کد مطلب: 12362
 
سرمربـی بـرزیلی بیتـای سبـزوار از این تیـم جدا می‌شود
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۷
 
مربی تیم هندبال بیتای سبزوار گفت: از دو بازی دیگر سرمربی برزیلی تیم، در کنار ما نخواهد بود.
سرمربـی بـرزیلی بیتـای سبـزوار از این تیـم جدا می‌شود
 
مهدی حاجی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا درباره جدایی تاتا سرمربی برزیلی تیم هندبال بیتا از دو بازی آینده، افزود: در ابتدا قرارداد وی یک ماهه و با هدف کمک و پرداختن به مباحث آموزشی بسته شد و قرار شد با حضور در سبزوار و ارایه تمرینات، باعث ارتقای هندبال سبزوار شود که در این مدت نیز کارکرد خوب و مثبتی داشت.

مربی تیم هندبال بیتای سبزوار، گفت: شاید اگر در دو بازی گذشته در لحظات آخر شکست نمی‌خوردیم، تاتا کارنامه درخشان‌تری در بیتا به دست می‌آورد ولی متاسفانه در لیگ ما حرف آخر را جایگاه در جدول می‌زند و به موضوعات دیگر هم‌چون پیشرفت و ارتقا توجهی نمی‌شود. با این حال ما درخواست تمدید قرار داد وی را ارایه کردیم و قرار است در دو بازی آینده مقابل اصفهان و اراک در کنار تیم باشد اما با توجه به این که وی در لیگ برزیل نیز حضور دارد باید در اسفندماه به کشور خود بازگردد.

حاجی‌زاده بیان کرد: برای این که یک مربی بتواند در تیمی تاثیرگذار باشد باید یک یا دو دوره در کنار بازیکنان حضور داشته باشد تا صاحب سبک شوند. تیم بیتا نیز در ابتدای فصل فرصت زیادی برای بدنسازی نداشت و به همین دلیل بعد از چند بازی بازیکنان تیم دچار افت بدنی شدند اما دوباره در نیم فصل به شرایط مطلوب بازگشتیم. از سوی دیگر نمی‌توان از مربی که هیچ دخل و تصرفی در انتخاب بازیکنان تیمش نداشته است توقع دیگری برای کسب نتیجه داشته باشیم.

او تصریح کرد: با وجود این که دو بازیکن برزیلی بازیکنان تاتا هستند، اما قرار است تا پایان ۵ بازی باقی‌مانده از لیگ برتر هندبال، در تیم بیتا بمانند.

مربی تیم هندبال بیتای سبزوار یادآور شد: در ابتدای لیگ باور من این بود که جزو ۵ تیم نخست باشیم ولی بعضی مسایل قابل پیش‌بینی نیست و ایجاد هماهنگی بین بازیکنان جوان و بازیکنان مسن‌تر سخت بود. در اکثر بازی‌ها نیز در دقایق آخر نتیجه دیدار تغییر می‌کرد با این حال امیدواریم در پایان فصل جزو ۵ تیم نخست جدول قرار گیریم.
Share/Save/Bookmark