کد مطلب: 5161
 
جلال تعصبی در گفتگو با سلام سربدار:
عدم ابقای مقصودی در شهرداری قطعاً سیاسی است
چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۵
۸۷
 
جلال تعصبی، عضو شورای شهر سبزوار در حاشیه جلسه دیشب شورا از دلایل عدم ابقای حسین مقصودی در شهرداری سبزوار گفت.

- نظر شما در جلسه چه بود؟

با ابقای آقای مقصودی موافق بودم.

- دلایل مخالفت مخالفین چه بود؟

شورای جدید حق خودش می دادند که شهردار را انتخاب کند. آقای مقصودی منتخب شورای سوم است. شورای چهارم شورای جدیدی است و حق دارد فکر کند و شهردار بهتری انتخاب کند. شورای جدید به این شکل تصمیم گرفتند که شهردار جدید انتخاب شود. ما هم به رای اکثریت گردن می نهیم.

- یعنی دلیلی برای مخالفت نداشتند؟
نه. دلیل خاصی ارائه نشد.

- احتمال این وجود دارد که عدم ابقای حسین مقصودی سیاسی باشد؟

قطعا. اگر بگوییم که سیاسی نیست اشتباه کرده ایم. قطعا ریشه در انتخابات شورای شهر گذشته و انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی دارد و به گونه ای حتما و حتما وارد بازی سیاسی شدن طبیعی است و ...

- برآیند این سیاسی شدن به نفع شهر هست یا نه؟
زمان این را مشخص می کند.

- تحلیل خودتان چه است؟

شورای چهارم اگر موفق به گذاشتن شهردار قوی و متخصص و در ابعاد مختلف کارآمد نشود قطعا این روند منفی خواهد بود. فقط امیدواریم که شورا بتواند تلاش کند شهرداری قوی تر از آقای مقصودی انتخاب کند. ریسک پذیری داشته باشد و بتواند درآمد های مالی از ممر های قانونی برای شهرداری تهیه کند. این ها می تواند موفقیت شهردار بعدی را تضمین کند. چون شهرداری قطعا و مسلما یک نهاد اقتصادی است. من خودم معتقدم که شهرداری باید یک نهاد اجتماعی باشد. ولی با اقتصاد هم شهرداری گره خورده است. چون شهرداری خودش باید درآمدش را تأمین کند و این کاری است که هر شهرداری بدون این که شمه اقتصادی داشته باشد نتواند از عهده کار برآید.

- گزینه های بعدی که مطرح هستند چه کسانی اند؟

واقعا و صادقانه عرض می کنم که هنوز حتی یک گزینه مطرح نشده است. چون بحث نبودن آقای مقصودی در همین دو سه روز مطرح شده است. تا دو سه روز قبل بحث نبودن ایشان خیلی مطرح نبوده است. دوستان باید برای خودشان گزینه هایی بیاورند و همه را در شورا مطرح بکنیم، برای مصاحبه دعوتشان کنیم و امیدوارم که بتوانیم شهردار خوبی انتخاب شود.

- تکلیف شهرداری تا زمانی که شهردار بعدی مشخص شود چگونه است؟

دوران سرپرستی دوران خاصی است. سرپرست، تمام اختیارات قانونی شهردار را نمی تواند داشته باشد. فقط به عنوان برنامه های روتین شهرداری اعلام نظر می کند و الا بحث مالی را نمی تواند سرپرست ادامه بدهد. بحث تعریف پروژه جدید را سرپرست نمی تواند داشته باشد. بحث پروژه های نیمه تمام را باید ادامه بدهد.

- این که اختیاراتی ندارد پس امکان دارد نتواند پروژه های نیمه تمام را ادامه دهد؟

فردا قرار است که اختیاراتش را به ایشان انشا کنیم؛ که شورا تا چه حد به شما اختیار می دهد و بتواند ان شاء الله وقفه در کار ایجاد نکند.

- چه تضمینی هست که دوباره در انتخاب شهردار جدید وقفه طولانی ایجاد نشود؟

من نسبت به همین مساله خوشبین نیستم. من معتقد بودم که آقای مقصودی تا انتخاب شهردار جدید در پست خودشان بماند. همین عدم تضمین کافی بر این که شاید بیش از سه ماه هم طول بکشد، نکند که در دقیقه نود باز گیر کنیم و ناچار به یک انتخاب نه چندان حساب شده شویم و بعد هم جریاناتی که پشتش خواهد بود.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۱۴:۲۳:۰۳
آقاي تعصبي از شما انتظار نداشتيم از شهردار قبلي حمايت كرده باشيد چون شهردار سابق معايبش از محاسنش بيشتر بود . لطفاً كمي به نظر عموم مردم توجه كنيد نه عده اي خاص در اطرافتان؟! (11104)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۱۵:۱۷:۴۹
دوست من هیچ ماست بندی نمی گه ماستم ترشه . حسین مقصودی پرورش یافته و بزرگ شده دست همین شورای سوم بود . تو انتظار داری تعصبی بیاد بد مقصودی رو بگه ؟؟؟ (11109)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۱۶:۵۷:۰۱
حقیقت تلخه خوبه که بفهمید درانتخاب شوراجدید اشتباه کردیناقای تعصبی مردی سالم وواقع بین هستندمثل شما نیست که جلو دماغتان را ببینید فراتر ازاینها فکر میکند (11121)
 
همشهری
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۲:۲۱:۰۳
آقای تعصبی اونی نبودند که حرف از منشور اخلاقی میزدند ؟. این چه اخلاقیه که تصمیم شورایی که خودتون توش هستیید رو به علتی که باختید زیر سوال ببرید و سیاسی بدونید؟لذت بردم از مصاحبه آقای فوجی که نشون دادن آدم بزرگیند و پخته.مطالعه کنید براتون بد نیست. (11154)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۶:۵۱:۲۰
اگه مقصودی رای میاورد و یکی مثل پسندیده اعتراض می کرد همین تعصبی و کرامت قیافه آدمای متمدن و دموکرات رو به خودشون می گرفتند که "آقاجان،جنجال آفرینی نکنید و به رای اکثریت احترام بگذارید" حالا بصورت مشمئز کننده ای کودکانه رفتار می کنند.حالا سوال اینه که مگه مقصودی چی بهتون داده که اینجوری با رفتنش به هم ریختید؟ (11215)
 
کوروش کبیر
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۸:۰۴:۰۸
خوب احمدی نژاد هم برای بدست اوردن صندلی ریاست جمهوری بگم بگم راه انداخت...یادتونه که؟؟
و آخرشم مملکت به... ... ... رفت.!!!
پسندیده بگو بگو !!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ (11490)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۱:۵۶:۳۷
پسندیده که شفاف حرف زده..ولی آق حسین شما گفته ناگفته هایی داره و خواهد گفت. (11510)
 
امد
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۱:۲۳:۲۰
برادر عزیز اگه نطر مردم با مقصودی نبود پسر عمه ایشان به اعتبار کارهای شهردار رای اول را اورد چرا خودتون به اون راه می زنید (11138)
 
غلامی
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۲:۰۳:۱۰
پسرعمه اش و خودش و تمام امکانات شهرداری 24 هزار رای ولی پسندیده که منتقد مقصودی بود 20 هزار رای....خودمون رو به هیچ راهی نمی زنیم ولی همین نماینده های مردم به مقصودی و باندش با شجاعت "نه" گفتند.واقعن خدا قوت باید گفت به این عزیزان..مخصوصا حسین زاده،پسندیده،فوجی و بروغنی که واقعا آدمای سالم و با تقوایی هستند.خدا پشت و پناهشون باشه... (11148)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۸:۵۹:۴۱
این افرادی که گفتی هر کدام ازجایی می سوزند که منتقد شدند .سلد دل (11244)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۲۳:۵۰:۰۶
نه عزیز خودت رو گول نزن ایشون به اعتبار ساعتهای اضافه کاری که به کارگران و کارمندان شهر داری داند رای اوردن عمق فاجعه جایی بود که معاون و رئیس یکی از سازمنهای زی مجموعه شهر دای با خود رو شخی بنرها و پوسترهای اقای قالیباف و مقصودی قله نوی رو پخش میکرد. (11417)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۱:۰۹:۲۴
نظر مردم با مقصودی نبود با 13هزار تومنی بود که گرفتن و قسم خوردن که رای بدن آقای عزیز (11503)
 
عمو
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۲:۱۶:۲۳
تعصبی برات متاسفم که نه تنها به رای شورا تمکین نکردی که داری مثل بچه ها رفتار میکنی...از سنت خجالت بکش (11152)
 
کوروش کبیبر
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۴:۵۶:۵۴
مرد باشین بزارین بخونین
جوابیه شهردار

http://www.sabzevarnews.ir/fa/news/6060 (11337)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۵۴:۲۰
آقای شهردار سابق!
چرا اینقدر سرو صدا راه انداختی.این همه شهردار اومدند و رفتند و با شخصیت رفتار کردند.لطفا سر و صدا اضافه راه نیاندازید و مانع کار شهردار بعدی نباشید ( اگر به فکر سبزوارید) و به شخص خودتون فکر نکنید و با احترام گذاشتن به نظر شورا که نماینده مردم اند نشون بدید که به فکر منافع شخصی نیستید و قصد خدمت داشتید./ با احترام.یک شهروند (11362)
 
رسالت
۱۳۹۲-۰۶-۲۱ ۰۸:۵۳:۳۳
آفرین دوست عزیز کاملا موافقم . ایشان هنوز با عوام فریبیهاشون و با رنگ و لعاب دادن شهر اهداف بزرگتری در سر دارند. بیشتر از صدها میلیون تومن هزینه تبلیغات پسر عمه و ... قلعه نویی کرد . تا در شورا به نفعش رای بدن، قلعه نویی همان کسیس که بامعرفی مقصودی ،شهردار ششتمد شد. کسی که آنقدر در ششتمد ضعیف عمل نمود و ناتوان بود که وقتی مردم نجیب ششتمد برای کار جزیی نزد ایشان میرفتند ، فوری بسته
های قرص اعصابشو در میاورد و میگفت من مریضم و اعصاب ندارم و بعد بدلیل ناتوانی استعفا داد.
آقای مقصودی زیاد پولتان را خرج پیامکهای بگم بگم نکنید.دوران این کارها گذشته! لطفا فک وفامیلت از شهرداری جمع کن ببر! (12010)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۱:۱۰:۳۲
بابا کوروش کبیر . اینکاره . کوروش سررودی (11504)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۵:۲۸:۱۷
توصیه می کنم پاسخ ایشان در صفحه رسمی فیس بوک به آدرس زیر را حتما بخوانید:
www.facebook.com/pasandideh2013 (12366)
 
کوروش کبیر
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۱۸:۵۲:۵۱
درود سپاس بر شرافتت مهندس...سبزوار دوباره ب.......!! (11128)
 
دقیقا
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۰:۲۲:۳۸
همینکه با مقصودی ساخت و پاخت کرد شرافتمند شد؟ (11131)
 
دلبری
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۱:۲۸:۳۹
یکی نیست از این اقایان که مغرضانه مخالف مقصودی هستند بگه کدوم شهردار تونست سبزوار را زنده کنه؟ در فاصله ای کم, در این چند سال خیلی تلاش شد! شما از فامیلای شهرستانیتون که میان سبزوار بپرسید این تغییرات براشون ملمس تره و میگن (11140)
 
جمال
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۲:۰۷:۴۴
اخه کوته فکر!!!! با چه رویی خودت رو به نفهمی میزنی؟؟؟آخه خیانتی که به آینده ی این شهر توی این دوره انجام شد و باهاش ظاهرسازی ها و بعضا کارهای زیرساختی انجام شد مشروع نبوده مثل اینه که یکی بره تریاک قاچاق کنه و با سودش مسجدی هم بسازه....شما چرا خودتون رو به اون راه میزینید.... (11149)
 
سبزواری
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۹:۴۸:۱۳
یعنی الان سبزوار زنده شده؟ یعنی واقاً مشکل سبزوار چهارتا پیاده رو بود ؟ چرا تو کارهای بزرگ آقای مقصودی کم میاره ؟ چرا نمیتونه بعد از 2 سال رو گذر میدان سربداران رو حتی استارت بزنه و کلا از طرح حذفش می کنه چون یک پروژس با هزینه زیاد ولی پیاده رو ها 100 تاست با یک دهم هزینه اون (11252)
 
1111111
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۹:۴۸:۴۵
بابا زنده کننده شهر (11253)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۸:۴۴:۴۱
موم .عموم مردم که طرفدار اقای مقصودی هستند .تعریف شما شاید ازعموم عده ا ی خاص هستند (11242)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۹:۴۹:۱۸
منظورش عموشه (11254)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۰۲:۴۳
عموم مرد یعنی بالاتراز24هزار نفر (11365)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۲۶:۱۲
درست حرف بزن ببینم چی میگی! (11369)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۹:۳۸:۴۶
مگه سبزوار فقط 24 هزار نفره خب اون 7 نفری که رای ندادن هم نماینده یک تعدادی سبزواری هستند از فضا که نیومدن (11676)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۲۳:۱۳:۳۷
جناب تعصبی با تجربه بالا وشناخت کامل از جریانات سیاسی شهر اظهار نظر فرموده اند مطمین باشید صحت صحبتهای ایشون در آینده نزدیک تایید خواهد شد (11789)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۷:۳۱:۵۰
خواهم دید که وقتی مشت مقصودی برای مردم باز بشه این آقا سریع رنگ عوض میکنه و میگه "البته آقایان اگر شلوغ نمی کردند بنده قصد داشتم همین را بگویم" (11890)
 
شهروند
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۱۶:۰۸:۰۷
راستی جناب مقصودی شما هم در لیست حمایتی شهردار بودید و نباید هم خوشحال باشید از رفتن مقصودی. اخه معلوم نیست شهردار جدید باهاتون راه بیاد. زندگی خرج داره...والّا ! (11112)
 
شهروند
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۱۶:۳۱:۳۷
کاش زودتر تخلفات شهردار علنی بشه و ببینیم این آقایون اونوقت چی میگن! (11117)
 
استیری
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۱:۵۷:۴۰
شهرداری یک نهاد منفوری است و از قدیم رانت خواری و تخلف داشته الانم قطعا داره فقط باید ببینیم بطور نسبی در کدام زمان تخلف کمتری بوده و کارهای بیشتری به نفع همه مردم و شهر انجام شده! خدا همه را به ره راست هدایت کنه (11147)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۱۶:۵۱:۱۷
درود بر صداقت مهندس (11119)
 
زمیج
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۰:۳۰:۰۹
درود بر انسانهای پاک
ممونتم مهندس.ثابت کردی اخرتت رو به دنیات نمی فروشی. (11133)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۰:۵۴:۱۳
با سلام
یکی از تخلفات شهردار میگه ،یکی میاد نظر سیاسی ویژه میده ،خوب دوستان بیایید اطلاعات تون رو بالا ببرید بعد از تخلف و..... صحبت بفرمایید . (11137)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۱:۲۶:۰۸
جالبه حالا همه ی اعضای شورا که موافق مقصودی بودند در مصاحبات شرکت میکنند و رایشون رو به مقصودی در جلسه رو مثل شیر تو سایتها پخش میکنند چون میدونند مردم قبولش داشتند. اما مخالفاش مثل موش رفتن قایم شدن چون خودشون از هر کسی بهتر میدونند چه خبره. (11139)
 
نوری
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۱:۵۳:۰۹
البته بهتره به این سبک قضاوت نکنیم چون رای و نظر افراد قابل احترامه فقط خدا کنه منصفانه باشهو متنع پیشرفت شهرمان نشود. مقصودی با کاستی هایی که داشت خوب تلاش کرد و نشان داد که می شود کار کرد! مردم قدر زحمات ایشان را می دانند هرچند که شورا شاید بگونه ای غیر منصفانه داوری کرده چون مطابق نظرات آقای تعصبی هیچ دلیلی ارایه نشده و گزینه قوی تری هم مطرح نشده برای همین جای سوالات زیادی برای مردم باقی میماند! (11146)
 
کیخسروی
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۲:۱۳:۵۳
باید شما رو چیکار کنند که از رو برید دیگه!شهردارتون با این بنده خداها بده بستون داره، اگه این کارو نکنند که خوب اونم چیزی برای از دست دادن نداره و چیزهایی رو راجع هبشون میگه که حتما دوس ندارن مردم بدونن. (11151)
 
سربدار جوان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۵:۲۶:۵۰
این هوچیگری ها حالا شده شجاعت؟ این درسته که تا آخر شورا هرکی که رای نیورد بیاد تصمیم شورا رو زیر سوال ببره؟ این نشون میده که نه تنها اخلاق ندارند و دموکراسی نمیفهمن بلکه بینش سیاسی هم ندارند. من برای خودم متاسفام که هم به کرامت رای داده بودم و هم به تعصبی (11205)
 
داداش
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۴:۴۲:۴۵
قلعه نویی و زلرعی شرکت نکردن داداش (11333)
 
مجتبی کاویان
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۸:۳۷:۵۲
عزیز دل هیچ کس موش نشده.
من اول که وارد شهر شدم، تغییرات شهر رو دیدم و طرفدار شهردار شدم. اما در این چند سال به مرور مشکلاتی هم که مقصودی ایجاد کرده با چشم خودم دیدم و الان مخالف سرسختش هستم. اینکه نیمی از مردم قبولش دارند، من هم می دونم.
اما افرادی که اطلاعی از معماری و شهرسازی دارند، مخالف مقصودی هستند و دلیلش هم این است که مقصودی اهل رویه فرهنگی نبود. بنده نامه ای بسیار محترمانه برای وی نوشتم و به دیدارش رفتم. چنان با من برخورد کرد که تا مدتها حالم بد بود. بعدها از دوستانش شنیدم که تازه خیلی خوب برخورد کرده است. بله.
مقصودی آینده را فروخت تا امروز را زیبا کند. آسمان را فروخت تا زمین را زیبا کند. فضای شهر نابود شده است. کفسازی ها و مجسمه ها گولت نزند. یک مقدار به خودت بیا. (11390)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۱:۴۱:۱۴
در مورد پاراگراف اولتون که گفتید فقط نیمی از مردم قبولش دارند باید بگم این مقدار در حق مقصودی بی انصافیه. خودتون هم میدونید کسی که فقط نصف یک شهر طرفدار داشته باشه فامیلش رای اول رو هیچ وقت نمیاره و همچنین تقریباهمه ی اعضای شورای قبلی که مقصودی رو آوردند بالاتفاق دوباره رای نمیارن پس بهتره خودمون رو گول نزنیم. اینی که میگم اصلا و ابدا منظورم طرفداری ازش نیست بلکه یک واقعیت بدیهی است که هر کسی وجدانا قبول میکنه.
پاراگراف دوم شما رو واقعا نمیتونم بگم درسته یا نه چون حقیقتا با آقای مقصودی برخورد نداشتم اما از وضع تنگی خیابانها و مرتفع سازی که به عینه دارم میبینم ناراضی ام. اما فرض کنیم همه ی ادعاهای اثبات نشده شما درست باشه. اما حقیقت آشکار که همه حتی مخالفان قبول دارند اینه که در زمینه پروژه های شهری آدم موفق و پرکاری بوده حتی آقای پسندیده هم این رو رد نکرده. اینجا آیا باید این سوال رو از شورا نکرد که حداقل شما که میدونستید ایشون مرد عمل و با عرضه ای هست نمیشد دوباره بگذاریدش سر کار اما در عوض با قدرت و اختیاری که دارید بیاید نقاط ضعفش روکنترل کنید؟ مگه وظیفه و فلسفه ی بوجود آمدن شورا نظارت بر کار شهردار و باز داشتن او از انحراف نیست؟ مگه شورا یعنی اینکه فقط بیاد شهردار تعیین کنه و بعد ول کنه به امان خدا؟ اگه اینطور باشه پس ببخشید اعضای شورا باید بعد از انتخاب شهردار بخورند و بخوابند دیگه.
نه عزیزم شورا خیلی راحت میتونست این بار مقصودی رو بگذاره اما کنترل بیشتری روش داشته باشه مخصوصا الان که 13 نفر شدند. اما ماندن مقصودی به منفعتشون نبوده که نخواستن بمونه. اینکه آقای پسندیه میاد میگه حرف و حدیثهای پشت سر مقصودی باید بررسی بشه (که حرف درستی میزنند) مگه باید حتما شهرداری کناره بره که ایشون بررسی کنند؟ اومدیم و فردا ایشون محکوم نشد اونوقت سبزوار باید تاوان چی رو بده؟ اون موقع یا باید سبزوار صاحب یک شهردار به احتمال زیاد ضعیفتری از مقصودی بشه و یا دو باره مقصودی رو بیارند که این دفعه کسی نمیتونه بهش بگه بالای چشت ابرو (که محاله دوباره بیارن). این یعنی بدبختی مردم. من به شخصه فکر نمیکنم از این شورا آبی برای سبزوار گرم بشه. (11484)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۹:۴۳:۵۹
همچین میگین تاوان انگار چه خبره بابا یک شهردار داره عوض میشه . ثانیا آقای مقصودی تراکمی رو که تو 5 سال باید می فروخت تو 2 سال فروخت تازه 15 میلیارد هم بدهی گذاشته ثالثا منضوره شما اینه که شش نفری که به مقصودی رای دادن از 7 نفر بیشترن (11677)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۲:۱۹:۱۰
بهتره مصاحبه پسندیده رو بخونی و فرق شیر و موش رو بفهمی (11440)
 
شهروند
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۱:۴۸:۰۴
از همین اولش معلومه شورای شهر چهارم هماهنگ و یکپارچه و منطقی عمل نمی کنه! شروع کار با سیاست زدگی و باند بازی و تسویه حساب! امیدوارم دودش به چشم مردم نرود. حیف شد مقصودی شهردار بدی نبود. حداقل بطور نسبی از قبلی ها بهتر بود. امیدواریم شهردار جدید قوی تر باشند. (11144)
 
کارشناس ارشد مدیریت شهری
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۲:۲۰:۵۰
با سلام به همگی دوستان
بنده 12 ساله که کارمند شهرداری ام و الحق و الانصاف شهرداری به پرتلاشی آقای مقصودی ندیدم زمانی که آقای مقصودی شهرداری رو تحویل گرفت فقط و فقط مبلغی نزدیک به 000/000/000/9 میلیارد تومان بدهی شهرداری به سازمان تامین اجتماعی داشت به طوری که تامین اجتماعی حاضر به خدمات دهی به کارکنان شهرداری نبود و دفترچه های درمانی رو تمدید اعتبار نمی کرد و مشکلات جدی پزشکی درمانی برای عده ای از کارکنان بوجود آمده بود ولی به محض آمدن آقای مقصودی و با مدیریت خارق العاده و انرژی تمام نشدنی این مرد مشکلات اساسی و کمرشکن مالی و اداری به تدریج حل و فصل شد.
در دیگر زمینه ها هم که خود مردم شاهد خدمات و عملکرد بی نظیر ایشون بودند و احتیاجی به گفتن نداره البته من قبول دارم اشکالاتی هم به اقای مقصودی وارد بوده و هست اما اصلا و ابدا دلیل نمی شه که بکلی شهر سبزوار از وجود بسیار مثمر ثمر ایشان به واقع محروم شود امیدوارم دوباره ایشان به مجموعه مدیریت شهرداری برگردد.
یک نکته دیگر اینکه اگر می بینیم تمام اعضاء قبلی شورای سوم (به استثناء اقای دکتر علوی) در دوره جدید رای مردم را از آن خود میکنند به خاطر رضایتمندی بالای مردم از مجموعه شهرداری و در راس آن شخص شهردار و شورای شهر بود و گرنه مطمئنا مردم تصمیم دیگری می گرفتند به اعضا قدیم و جدید شورای عرض می کنم شما وامدار مردم هستید و امروز مردم سبزوار نشاط و شادابی فضای شهر خود را مدیون تلاشهای آقای مقصودی می بینند و مطمئن باشید در صورت بداخلاقی و نمک نشناسی شما با آقای مقصودی انتقام خود را بوسیله رای به ایشان در انتخابات مجلس خواهند گرفت. (11153)
 
حقیقت
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۳:۴۷:۰۳
ای ول واقعا کارشناسی باحالی کردیا شوراهای جدید با این کارشون در اصل باعث شدن مقصودی تبدیل به یک قهرمان اسطور های بشه و مطمئنا برای مجلس هم رای بالایی خواهد داشت. (11192)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۴:۴۸:۴۱
الان یه سری حرف خاله زنک زدن مثل "حقوق کارمنداش رو میداده و اعضای شورا بدند و نامردند" شد حرف کارشناسی ؟واقعا که یکی از یکی تعطیل تر و خسته تر.... (11197)
 
دکتری مدیریت روستایی(طرفای ششتمد)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۴:۲۲:۴۸
پرفسور! الان کدوم یک از جملاتت نشون میداد شما کارشناس ارشد مدیریت شهری هستی؟
پرداخت حقوق کارمندان؟
رای گرفتن اعضای شورای سوم در این دوره؟
نمک نشناسی اعضای شورا؟ (11194)
 
یه کارشناس ارشد دیگه
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۹:۱۲:۳۶
جهت اطلاع بدهی که ایشون الان گذاشته بیش از 12 میلیارده.البته هر شهر دار دیگری که شهر رو مثل ایشون با این ساخت و ازها به گند میکشید با پولش مردم رو بیشتر شاد و با نشاط میکرد.کاش شما کارشناس محترم مدیریت عزیز نگاه تحلیلگرتون برای این نحوه مدیریت مخرب دقیقتر باشه و در کار مدیریت تبعات و هزینه های اتخاذ هر نوع استراتژی در مدیریت رو بهتر ارزیابی کنید. (11247)
 
خادوم
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۵:۴۸:۰۴
باید دید که با این پولها خودشم شاد شده یا نه)))))! (11341)
 
من
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۵۸:۲۲
خوب زمانی که تحویل گرفته 11میلیارد بدهی داشته الان که این همه به شهرمون رسیده 12میلیارد بدهی داره ضمنا حقوق همه رو هم داده خوب این که خیلی هم خوبه (11382)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۷:۴۴:۵۳
برو بپرس چقدر از زمینای شهرداری رو فروخت توی این مدت و چقدر تراکم فروخته.بعد بگو شهرمون آباد شده. (11891)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۹:۵۴:۴۱
اولاً ( ما تو شهرداری کارشناس ارشد مدیریت شهری نداریم ) ثانیاً الان شهرداری خیلی بیشتر از اینها بدهی داره ثالثاً درامد زایی شهرداری به چه قیمتی شهرداری آخرش نتونست یک پارکینگ بسازه رابعاً دلیل رای آوردن اعضای قبلی هزینه هاییه که مقصودی از جیب بیت المال براشون کرده و رای هایی که خریده دکتر علوی هم حاضر نشد خود فروشی بکنه (11255)
 
مجتبی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۸:۴۰:۰۴
آقای کارشناس مدیریت شهری
اول، کامنت منفی بهت دادم. بعد نظرم رو می گم.
اینکه برای کارمندهای شهرداری چی کار کرده یا اینکه هزینه های بیمه و بدهی و ... چه ارتباطی به مدیریت شهری دارد؟ فقط همین را به من بگو، باقی کارهای خوب یا بد مقصودی پیشکش! (11391)
 
45
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۰۱ ۰۱:۴۹:۵۸
نه میلیارد تومان برادر جان می خوای چاخان کنی بکن میخوای رفیقتو بالا ببری ببر ولی مردم را حالو حساب نکن (12418)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۷:۰۵:۳۹
همین که باند شما برنده نشد شد باند بازی و غیرمنطقی؟ (11216)
 
ناظر
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۲۲:۳۵:۲۶
بهتره آقای تعصبی با اطلاعاتی که از پشت صحنه کارهای آقای مقصودی داره بجای نون به نرخ روز خوردن و صحبت کردن در جهت شیب فکری عوام کم اطلاع از مسایل پشت پرده و سرمایه گذاری برای رای دور بعد صادق و امانت دار رای مردم و دوستان و هوادارانش باشه تا اینهمه موجبات تکدر خاطر اونها رو فراهم نکنه.درسته که انتخابات تموم شده و ایشون رایشو گرفته و تا 4 سال دیگه خیالش راحته اما بهش نصیحت میکنم که خدا رو فراموش نکنه و به اخلاق و معنویات و درستی پشت پا نزنه.آقای تعصبی صداقت و تعهد را فراموش نکنید . (11156)
 
بیهقی سبزوار
United Kingdom
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۰:۰۶:۲۶
بابا این بنده خدا که حرف بی حسابی نزده گفته تا تعیین شهردار جدید همین شهردار به کارش ادامه بده یعنی خودش قبول داره که بایستی شهرداری جدید برای سبزوار دست و پا کرد . شاید اینا تجربه بیشتری دارن نا سلامتی دو سه تا شهردار تا حالا برکنار کردن دیگه . (11167)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۲:۱۷:۱۷
من یک فرهنگی با بیست و سه سال سابقه هستم و در دوره سوم و چهارم به مهندس تعصبی رای دادم.
ولی این رفتار و عکس العمل خام و مصاحبه کودکانه اش واقعا ناراحت و نومید کرد...
با پنجاه و هفت سال سن،درست حرف هایی رو زده که بیشتر انتظار میره جوان تر های شورا بزنند.
واقعا برای مردم و خودم متاسفم که به هیچ کس نمی تونیم اعتماد کنیم. (11179)
 
آرش
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۹:۴۶:۵۹
ایشون با این حرفهای محافظه کارانه نشون داد که با داشتن سه شهردار و ه سرپرست در یک دوره 6 ساله توان ریسکش کم شده و جسارتش بسیار کمه.از اون 3 شهردار که اولی از همه قویتر بود(تولیت) رو فقط تونستن 75 روز نگهش دارن و اگه بهش فرصت میدادن یک ساله چند برابر مقصودی کار کرده بود.دومی (عیدی)از وقتی به مهندسینش میدون داد و ازشون مشورت گرفت و استارت شروع به کار رو زد با سنگ اندازیهای مقصودی جلو کارهاش سد شد و مقصودی زمینش زد تا سرشکسته بشه.البته هزینه هایی توی کمربند شرق کردکه بسیار ارزشمند بود ولی هنوز به چشم مردم نمیاد و فرصت کارهای نمایشی رو از دست داد.آخرینن نفر که مقصودی بود و با تبحری که توی پیچوندن اعضای شورا داشت با اخذ مصوبات از شورا برای داغون کردن محلات و کسب در آمدهای هنگفت از محل پایمال شدن حقوق مردم و تخریب شرایط زندگی مردم هزینه هایی در کارهای نمایشی و روبنایی کرد و از شانس ایشون پروژه هایی که بیشترش در زمان عیدی هزینه شد از جمله پارک امید کاشته شد و شکل پیدا کرد و ایشون سعی کرد بنام خودش سند بزنه و از نمودش بهره ببره.حالا خدا وکیلی کدوم یکی از شهردارها اگه این درآمد رو داشتن و بهشون فرصت میدادن از مقصودی بهتر نبودن.ضمن اینکه توی بدنه فنی شهرداری آدمهای قویی هستن که هر شهرداری بهشون بهتر میدون بده شهر رو بهتر میسازن که اگه تولیت بود الان سبزوار شکل و شمایل دیگری داشت که شوراییها فرصت رو سوزوندن و کشتن.البته یادتون نره که در این مدت شرایط زندگی خود مقصودی هم بصورت اساسی و زیر بنایی تغییر کرد و خونه و ویلای بدی هم برای خودش نساخت! (11251)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۱۶:۵۸
خداکنه همین که میگین باشه وگرنه جواب اینهمه تهمتو کی میخواد بده.......؟عیدی غیر از منافع خودش به چیزه دیگه ای فکر کردحتی اطرافیان خودشم همین ومیگن.اقای پسندیده حرف زیاد میزنی علیکردی دوم. (11262)
 
با انصاف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۰۱ ۰۱:۵۲:۵۴
مثلا کدوم منافع - فامیلاش رو سر کار گذاشت یا از توافق نامه ها سهم برداشت ویا اقوامش را وارد معمله با شهرداری می کرد (12419)
 
ا
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۷:۳۴:۲۵
همین که پسرعمه شهردار رای اورد تا اخرش رو بخونید که پول بیت المال و عوارض سنگینی که از مردم بیچاره گرفته میشه کجاها خرج شد ...تعصبی از تو بعید بود که از یک ادم ....حمایت کنی (11222)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۰:۴۷:۴۳
همین که پسر عمه مقصودی رای اول رو آورد تا آخرش باید خوند که چقدر مردم مقصودی رو دوست دارند که ایت تصور رو دارند که پسر عمش هم مثل خودشه.
مگه تبلیعات مهدی مقصودی با بقیه چه فرقی داشت؟ بیشتر بود؟ مگه بقیه هزینه تبلیغاتی شون رو از بیت المال خرج کرده بودند که حالا به این بنده خدا تهمت میزنید. درسته که ایشون از اعتبار مقصودی استفاده کرد و رای آورد اما با چه سندی میگید هزینه تبلیغات رو شهردار داده. متاسفم (11259)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۵:۵۴:۰۷
اگه رای به ارایه ند بشیم داغونن.شلوغش نکنید. (11343)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۸:۵۶:۴۴
با این سند که در زمان انتخابات و درست در زمان انتخابات آقای قلعه نوی و آقای مقصودی برای آسفالت شدن خیابان های قلعه نو در شهر دست به کار شدند و کار را تمام کردند. (11393)
 
مم
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۷:۴۷:۵۵
شورای قبلی خیلی زیر دست مقصودی پته دارن...بایدم ازش دفاع کنن..ولی امثال پسندیده ی بزرگ هیچ نیازی به زر و زور امثال مقصودی برای حفظ منافعش نداره چون از دل مردم اومده بیرون نه از جیب شهرداری (11229)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۹:۲۰:۰۳
جالبه مقصودی ازدل مردم بیرون اومده یا پسندیده
پسندیده که ازباند پول و ثروته .یا مقصودی که ازدلروستا اومده
مشکل اینجاست که مقصودی امثال پسندیده را اصلا حساب نمی کنه .حالا زورشون اومده .شک نکنید شهردارسبزوار مقصودیه والبته اگه خودش بخواد (11250)
 
لباف
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۸:۱۵:۵۰
واقعا مصاحبه ی کودکانه ای بود اصلا مقصودی در حد و اندازه ی این حرفها نیست... مقصودی واسه شما که محتاجش بودید ادم خیلی بزرگی بود واسه ما جز یه ادم بدذات و پول پرست جور دیگه ای شناخته شده نبود... (11234)
 
همکار
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۰۸:۱۸:۰۲
ب این حرفها اعتبار خودتونو به شدت می یارید پایین. مقصودی همیشه میگفت این تعصبی رو به زور تحمل میکنم...ولی تو روت ظاهرا باهات خوب بود تو حتی اونم درست نشناختی...وای بر ما که عضو شورامون چنین نگاه سطحی به مسائا داره و حقیقت رو نمیخواد ببینه....متاسفم (11235)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۵:۵۷:۱۴
این روزها مواردی رصد شده که شک ایجاد کرده که بعید نیست که مقصودی و تعصبی با هم قاطی باشن! (11344)
 
آلرژی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۰۲:۲۲
بنده از دوستان آقای تعصبی میخوام جلسه ای رو با هم تشکیل بدن تا در مورد اتفاقات بحث برنگیز روزهای اخیر بررسیها و موضع گیریهاشون رو تنظیم کنن.هوا خیلی پسه! (11345)
 
دوستدار سبزوار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۱۰:۵۹
آقای مقصودی انسانی شایسته زیرک پرکار وشریف وما مردم سبزوار به ایشان مدیون و کارهای زیر بنای وی محتاج بودیم وگرنه ایشان دکتری مدیریت از دانشگاه تهران دارند ومی توانند بعنوان استاد دردانشگاها تدریس نمایند ولی شورای جدید که با نیرنگ وخرید آرا مردم آمدند انتظاری جز این تصمیم ژست نبود (11367)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۸:۵۹:۳۹
پس از این به بعد بگوییم دکتر مقصودی! آره؟؟؟؟
باشه. جناب آقای دکتر مقصودی! ... به شهر ما عزیز دل. (11394)
 
معترض به سلام سربدار
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۲۱:۰۸:۰۱
سلام سربدار واقعا بعیده از شما من نوشتم فلانی بدون اوردن اسم و نسبتش فلانی رو اورده سر کار به چه قانونی کامنتو حذف میکنی نه توهینه و نه بار حقوقی داره (11409)
 
سید
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۱:۱۲:۴۷
همون دانشگاه درس بدن که دکتر !میرعلی هم درس میدن... (11483)
 
باشتینی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۲۳:۴۶:۳۴
جناب تعصبی حیف همون رای که به شما دادم اشتباه کردم. (11416)
 
Sweden
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۰:۰۴:۲۷
لیاقت ما سبزواریها همان شهردارهای بی خطر هستند (11644)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۶-۲۵ ۲۱:۰۶:۲۷
درآمد های مالی از ممر های قانونی برای شهرداری تهیه کند!!! این که شورا مجوز بدهد و خلاف اسناد بالادستی در هرجا تراکم بفروشید قانون شد؟ مشکلات این تراکم فروشی در سال های آینده مشخص خواهد شد و تصویب کنندگان و فروشندگان باید در آن دنیا حساب پس بدهند. (12270)
 
یه سبزواری که عاشق سبزوار
۱۳۹۲-۰۸-۲۸ ۱۰:۲۷:۲۷
این شهر لایق هیچگونه پیشرفت نیست چون تمام مردمش فقط به فکر خودشونند و بس همه اهل شعار نه عمل حال میخواد شورا باشه شهرداری و ... (14221)
 
ضرورت تغییر
Finland
۱۳۹۲-۱۱-۱۹ ۲۲:۰۴:۱۵
کسی که عاشق سبزوار باشه جور دیگه ای حرف می زنه.دوست عزیزم و قتی بگی همه ی مردمش ، شامل خودتم می شه.پس در اون صورت چطور می تونی بگی عاشق سبزواری.عاشق سنگ و کلوخاش؟ (19528)
 
بنیامین
۱۳۹۲-۰۹-۰۸ ۲۲:۵۴:۰۶
اقایان شورا شهر یک نظر سنجی کنن که مردم جناب مقصودی را میخوان برای شهرداری یا نه (ولی مدیر لایق کم است)قدر مقصودی را بدانیم (14877)
 
علی پلیس
۱۳۹۲-۱۱-۱۳ ۰۱:۰۶:۵۹
ای آقای تعصبی قبلا چینی نبی ها!اما چند وقته که ریپ مزنه!کاش می شد آقایون شوراعوض ای همه جانبداری کردن از ای یا او،فقط یک کم بر اوضاع شهر مسلط مبین تا مردم از بلا تکلیفی نجات پیدا مکردن.جات خیلی خلیست استاد ماستیانی،هنوز که هنوزه مردم چشمشا ور مجسمه های قشنگت که مفته تحسینت منند و مگن نوش جانت حقوق و مزیای شورای شهری که دریافت مکردی! اما الان چه! (19191)
 
میم از کرج
۱۳۹۲-۱۱-۱۶ ۰۰:۴۵:۰۱
من زمانی در سبزوار بودم و آقای تعصبی را می شناسم.ایشان فردی بی ریا،نواندیش و تلاش گر هستند.حیفه که بعد مدت ها که شهرتون به دست افراد دلسوز افتاده تو کارشون اخلال کنید.همکاری با هم داشته باشید که خدا نکرده دودش به چشم سبزوار می ره. (19357)