کد مطلب: 12639
 
اپوزیسیون های درون نظام
ایمان ایزی
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
 
آماری همچون آمار 10 درصدی خودکشی دختران و پسران، آمار 35 درصدی رابطه های جنسی در مدارس،آمار 30 درصدی استفاده از مواد الکلی و آمار 35 درصدی دعوا و خشونت. آنچه در این آمار و ارقام هویداست ریل گذاری غلط سیستم آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت است که ریشه ای غربی دارد.
بهمن سال 1357 ناگهان انقلابی جهان را در بهت و حیرت فرو میبرد. انقلابی که دم از ارزش های اسلامی که ریشه ای 1400 ساله دارد میزند.
امام خمینی(ره) به عنوان رهبر این انقلاب راهبرد های نظام جدید را تعریف کرده و میداند تنها خطری که این انقلاب نوپا را تهدید میکند غرب زدگی ست.


مردمی که حالا از زیر بند ظلم و ستم پهلوی خلاص شده اند و فرزندانشان را در این راه فدا کرده اند انتظار دارند مسئولین طبق این راهبرد ها حرکت کنند.
اینک 40 سال از انقلاب میگذرد،الحق و والانصاف در بخشی به این مطلوب رسیده ایم،در بخشی از آن در راه رسیدن هستیم و در بخشی نیز در مرحله اسف بار و خطرناکی قرار داریم.

آموزش و پرورش یکی از آن حوزه هاییست که متاسفانه نتوانسته است ارزش ها و بنیان های اساسی اسلام را درون خود نهادینه کند.

آنچه امروزه در مدارس کشور ما آموزش داده میشود همان سیستم آموزش غربی است.آموزشی که نه تنها مناسب سن آن ها نیست و باری از حفظیات بی فایده را در بر دارد بلکه مناسب آینده ی آن ها هم نیست.

برای اثبات حرف هایم گریزی بر نظام آموزشی غرب خواهم زد.
غربی که اساس محوریت نظام آموزشش اقتصاد است.آن هم نه آن اقتصادی که مورد پذیرش اسلام است.
اقتصاد غرب بر پایه مصرف بیشتر و مادی گرایی بنا شده است و در یک کلام نگاهی کاملا اومانیستی.
باید دانست که معنا و ریشه تمام تفاوت های آموزش و پرورش غرب با آموزش و پرورش اسلامی در هدف و غایت آنهاست.
هدف و غایتی که در سیستم آموزشی غربی جامعه ای لیبرال را پدید می آورد و در سیستم آموزش اسلامی جامعه ای توحیدی.

در نهایت این دومینوی آموزش اشتباه آنچنان ادامه پیدا میکند که شاهد آمار و ارقام عجیب و غریب در مدارس جمهوری اسلامی هستیم

آماری همچون آمار 10 درصدی خودکشی دختران و پسران، آمار 35 درصدی رابطه های جنسی در مدارس،آمار 30 درصدی استفاده از مواد الکلی و آمار 35 درصدی دعوا و خشونت.
آنچه در این آمار و ارقام هویداست ریل گذاری غلط سیستم آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت است که ریشه ای غربی دارد.


این خروجی با نظام انقلاب اسلامی،انقلاب پابرهنگان و انقلاب مستضعفین همخوانی ندارد نظامی که داعیه دار اسلام محمدی است،اما درونش ترویج فساد،لیبرالیسم و سرمایه داری رواج دارد.
این وضعیت اسفناک با استیضاح و برکناری فلان وزیر و روی کار آمدن وزیر دیگر درست نمیشود
زیرا پس ذهن آقایان تفکر سکولار غربی حاکم است و تا زمانی که آنها در ارگان های مختلف دولتی باشند بر کرسی های جمهوری اسلامی تکیه میزنند و در قامت اپوزیسیون های درون نظام ظاهر میشوند.
Share/Save/Bookmark