کد مطلب: 12351
 
پیروزی تیم هندبال بیتا سبزوار مقابل مس کرمان
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۰
 
تیم هندبال بیتا سبزوار عصر سه شنبه در هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور میهمان خود مس کرمان را با نتیجه ۲۲ بر ۲۱ شکست داد.
پیروزی تیم هندبال بیتا سبزوار مقابل مس کرمان
 
این دیدار در سالن ورزشی سربداران شهرستان سبزوار برگزار شد و سه هزار تماشاگر از نزدیک این دیدار را پیگیری کردند.

نیمه اول دیدار ۲ تیم با نتیجه ۱۲ به تساوی رسیدند.

این دیدار را مهدی قالب تراش و محمد علی قاسمی قضاوت کردند و حسین رونق و مسعود توکلی با عنوان ناظر فدراسیون در آن حضور داشتند.

از فرصت های دقایق پایانی استفاده کردیم

سرمربی تیم هندبال بیتای سبزوار گفت: در دقایق پایانی توانستیم با دفاع منسجم و ضد حملات سریع و استفاده از فرصت ها روند بازی را به نفع خود رقم بزنیم.

مارکوس تاتا پس از برد این تیم برابر مس کرمان در جمع خبرنگاران افزود: دیدار حساسی با مس داشتیم که با تمرکز مهاجمان در ضربات آخر پیروز این دیدار شدیم.

وی ادامه داد: بازیکنان بیتا اشتباهات مکرر دیدارهای گذشته را در استفاده از توپ های آخر نداشتند اما جسارت دروازبان مس کرمان باعث شد تنها با اختلاف یک گل پیروز شویم.

سرمربی بیتای سبزوار گفت: تیم مس کرمان بازی جسورانه ای را به نمایش گذاشت و تنها در دقایق آخر بازیکنان این تیم انسجام تیمی خود را از دست دادند.

*آسیب دیدگی بازیکنان مس، کار را سخت کرد

سرمربی تیم مس کرمان نیز گفت: در نیمه نخست این دیدار ۲ بازیکن از تیم ما دچار آسیب دیدگی شدند و این مساله هماهنگی تیمی ما را به هم ریخت و کار سخت شد.

سیدمحمد موسوی افزود: خستگی در دقایق آخر بازی بر بازیکنان مس کرمان غالب شد و نتوانستیم از چهار گل برتری که داشتیم دفاع کنیم.

وی ادامه داد: بازیکنانم به دلیل خستگی در دقایق پایانی در دفاع سر در گم شدند و در ضد حمله نیز توپ ها را با بی دقتی هدر دادند.

موسوی گفت: تیم بیتای سبزوار از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده کرد و از خلق موقعیت های ایجاد شده روی دروازه ما نهایت بهره را برد.

وی افزود: به جز یک ربع نخست بازی در نیمه اول و چهار دقیقه پایانی تمام توپ و بازی در اختیار تیم مس کرمان بود اما نتیجه طور دیگری رقم خورد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایرنا