کد مطلب: 11929
 
۶ کشته و زخمی براثر واژگونی خودروی سواری در محور شاهرود - سبزوار
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۲
۲
 
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار از کشته و زخمی شدن ۶ نفر براثر واژگونی خودرو سواری جیلی در محور شاهرود - سبزوار خبر داد.
به گزارش سلام سربدار، عباس معصومی صدر درباره حادثه واژگونی خودرو سواری جیلی که در محور شاهرود - سبزوار رخ داد، گفت: این حادثه ظهر امروز در کیلومتر ۲۵ محور شاهرود - سبزوار رخ داد و براثر آن ۶ نفر کشته و زخمی شدند.

وی با بیان اینکه پس از وقوع حادثه ۶ آتش‌نشان همراه با دو دستگاه خودرو سبک و سنگین و تجهیزات موردنیاز برای رهاسازی مصدومان و جلوگیری از آتش‌سوزی اعزام شدند، افزود: در این حادثه متأسفانه دو نفر از هم‌وطنانمان جان خود را از دست دادند و چهار مصدوم دیگر پس از انجام اقدامات اولیه توسط اورژانس ۱۱۵ برای طی مراحل درمان به یکی از مراکز درمانی این شهرستان منتقل شدند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار با بیان اینکه علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان در حال بررسی است، یادآور شد: محور شاهرود - سبزوار به‌عنوان یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی کشور تلقی می‌شود که بیشترین حوادث رخ‌داده در آن به دلیل واژگونی خودروهای سواری رخ می‌دهد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس


نقی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۰۰:۳۸:۴۹
سلام بر عباس معصومی (42683)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۲۳:۵۱:۱۲
خداقوت (42692)