کد مطلب: 12399
 
فریور: ما را با شیشه نوشابه زدند و کسی حرفی نزد/ بازیکن حریف می‌خواست حاشیه‌سازی کند!
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۳
 
سرمربی تیم هندبال بیتای سبزوار گقت: در بازی رفت برابر شهرداری کاشان تماشاگران کاشانی ما را با شیشه نوشابه زدند و هیچ‌کس دراین خصوص حرفی نزد.
به گزارش سلام سربدار به نقل از فارس، هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال برگزار شد و تیم صدرنشین شهرداری کاشان در سبزوار مقابل بیتا ٢٦ بر ٢٣ نتیجه را واگذار کرد. محمد فریور، سرمربی تیم هندبال بیتای سبزوار در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دراین خصوص اظهار داشت: با تیم خوبی بازی داشتم. کاشانی‌ها بازیکنان و کادر فنی قدرتمندی دارند و تا پیش از این مسابقه صدرنشین لیگ هم بودند.

وی ادامه داد: ما در دو بازی رفت و برگشت توانستیم کاشان را شکست دهیم؛ اول از همه ثابت کردیم که پیروزی‌مان در بای رفت شانسی نبود و دوم اینکه نشان دادیم سبزوار مهد هندبال ایران است و توانایی بالایی دارد. در واقع ما تیم ملی ایران را شکست دادیم و با این شرایط امیدوارم مسئولان حمایت کنند تا سال آینده هم در لیگ باشیم.

سرمربی تیم هندبال بیتای سبزوار درخصوص اینکه گفته می‌شود این بازی حاشیه‌های زیادی به همراه داشت خاطرنشان کرد: تماشاگران ما با فرهنگ‌ترین تماشاگران ایران هستند. چندین سال است که ما در لیگ حضور داریم و حاشیه خاصی از سمت ما رخ نداده است. شاید بد نباشد بگویم که در بازی رفت در کاشان مربی این تیم به تماشاگران شیشه نوشابه می‌داد تا به سمت ما پرتاب کنند؛ چرا آن زمان کسی حرفی نزد؟

فریور با بیان اینکه علت حمایت برخی رسانه‌ها از برخی تیم‌ها را نمی‌دانم، عنوان کرد: در بازی دیروز زمانی که حاشیه‌سازی‌ها شروع شد به سمت تماشاگران‌مان رفتم و از آنها خواستم که فقط تیم خود را تشویق کنند. تماشاگران خطاب به من اعلام کردند که مقصر نیستند و بازیکن شماره ۲۰ کاشان خودش بطری را به داخل زمین پرتاب کرده تا وقفه‌ای در بازی ایجاد کند.

وی گفت: به هر حال وقتی تیمی می‌بازد بهترین بهانه برای توجیه شکست همین است که بگویند میزبانی و داوری بد بود و یا تماشاگران فحش دادند و سنگ پرتاب کردند، اما واقعیت این است که در سبزوار هیچکدام از این اتفاقات رخ نداد. اگر داوری بد بود، برای ما هم همین شرایط را داشت و فیلم‌هایش هم موجود است.

سرمربی تیم هندبال بیتای سبزوار با اشاره به جوانگرایی تیمش، ادامه داد: هدف ما این است که بتوانیم در جایگاه خوبی قرار بگیریم. اکثر بازیکنان تیم ما ۱۶ - ۱۷ ساله هستند و در اواسط کار دو بازیکن برزیلی هم به جمع ما اضافه شد که پس از آن اوضاع بهتری پیدا کردیم. تیم ما در دفاع و دروازه عملکرد خوبی دارد و به همین دلیل در ضدحملات موفق ظاهر می‌شود.
Share/Save/Bookmark