کد مطلب: 11622
 
مراسم تودیع و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار برگزار شد
چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۵
۳
 
مراسم تودیع و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سبزوار با حضور معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برگزار شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در این مراسم گفت: بر اساس برنامه ريزي طرح ساخت و تكميل ساختمان سه پايگاه امداد و نجات جاده اي در خراسان رضوي در دستور كار قرار گرفته كه دو پايگاه آن مربوط جوين و سبزوار است.
اسماعیل بهمن آبادی ادامه داد: احداث ساختمان براي پايگاههاي جاده اي يك ضرورت است كه سبب افزايش در ارائه خدمات به هموطنان و زائران حرم منور حضرت رضا(ع) مي شود.
معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر خراسان رضوي گفت: همچنين در هشت پايگاه امداد و نجات جاده اي اين استان ست نجات تخصصي وجود ندارد لذا مكاتباتي با معاونت استانداري خراسان رضوي در اين خصوص انجام شده است .
وي افزود: بر اساس برآورد صورت گرفته قيمت هر دستگاه ست نجات شش ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال است لذا براي خريد آن نياز به مساعدت مديريت بحران و استانداري خراسان رضوي داريم.
بهمن آبادي همچنين گفت: همكاري و هم افزايي خوبي بين اورژانس و هلال احمر در خراسان ذضوي وجود دارد كه زمينه ارائه خدمات بهتر را فراهم كرده است.
وي در ادامه به نزديكي فصل تابستان و آمادگي هلال احمر براي اجراي طرح امداد و نجات تابستانه اشاره و بيان كرد: در همين راستا مجوز ساخت هشت پايگاه موقت در نقاط حادثه خيز سطح استان اخذ شده تا در صورت نياز اين پايگاهها ايجاد شود.
معاون جمعيت هلال احمر خراسان رضوي به آموزش ۱۳ هزار ۶۰۰ نيروي داوطلب در سال گذشته نيز اشاره و بيان كرد: با برنامه ريزي صورت گرفته و هماهنگي با مجموعه هاي مردم نهاد به دنبال افزايش جمعيت داوطلب آموزش ديده در استان هستيم.
معاون جوانان جمعيت هلال احمر خراسان رضوي نيز در اين مراسم گفت: ۸۰ هزار عضو در سازمان جوانان فعاليت دارند كه بيشترين اعضا در شاخه دانش آموزي، دانشجويي و جوانان هستند.
اسماعيل شاه بيگي افزود: اعضاي اين سازمان شامل غنچه ها، دانش آموزان، دانشجويان، طلاب و روستاييان مي باشند.
در پايان اين مراسم از خدمات رضا شهرآبادي رئيس قبلي جمعيت هلال احمر سبزوار تقدير و محمدعلي جباري ثاني به عنوان رئيس جديد اين جمعيت معرفي شد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایرنا


امیرحسین بیسیم چی
United States
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۰۷:۲۳:۵۰
به نام خداوند بخشنده مهربان

برادر گرامی و ارجمند جناب آقای رضا شهرابادی

ضمن قدردانی و ارج نهادن به خدمات ارزنده، تدابیر سازنده و تلاش های خستگی ناپذیر حضرت عالی در طول خدمت شما در جمعیت سبزوار که منشا اقدامات مفید و موثر و گام های اساسی در رشد و شکوفایی امداد و نجات و دست یابی به موفقیت ها، افتخارات و دست آوردهای بسیار ارزشمند و ماندگاری بوده است، بر خود لازم می دانیم از حمایت ها، مساعدت ها و راهنمایی های خردمندانه جناب عالی صمیمانه سپاسگذاری نماییم.
امیرحسین ن. (41779)
 
جمعی از داوطلبان هلال احمر
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۰۹:۳۲:۵۸
خیلی خوشحالیم که شهرابادی برداشته شد اصلا لایق این پست نبود به آقای جباری تبریک می گوییم (41893)
 
دهاتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۵:۰۳:۵۴
با آزوی توفیق برای آقای شهرآبادی.
انتصاب آقای جباری را تبریک گفته و برایشان توفیق روز افزون همراه با خدمت صادقانه را آرزومندیم (41788)