کد مطلب: 11839
 
عضو شورای شهر سبزوار:
سبزوار میزبان همایش بین‌المللی جوانان و صلح جهانی شد
سه شنبه ۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۶
۵
 
عضو شورای شهر سبزوار از انتخاب این شهرستان به‌عنوان میزبان همایش بین‌المللی جوانان و صلح جهانی خبر داد.
به گزارش سلام سربدار، مسعود پسندیده با بیان اینکه شهرهای سبزوار، شیراز و کیش به‌عنوان کاندیداهای نهایی میزبانی همایش بین‌المللی جوانان و صلح جهانی انتخاب‌شده بودند، افزود: برای میزبانی این همایش بالغ‌بر ۲۰ کلان‌شهر اعلام نامزدی کرده بودند که شهرستان سبزوار به‌عنوان میزبان نهایی همایش بین‌المللی جوانان و صلح جهانی انتخاب شد.

وی با بیان اینکه تمامی ظرفیت‌های فرهنگی، علمی و تاریخی شهرستان سبزوار برای میزبانی این همایش موردبررسی قرارگرفته است، افزود: پس از اتمام بررسی‌های دبیرخانه همایش بین‌المللی جوانان و صلح جهانی این شهرستان را به‌عنوان میزبان این رویداد بین‌المللی انتخاب کرد.

عضو شورای شهر سبزوار زمان برگزاری همایش بین‌المللی جوانان و صلح جهانی را مهرماه سال جاری عنوان کرد و ادامه داد: مسئولان شهرستان سبزوار در تیرماه برای انعقاد تفاهم‌نامه نهایی با دبیرخانه این همایش به تهران سفر می‌کنند.

پسندیده با اشاره به رایزنی با مسؤولان کشوری برای دریافت مجوز میزبانی این همایش، بیان کرد: با توجه به حضور بالغ‌بر ۵ وزیر دولت جمهوری اسلامی و تعدادی از وزیران امور خارجه و سفرای دیگر کشورها میزبانی این همایش دارای اهمیت بسزایی است.

وی با بیان اینکه میهمانان خارجی این همایش با دعوت رسمی وزیر امور خارجه کشورمان حضور می‌یابند، تصریح کرد: برگزاری این همایش بین‌المللی در شهرستان سبزوار قطعاً با دستاوردهای خوبی همراه خواهد بود لذا باید مسئولان شهرستان سبزوار از این فرصت بی‌نظیر به‌خوبی استفاده کنند.

عضو شورای شهر سبزوار امکانات زیرساختی برای میزبانی همایش بین‌المللی جوانان و صلح جهانی را بسیار مطلوب دانست و یادآور شد: برای برگزاری این همایش بین‌المللی باید برنامه‌های درستی را در دستور کار قرار دهیم تا بتوانیم ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این شهرستان را در سطوح بین‌المللی و ملی معرفی کنیم.
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس


۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۰۹:۱۱:۵۶
جناب پسندیده. فقط مثل کیچه نشه که ول شده بود به امان خدا. واقعا در پایین ترین سطحی که تصور می شد کیچه برگزار شد. مخصوصا قسمت اکران فیلم ها. (42381)
 
یک فیلم ساز
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۱۷:۱۲:۴۵
دقیقا (42407)
 
پرسنل شهرداری
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۱۷:۰۲:۲۲
از جناب پسندیده جهت پیگیری اینگ.نه برنامه ها که ترویجس برای شناساندن شهر و قابلیت های انست تشکر ویزه داریم (42406)
 
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۴:۴۰
دوستا ن عزیز جناب پسندیده هیچ نقشی ندارن در این قصیه الان اگه از ایشون بپرسید تاریخ برگزاری همایش تغییر کرده یا خیر ایشون نمیدانند نامه خطاب به شهردار سبزوار هست پیگیری های و گرفتن این همایش توسط دکتر طالبی صورت پدیرفت و ایشون نقشی نداشتند خیلی بده و جای اتاسف دارهاینگونه رفتارهای نا متعارف رو میبینم از شما تقصا دارم سوالدبفرمایید تاریخ بگزاری همایش کی هست؟؟ دبیر همایش کی هست رییس همایش کیه اگه بدونن ایشون (42428)
 
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۴:۴۱
دوستا ن عزیز جناب پسندیده هیچ نقشی ندارن در این قصیه الان اگه از ایشون بپرسید تاریخ برگزاری همایش تغییر کرده یا خیر ایشون نمیدانند نامه خطاب به شهردار سبزوار هست پیگیری های و گرفتن این همایش توسط دکتر طالبی صورت پدیرفت و ایشون نقشی نداشتند خیلی بده و جای اتاسف دارهاینگونه رفتارهای نا متعارف رو میبینم از شما تقصا دارم سوالدبفرمایید تاریخ بگزاری همایش کی هست؟؟ دبیر همایش کی هست رییس همایش کیه اگه بدونن ایشون (42429)