کد مطلب: 12180
 
با حضور رئیس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت
نخستین پایگاه‌دائمی سلامت دهان و دندان دانش‌ آموزان در سبزوار راه‌اندازی شد
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۱
 
با حضور رئیس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت، نخستین پایگاه دائمی سلامت دهان و دندان دانش‌آموزان در سبزوار راه‌اندازی شد.
به گزارش سلام سربدار، مراسم راه‌اندازی نخستین پایگاه دائمی سلامت دهان و دندان دانش‌آموزان عصر امروز با حضور رئیس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت، مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی و مدیران آموزش و پرورش در شهرستان سبزوار راه‌اندازی شد.

مدیر آموزش و پرورش سبزوار در این مراسم با بیان اینکه برای ایجاد فرصت‌های سلامتی باید آموزش‌های رفتاری نهادینه شود، اظهار کرد: ۵۲ هزار دانش آموز مقاطع مختلف در سبزوار مشغول به تحصیل هستند و تعداد زیادی از دانش‌آموزان در مناطق محروم و حاشیه شهر سبزوار حضور دارند.

مرتضی بینش با اشاره به ارتقای پایگاه سیار سلامت دهان و دندان دانش‌آموزان به پایگاه ثابت، افزود: با راه‌اندازی این پایگاه‌ها خدمات متعددی در زمینه سلامت دهان و دندان دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: پایگاه دائمی سلامت دهان و دندان دانش‌آموزان با مساحت ۸۰ متر مربع در دو اتاق برای استقرار آموزش یار و پزشک راه اندازی شده است.

مدیرآموزش و پرورش سبزوار یادآور شد: برای ارتقای سلامت دهان و دندان دانش‌آموزان یک پایگاه دیگر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در منطقه شرق سبزوار راه‌اندازی می‌شود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس