهین بازیکن مس کرمان را که جلو چشم حدود 4000 تماشاگر انجام شد و باعث به هم ریختن جو سالن شد ندیده اید ولی توهین بازیکن ما در گوشه ای از سالن به بازیکنان حریف را مشاهده کرده اید.
این طرز فکر و انعکاس کاملا جهت دار مطالب چیزی جز از بین رفتن فرصت برای جوانان شهر و مردم سبزوار را در پی ندارد. (2275)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۰۹:۵۲:۳۴
یه چیزی باید برای ما خصوصا یه عده که کنترل خودشون ضاهرا دست خودشون نیست روشن بشه

اون هم این که توی این مملکت یه چیزی وجود داره به اسم قانون که حتی اگر بزرگ ترین توهین ها رو هم بهت بکنن
اون قانونه که جلوی طرف باید واسته نه زور بازو ...عجیبه بابا
باور کنید ما تو هزاره سوم و قرن بیست و یکم زندگی میکنیم
نوبرشه ها!!!!! (2277)
 
هوادار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۰۹:۵۷:۲۹
من کاملا با نظر هوادار سبزوار موافقم.اینجور مسائل در مسابقات هندبال زیاد اتفاق افتاده.این سایت و کسی که این مطالب رو مینویسه کاملا با قصد تخریب این کار رو انجام میده.بهتره بجای اینکه خودمون جایگاه ورزش رو در شهرمون خراب کنیم بیایم با جلوگیری ازین حاشیه سازیهای بی پایه و اساس به اعتلای ورزش کمک کنیم.دوستانی هم که نظر دادن بهتره ادب رو رعایت کنن و یادشون نره که خودشون هم سبزواری هستن. (2278)
 
عباس
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۰:۰۸:۰۸
واقعاًاگر هم بازیکن کرمانی توهین کرده باشد، اصلاً در شان یک مدیر (جناب میر علی)نمی باشد که با حمله به داخل زمین با بازیکنان تیم مهمان در گیر شود. با این قبیل کار ها آبروی حاج قاسم و هندبال سبزوار به خطر می افتد. شاید بازیکن کرمان به دلیل جو سالن بر حاکم و کم تجربگی و جوانی تحت تاثیر جو سالن قرار گرفت و این کار را کرده باشد، اما ما از یک مدیر در سطح کلان کشور جناب میر علی انتظار همچین حرکتی نداشتیم!!!! مطمئناً این خبر گوش به گوش و دهان به دهان در کل ایران خواهد چرخید و سیمای هندبال سبزوار در تمام کشور خدشه دار گردید ..... کاش جناب میر علی صبر بیشتری از خود نشان می داد... مطمئناً این حرکات در ذهن جامعه هندبال ایران خواهد ماند... (2280)
 
سبزواری
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۰:۵۳:۴۶
این بچه های سبزوار میزبان خوبی نیستند ،الان با این کار ما ضرر کردیم آخه چرا باید بازی رو که به نفع ما پیش میرفته متوقف کنید (2282)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۱:۵۰:۴۱
این اتفاقات در تمام مسابقات ورزشی ایران میفته .فقط حرکت اقای میر علی عجیب بوده و باعث خواهد شد که این خبر خیلی ابروی تیم و شهر رو ببره (2283)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۲:۰۵:۴۱
جناب میرعلی اعصاب ندارن خوب، اخلاقش همینه(هر کی اینقد پول داشته باشه هزینش اعصابشه).
به هر حال باعث افتخارمونه و اگه تیم فوتبال دسته برتریم بیاره که دیگه دستش طلا!
راه تسلط اعصابشونم اینه که دانشگاه سبزوار تو جذب دانشجو خیلی درجا زده... یکم ظرفیت دانشگاه سبزوارو خصوصا تو مقطع دکترا بالا ببره (خودش می دونه تو این مملکت با پول هر کاری میشه کرد به خدا) و آخرین درخواستمم !!! دانشجوهای سبزواری شهرای دیگه بسیار شدید مشکل رفت و آمد دارن یه ذره به خدا یه ذره از پولایی که هزینه ی بعضی موارد غیر ضروری میشه(نام بردنش خطرناکه) برای راه آهن خرج کنن، از نماینده هامون که فقط قبل انتخابات اندک بخاری بلند میشه.... یام حداقل یه واحد مسیر راه آهن سبزوار بزارن...
ممنون میشم دیگر عرضی نیس... باقی بقایتان!!! (2284)
 
دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۳:۲۵:۵۷
هرکسی که آگاهی کمی از بازی هندبال و قوانینش داشته باشه میتونه تشخیص بده هر دو حرکت بازیکنای سبزوار دیسکالیفه داشت! این وسط بعضی تماشاچیا فقط بلد بودن فحش بدن!اونها حتی نمیدونن که داورهایی که برای قضاوت به سبزوار میان هوای تیم ثامن رو دارن و بازی رو به اصطلاح به نفعشون درمیارن!من تعجبم ازین دوستان!مگه فصل گذشته همین رحیم مومن زاده که توی تیم نیروزمینی بازی میکرد ضربه پنالتیشو به صورت جواد خرمی دروازه بان وقت سبزوار نکوبید و اخراج نشد؟اونجا همه تماشاگرا بهش فحش دادن!حالا همون حرکت رو دوباره انجام داد اما مورد تشویق قرار گرفت!حرف حق همیشه حقه فرقی نمیکنه به ضررمون باشه یا به سودمن (2286)
 
مرد
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۶:۴۵:۰۸
همه تقصیر رحیم مومنی و مهدی بیجاری بازیکنای حاشیه ای (2291)
 
هوادار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۲۲:۰۲:۳۷
واقعاً.... با حضور جناب میر علی در سالن کلاً جو حاکم بر سالن عوض شد. از مربی تیم(شجاع) گرفته تا بازیکن تیم(بیجاری) همگی تحت تاثیر حضور میر علی قرار گرفتند. مربی تیم (شجاع) چرا باید سعی در ایجاد درگیری نماید و با مربی حریف درگیر شود...؟؟؟ جناب شجاع شما که تا قبل از حضور جناب میر علی، ساکت روی نیمکت نشسته بودید چرا با حضور ایشان در سالن شروع به سر وصدا روی نیمکت نمودید؟؟؟ بیجاری که این روزها عضوی از عزیزان میر علی می باشد چرا با حرکتی شدید روی بازیکن حریف باعث اخراج و به هم ریختن جو سالن شود؟؟؟؟ چرا بیجاری به جای آرام کردن جو بایستی باعث تشدید آن شود؟؟؟ (2326)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۴ ۰۸:۴۸:۲۴
چرا با اسم دیگران نظر میدی هوادار تقلبی؟ (2332)
 
میثم
۱۳۹۱-۰۷-۲۴ ۱۱:۵۶:۰۵
سلام و درود ب ایمان و شرفتان!!!!
شما طرف مسی یا سبزوار؟
لابد میگید طرف حق!! ولی حق طرف شما نیست!!
خوب بود بنده خدا میرعلی بود وگرنه اونوقت معلوم نبود به کی و چی گیر میدادی! البته دنیا گذشتنیست دوره ی من و شما و میرعلی هم یک روزی تموم میشه ولی چقدر خوبه که ادم تا جایی که وسعشه دنبال خیر باشه و معرفت داشته باشه...
من کار به میرعلی و شما ندارم فقط میگم افرادی که میان از ورزش شهر حمایت میکنند رو نباید دلسرد کرد خب 4 روز دیگه هی بد بگید اینم میندازه میره هرچند که افراد وسیله اند از طرف خدا ولی به هر حال. فکر نمیکنم کناره گیری میرعلی از ورزش و سبزوار خیلی به نفعمون باشه. بازم خود دانید فقط قبل از هرکاری به فرمایش یکی از معصومین(ع) هم خدا رو به یاد داشته باشید هم مرگ و هم کمی تامل!
یا علی (2337)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۴ ۱۳:۰۵:۱۵
آفرین و درود بر میثم. (2340)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۵ ۰۹:۴۶:۱۲
بالاخره هوای حق و خدا رو داشته باشیم یا هوای میر علی رو؟؟؟؟
حداقل برای خودت تکلیف خودت رو معلوم کن
بره هم اتفاقی نمی افته ها (2355)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۵ ۱۰:۰۶:۰۲
آقای خیر خواه ...هدف وسیله رو توجیه نمیکنه

پیشرفت ورزش سبزوار به چه قیمتی ؟ هان
به قیمت خراب کردن آبروی سبزوار توی کشور
به قیمت وحشی نشون دادن سبزواری ها

آقا اصلا کی خواسته کسی رو دلسرد کنه مشکل کسایی که این طور فکر می کنن اینه که دارن به آدم ها ابزاری نگاه میکنن نه انسانی تو این دید وقتی طرف سود هاش واسه ما تموم بشه میره کنار
به عبارت دیگه وقتی پولش تموم شد اعتبار شم تموم شده


حالا هم باید به آدم هایی که با این کار ها سبزوار رو تو کشور وجه شو خراب میکنن گفت که برید کارتونو بکنید چه توی ورزش چه توی نرمش چه صنعت فقط احساسات شون رو کنترل کنن و ادب رو رعایت نمایند! (2356)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۶ ۰۹:۲۴:۱۷
اینقدر اعتماد به نفستون رو به خاطر اخبار کذب این سایت خراب نکنید.برید حرفای رییس فدراسیون رو بخونید تا بفهمید که اخبار این سایت صرفا جنبه تخریب و ایجاد تشنج داره.به سبزواری بودن و هندبال سبزوار افتخار کنید و نگذارید یه سایت به خاطر مشکلات شخصی خودش یا میرعلی همه چیز رو زیر سوال ببره و ذهن شما رو نسبت به اعتبار و احترام هندبال و مربیانش در سبزوار خراب کنه.به تیتر اخباری که راجع به سبزوار مینویسه دقت کنید و ببینید که چه ادبیاتی رو استفاده میکنه.تماما جنجالی و عصبی...این سایت سعی داره یک موج مخالف هندبال در سبزوار بوجود میاره که البته سخت در اشتباهه... (2369)
 
بی نام
۱۳۹۱-۱۱-۱۵ ۱۴:۳۸:۰۵
راست گفتی (4918)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۵ ۱۲:۴۵:۲۷
سلام سلام سربدارعزیز
شما اگه راهت راسته چرا اون موقعی که شعبانپورو شجاع و میرعلی جمعیتو اروم کردند هیچی نمیگی
بعدشم شما داری اینطوری عنوان میکنی که ابروی شهر رفته.این همه قهرمانیو پخش مستقیمو ابرو جا کردنو نمیگی حالا اینو داری جار میزنی
این تویی که با به جنجال کشیدن تیم سبزوار و دامن زدن به حواشی شهرت ابروی شهرتو میبری!!
به جای اینکه بری با مسوولین تیمت مصاحبه کنی حداقل از زبون اوناهم قضیه رو بشنوی(چون مطمئنم تو بازی نبودی) واقعا جای تاسف داره.. از ماست که بر ماست .حرفای دروغ کادر مس رو مینویسی!برو ببین خبرگذاریای محلی کرمان رفتند با شعبانپور مصاحبه کردند یا مربی خودشون!یک کم ارق سبزواری داشته باش شما که اسم سایتتو گذاشتی سلام سربدار.با تشکر (2357)
 
مخالفت
۱۳۹۱-۱۱-۱۵ ۱۴:۳۵:۲۷
بروبابا (4917)
 
سفیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۳ ۱۶:۵۷:۲۱
سلام .من خبرهای سبزوار رو از تهران دنبال میکنم.به مقتضیات شغلم تقریبا با تمامی رسانه ها ارتباط دارم،نمیدونم بلخره حق با کی بوده ولی بهر حال بازتاب خیلی بدی تو رسانه های ورزشی داشت،محصوصا برای شهرمون (2446)
 
یک دوست
۱۳۹۱-۱۱-۱۵ ۱۴:۳۴:۲۹
دمت گرم (4916)
 
هوادارسبزوار
۱۳۹۱-۱۱-۱۵ ۱۴:۳۲:۵۰
سلام.اگربودم ولشون نمی کردم. (4915)
 
هوادار
۱۳۹۲-۰۶-۰۸ ۱۸:۴۵:۰۵
سلام اقاميثم كاملاراست ميگه درحال حاضربايدازاقاي ميرعلي حمايت كنيم (10761)
 
عاشق ولايت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۲۴ ۱۳:۱۳:۴۱
سلام خدمت تمامي دوستان
عزيزان هر انساني خصلت خوب و بد داره
شايعاتي مبني بر بعضي بي انضباطي ها پيرامون تيم ثامن الحجج(ع) سبزوار هست انشاءالله بايد به تمام ملت ثابت بشه كه ثامن سبزوار هم خوب بازي ميكنه و هم اخلاق خوب و جوانمردانه دارند و دور از دسترس نيست .انشاءالله بديها و خوبيها رو كنار هم گذاشته و پس از مقايسه به ايده آل ترين تيم ايران و حتي آسيا از لحاظ بازي قهرماني و پهلواني خواهيم رسيد.
سايه حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي) و خادمين دلسور نظام مقدس مستدام باد. اللهم عجل لوليك الفرج (12208)
 
۱۳۹۲-۰۸-۱۵ ۰۱:۲۵:۴۸
dorod bar shoma v mirali (13774)
 
عباس
۱۳۹۲-۱۱-۲۷ ۱۴:۴۹:۴۰
اولی محسنی دوم ابولفضل میرعلی وسوم حسین مقصودی (19825)