کد مطلب: 12641
 
دشمن از تجمعات غیرقانونی سوء استفاده می کند
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۲
 
آنچه که در این روزها رخ داده اختلاف بین اصولگرایی و اطلاح طلبی نیست بلکه با شعارهای ساختار شکنانه اصل نظام و تضعیف ولایت فقیه را نشانه گرفته اند.
حسین مقصودی روز شنبه با اشاره به برخی تجمعات غیرقانونی در بعضی شهرهای کشور افزود: اعتراض باید در چهارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی صورت بگیرد و تجمعات غیرقانونی به هر بهانه ای، محکوم است.


وی اظهار کرد: آنچه که در این روزها رخ داده اختلاف بین اصولگرایی و اطلاح طلبی نیست بلکه با شعارهای ساختار شکنانه اصل نظام و تضعیف ولایت فقیه را نشانه گرفته اند.

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس گفت: در اینکه دشمنان داخلی و خارجی پس از شکل گیری تجمعات، آنرا مدیریت و هدایت می کنند شکی وجود ندارد البته ریشه این حوادث همگی منتسب به غرب و معاندان نظام نیست.

مقصودی گفت: درست است که اوضاع اقتصادی کشور خیلی مطلوب نیست و مشکل بیکاری جوانان و موسسات مالی اعتباری گریبان گیر مردم است اما دود این گونه تجمعات در نهایت به چشم خودمان خواهد رفت.

سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه امور اقتصادی با شعار و انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت قابل رفع نیست، افزود: دولت و مجلس باید با تعامل مناسب مانع ایجاد گسل های اقتصادی در جامعه شوند.

سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس افزود: دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی همگی با عمل به قانون اساسی، اندیشه های امام(ره) و رهنمودهای رهبر انقلاب رفع مشکلات اقتصادی مردم را در اولویت کاری قرار داده اند.
Share/Save/Bookmark