کد مطلب: 10201
 
بازدید مسئولان دانشگـاه حکیـم از اردوی جهـادی دانشجویان بسیجی در بخش روداب +عکس
چهارشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۰
۱
 
مسئولان دانشگاه حکیم سبزواری ضمن حضور در بخش رودآب، از اردوی جهادی خواهران دانشجوی بسیجی این دانشگاه در روستای ملوند بازدید نمود.
در این بازدید که دکتر حدادنیا رئیس دانشگاه حکیم سبزواری، دکتر خاتمی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه، دکتر کشاورز معاون فرهنگی و اجتماعی و حجت الاسلام کیانی مقدم امام جمعه رودآب حضور داشتند، ضمن دیدار با خواهران دانشجو و اعضای شورای ملوند با آنها پیرامون این اردو به گفت و گو نشست.


در ابتدا  بهنام رضیان مسئول بسیج دانشگاه گزارشی از نحوه فعالیت دانشجویان و برنامه های آنها در روستا بیان نمود. وی کارآفرینی و آموزش را اساس کار اردوهای جهادی در رویکرد جدید اعلام نمود که با استقبال خوب جوانان روستا روبرو شده است.

رضیان برگزاری کلاس های آموزشی، عقیدتی و مهارت آموزی را از دیگر فعالیت های دانشجویان در اردوی جهاد برای اهالی روستا عنوان نمود.

سپس "حجت الاسلام کیانی مقدم" امام جمعه رودآب ضمن خیر مقدم به ریاست دانشگاه و هیات همراه اظهار امیدواری نمود این اردوها به اهداف مقدس خود دست یابند.
پس از آن دکتر خاتمی و دکتر کشاورز ضمن خداقوت دانشجویان، این اردوها را اردوهایی اثر گذار در روحیه دانشجویان ذکر نمودند که می تواند منشاء خیر گردد و در پایان دکتر حدادنیا ضمن تشکر از همت بلند دانشجویانی که با وجود هوای گرم و ماه رمضان، در این اقدام خداپسندانه شرکت نمودند، برگزاری این اردوها را در ایجاد فرهنگ شکر گذاری موثر دانست.

رئیس دانشگاه همچنین پیشنهاد نمود که این آموزش ها و ارتباطات با روستائیان بایستی مستمر بوده و محدود به یک اردوی ۱۰ یا ۱۵ روزه نباشد.


دکتر حدادنیا وجود نقشه ی راه برای طراحی با هماهنگی دانشگاه، بسیج دانشجویی، امام جمعه ی منطقه و شورای روستا را برای نهادینه کردن اینگونه حرکت ها مفید دانست.

سپس دکتر حدادنیا و هیات همراه به روستای دامرود عزیمت و ضمن دیدار با دانشجویان بسیجی اردوی جهاد دانشگاه حکیم در این روستا، ضمن اقامه ی نماز مغرب و عشاء، در جمعی صمیمی، افطار را با ایشان صرف نمودند.


Share/Save/Bookmark


Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۰ ۱۴:۵۸:۱۲
خدا خیرتون بده
ولی فراموش نکنیم من هرجا مسئولم باید برم و خدمت کنم
و از تعهدات دیگم مثل مسئول هیاتی یا موسسه ای یا مسجدی هستم فراموش نکنم (34218)