کد مطلب: 12227
 
اولویت ارائه تسهیلات به متقاضیان خط انتقال آب کشاورزی در سبزوار
يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۵
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: دستگاه های اجرایی باید بستر و شرایط جذب سرمایه گذاران را فراهم کنند و از سرمایه گذاران و کارآفرینان در راستای اشتغال پایدار حمایت شود.
اولویت ارائه تسهیلات به متقاضیان خط انتقال آب کشاورزی در سبزوار
 
احمد برادران عصر دوشنبه در جلسه هماهنگی بانک های عامل شهرستان سبزوار افزود: سقف تسهیلات برای مشاغل خانگی ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون ریال است که به صورت قرض الحسنه و با کارمزد چهار درصد پرداخت می شود که کارآفرینان در اولویت پرداخت قرار دارند.

وی ادامه داد: افرادی که جهت دریافت اعتبارات مشاغل خانگی و اشتغالزایی به بانک ها معرفی می شوند باید مهارت های لازم برای ایجاد اشتغال را داشته باشند.

برادران افزود: بانک ها به عنوان موتور محرک تولید و اشتغال باید منابع مالی را جهت رونق تولید و توسعه زیر ساخت های اقتصادی اختصاص دهند.

فرماندار سبزوار گفت: ۳۵۰ واحد صنعتی شهرستان در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند که تاکنون ۳۴ میلیارد ریال تسهیلات به آنها پرداخت شد و ۳۹ واحد تولیدی در مرحله پرداخت تسهیلات قرار دارند.

وی افزود: با توجه به خشکسالی های اخیر و بحران کم آبی، با هماهنگی بانک کشاورزی ارائه تسهیلات به متقاضیان خط انتقال آب کشاورزی از طریق تضمین های زنجیره ای در اولویت قرار می گیرد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایرنا