کد مطلب: 12721
 
سارق طلا در سبزوار به دام افتاد
چهارشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴
 
فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار از دستگيري سارق طلاجات ظرف كمتر از يك ساعت خبر داد.
سرهنگ "سيدمحمد هاشمي" گفت: در پي تماس تلفني احدي از زائران علي ابن موسي الرضا با مركز فوريت هاي پليسي 110مبني بر سرقت محتويات خودرو واقع در يكي از خيابان هاي اصلي شهرستان موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران تجسس كلانتري 12 اين فرماندهي قرار گرفت .

وی افزود: با توجه به گفته های شاکی کيف حاوي طلاجات همسرش به ارزش بالغ بر 200/000/000 ريال که در داخل داشبورد خودرو بوده به سرقت رفته که با بررسي ميداني صورت گرفته وآثار وعلائم بجا مانده از صحنه سرقت ،صحت موضوع تاييد و اقدامات فني و پليسي جهت شناسايي سارق يا سارقان صورت گرفت.

سرهنگ هاشمي تصريح كرد: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران و با استفاده از امكانات و تجهيزات فني و آثار بجا مانده از صحنه سرقت در نهايت سارق به هويت (امير محمد) 18 ساله در كمتر از يك ساعت از زمان وقوع شناسايي و طي عملياتي غافلگيرانه دستگير و طلاجات مسروقه از وي کشف و تحويل مالباخته شد.

فرمانده انتظامي شهرستان سبزوار در خاتمه خاطر نشان كرد:سارق دستگير شده در مواجهه با ادله پليس به بزه انتسابي اعتراف و شگرد سرقت خود از مسافرين نوروزي را چنين عنوان کرد :"با حضور در محل هاي اسکان واستقرار مسافران ضمن تحت نظر قرار دادن خودروهاي مدل بالا وسوء استفاده از خستگي رانندگان اقدام به سرقت وسايل و اقلام نامبردگان کرده است".

شايان ذكر است متهم با تشكيل پرونده قضايي برای سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي شد.
Share/Save/Bookmark