کد مطلب: 12631
 
حسین مقصودی:حجتی وزیر جهاد کشاورزی توانایی مدیریت ندارد،استعفا دهد
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶
 
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس به دلیل تجارب حجتی رأی به تصدی پست وزارت جهاد کشاورزی دادند، اما اگر وزیر جهاد کشاورزی توانایی مدیریت اعتبارات را ندارد، استعفا دهد.
حسین مقصودی نماینده سبزوار با اشاره به تحریم‌های دشمن علیه ایران اسلامی، اظهار کرد: در بازارهای جهانی نفت ایران به فروش نمی‌رسد و هیچ‌گونه ارزی به کشور ما وارد نمی‌شود، بنابراین تحریم‌ها تأثیر خود را بر کشور گذاشته است.

وی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ثابت‌ شده که مذاکره با استکبار جهانی بی‌فایده است و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از مشکلات اقتصادی محسوب می‌شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و بهره‌مندی از تولیدات در مناطق روستایی، تصریح کرد: در هر روستا یک ظرفیت و پتانسیل ویژه‌ای وجود دارد و باید با ارائه تسهیلات ارزان‌قیمت پتانسیل‌های مناطق روستایی کشور فعال شود.

وی افزود: در سال گذشته با تصویب مجلس 8 درصد درآمد کلان‌شهرهای کشور به دهیاری‌ها و شهرداری‌های کمتر از 50 هزار نفر اختصاص یافت.

مقصودی با اشاره به انتقادات وی علیه برخی از فعالیت‌های دولت، متذکر شد: نماینده مردم باید از فعالیت‌هایی که به مردم آسیب می‌زند، انتقاد کند. نمایندگان مجلس به دلیل تجارب حجتی رأی به تصدی پست وزارت جهاد کشاورزی دادند، اما اگر وزیر جهاد کشاورزی توانایی مدیریت و اعتبارات ندارد، استعفا دهد.

وی بیان کرد: با تصویب و تأکید مجلس شورای اسلامی پول گندم کشاورزان بر مبنای تورم کشور پرداخت می‌شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اختصاص 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات به روستاییان، یادآور شد: این میزان تسهیلات با نرخ کارمزد 4، 6 و 8 درصد در راستای توانمندسازی روستاییان داده می‌شود.
Share/Save/Bookmark