کد مطلب: 42
 
روستاییان دوباره مهم می شوند
فاطمه خیرآبادی
چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۴۱
۴
 
بدا به حالشان! که رای این پابرهنگان را کم ارزش تلقی کرده اند و گویا فراموش شان شده که در انتخابات ۸۸ با ارزشترین رای ها را داشتند وتمام محاسبات مرفهین بی درد و شمال شهر نشینان را به هم ریختند!
روستاییان دوباره مهم می شوند
 
کلا نگاه کاندیداها به مردم روستا متفاوت است ؛
مثلا برخی شان که کمی تا قسمتی روستازاده هستند روی رای هم ولایتی هایشان حساب می کنند و به اتفاق ستاد تبیلغاتی شان تا می توانند وعده و وعید می دهند. تجربه به عینه نشان داده که مردم ایشان را حداقل تا ۴ سال بعد زیارت نمی کنند و حتی کلاهشان راهم باد به این وادی ها نمی برد.
برخی محتاط تر عمل کرده واز آنجایی که درگیر امور مهمترند خودشان نزول اجلال نمی کنند و اعضای ستادشان به روستاها رفته و از طرف ایشان تا می توانند قول های برابر اصل می دهند!
گروه دیگری از کاندیدا ها هم اصلا نیازی به رای این پابرهنگان روستایی ندارند و پشتشان به بچه های بالا ! ( بخوانید مراکز قدرت وثروت) گرم است.
بدا به حالشان! که رای این پابرهنگان را کم ارزش تلقی کرده اند و گویا فراموش شان شده که در انتخابات ۸۸ با ارزشترین رای ها را داشتند و تمام محاسبات مرفهین بی درد و شمال شهر نشینان را به هم ریختند!
متاسفانه از آنجایی که برنامه های دقیقی برای شناخت صحیح کاندیداها وجود ندارد، هر کس ملاکی نه چندان منطقی برای انتخاب این وکلای مجلس دارد؛
- برخی مردم ساده و زودباور شیفته وعده های رنگارنگ برخی کاندیداها می شوند.
- بعضی هم حس ناسیونالیستی شان گل کرده و جدای از خوب و بد بودن فرد، چشم و گوش بسته انتخابش می کنند.
- برخی هم به شکل های مختلف نمک گیر کاندیدا می شوند.( ریخت وپاش بیشتر = رای بیشتر) و چه ارزان رای شان را می فروشند.
- البته عده ای هم پیدا می شوند وبا افراد آگاهتر به مسائل روز مشورت کرده و نماینده مورد نظر را انتخاب می کنند.
غافل از این که چه زیبا راه را نشانمان داده اند؛
- وصیت اینجانب به ملت در حال و آتیه آن است که با اراده مصمم خود وتعهد خود به احکام اسلام و مصالح کشور در هر دوره از انتخابات وکلای دارای تعهد به اسلام وجمهوری اسلامی که غالبا بین متوسطین جامعه و محرومین می باشند و غیر منحرف از صراط مستقیم و بدون گرایش به مکتب های انحرافی و اشخاص تحصیلکرده و مطلع بر مسائل روز وسیاست های اسلامی به مجلس بفرستند.
- مشورت با طبقه تحصیلکرده متعهد و روشنفکر با اطلاع از مجاری امور و غیر وابسته به کشورهای قدرتمند استثمارگر و اشتهار به تقوا و تعهد به اسلام وجمهوری اسلامی مشورت کرده و با علما و روحانیون با تقوا و متعهد به جمهوری اسلامی نیز مشورت نموده.
- توجه داشته باشند که رئیس جمهور و وکلای مجلس از طبقه ای باشند که محرومیت و مظلومیت مستضعفان و محرومان جامعه را لمس نموده و در فکر رفاه آنان باشند نه از سرمایه داران و زمین خواران و صدرنشینان مرفه و غرق در لذات وشهوات که تلخی محرومیت ورنج گرسنگان وپابرهنگان را نتوانند بفهمند.

 وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره)

*فاطمه خیرآبادی - مدیر وبلاگ روستای خیرآباد
Share/Save/Bookmark


من
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۷:۵۷:۲۱
نظرم تو سايت سلام سبزوار گذاشتم. ولي ملالي نيست يه وقتايي آدما فك ميكنند همه چيز ميدونن. يه وقتاي ديگه هم اشتباهاتشون قبول نميكنند. اميدوارم كه روزي برسه به زودي، كه انسانها اونطور كه شايسته خلافت خدا در زمينه، تغيير كنند ولي اشكال نداره انسان جايزالخطاست. و خدايي كه خيلي بزرگه و ميبخشه. بهرحال موفق باشي. (43)
 
سیدمحسن.هاشمی
۱۳۹۲-۰۱-۲۳ ۱۸:۲۶:۳۷
بفکرجاده.سبروار.خوشاب.یاشید (6421)
 
اهل روستا
۱۳۹۲-۰۵-۱۶ ۰۰:۲۰:۴۹
سلام تو روخدا بیاین یه گزارش از وضعیت گاز روستای خیراباد تو بخش مرکزی تهیه کنید چند ساله داریم با وعده و عید زمستونا رو سر میکنیم به این امید که زمستون آینده گاز داریم (9959)
 
جواد
۱۳۹۴-۰۲-۱۲ ۱۶:۰۰:۵۲
سلام به فکر اب روستای باغخیرات بخش ششتمد باشند مسولان.باتشکر (32573)