کد مطلب: 10876
 
عـاشورایی‌تـرین «محـرم» ایـن سال‌ ها +تصاویـر شهدای مدافع حرم
شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۴
۱
 
ایران اسلامی در محرم‌الحرام 1437 قمری، تقریباً برای هر یک روز از دهه اول، یک قربانی به بارگاه «آل‌الله» تقدیم کرد و بار دیگر پیوند تاریخی خود با «محرم» و «عاشورای حسینی» را استحکام بخشید.
عـاشورایی‌تـرین «محـرم» ایـن سال‌ ها +تصاویـر شهدای مدافع حرم
 
به گزارش سلام سربدار به نقل از مشرق، طی ۱۱ روز گذشته و مقارن با نخستین دهه‌ی «محرم الحرام»، بیش از ۱۴ نفر از مدافعانِ ایرانی حرم بانوی مقاومت خلعت شهادت پوشیده اند.

به دنبال آغاز عملیات گسترده علیه «مزدورانِ سعودی» و «تروریست های تکفیری» در سوریه، که از حدود دو هفته ی قبل آغاز شده است، جمعی از «مدافعان حرم» در نبرد رودر رو با «پیروان اسلام آمریکایی» بال در بال ملائک گشودند. این بیش‌ترین تعداد شهدا در چنین بازه‌ی زمانی طی دو دهه‌ی گذشته است که (صرف نظر از شهدای «لشکرفاطمیون»(مجاهدان افغان تبار)) تقدیم «اسلام ناب محمدی(صلوات الله علیه و آله)» شده است.

کاروانی که با «شهید فرشاد حسونی زاده» پای در راه نهاد و امروز با «شهید سيد مصطفی صدر زاده» از مرز 14 تن گذشت. به این ترتیب، ایران اسلامی، در محرم 1437 قمری، تقریبا برای هر یک روز از دهه ی اول، یک قربانی به بارگاه «آل الله» تقدیم نمود و بار دیگر پیوند تاریخی خود با «محرم» و «عاشورای حسینی» را استحکام بخشید.

در شب عاشورای حسینی، سلام و عرض ادب می کنیم به محضر این عاشوراییان و فاتحان قلل عزت و کرامت انسانی.

روحمان با یادشان شاد
هدیه به ارواح بلند پروازشان صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

تصاویر/

تصاویر/

تصاویر/


تصاویر/

تصاویر/Share/Save/Bookmark


عبدا...
۱۳۹۴-۰۸-۲۴ ۰۸:۴۸:۲۵
سلام ودرود بر روان پاک ومطهر شهدا
خوشا به حالتان که عاقبت بخیر شدید،
در باغ شهادت باز است ،لیاقت می خواهد که من ندارم..............
بر روح ملکوتی شهدا صلوات (38218)