کد مطلب: 11865
 
آغـاز ثبت‌ نـام بیست‌ و‌ سومین کـاروان پیـاده روی «در مسیر بنـدگی»
يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۸
۱
 
بیست وسومین كاروان پياده روی «در مسير بندگي» عصر پنجشنبه ۷ مرداد براي زيارت بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علي بن موسي الرضا (ع) با پاي پياده عازم مشهد مقدس می شود.
آغـاز ثبت‌ نـام بیست‌ و‌ سومین کـاروان پیـاده روی «در مسیر بنـدگی»
 
به گزارش سلام سربدار، مسوول كاروان پياده روی پايگاه بسيج شهيد شجيعي سبزوار اظهار داشت: اين كاروان براي بيست و سومین بار براي زيارت آستان مقدس حضرت امام رضا (ع) عازم مشهد مقدس مي‌شود.

محمد شمس آبادی افزود: اين كاروان اولين بار در سال ۷۳ و به مناسبت اربعين شهداي حرم عازم مشهد مقدس شده كه به لطف خدا تا كنون اين روند هر ساله ادامه داشته است.

وی ادامه داد: كاروان پياده روي «در مسير بندگي» قديمي‌ترين كاروان پياده روي كشور مي‌باشد كه به طور مرتب و متوالي به پابوسي آقا علي بن موسي الرضا (ع) شرفياب مي‌شود و علاوه بر زائران سبزواری، از شهرهای دور و نزدیک نیز در این کاروان حضور دارند.

مسوول كاروان پياده روی در مسیر بندگی با اشاره به استقبال گسترده جوانان از این حرکت معنوی خاطر نشان كرد: هرساله بیش از ۳۵۰ نفر از جوانان و نوجوانان در این پیاده روی شرکت می کنند و در مسير راه به منظور آشنايي هر چه بيشتر جوانان با ائمه اطهار (ع) و به ويژه حضرت علي بن موسي الرضا (ع) و نقش و جايگاه ايشان برنامه هايي تدارك ديده شده است.

فرزند شهید بزرگوار شمس آبادی بيان مسائل اخلاقي، احكام و آموزه‌هاي ديني، برگزاري مراسم قرائت ادعيه و مسابقات حفظ قرآن و جلسات فرهنگی و بصیرت افزایی انقلابی را از ديگر برنامه‌هاي كاروان «در مسير بندگي» تا رسيدن به حرم حضرت امام رضا (ع) عنوان كرد و گفت: در اين برنامه‌ها از حضور علما استفاده خواهيم كرد.

وي با بيان اينكه اين سفر معنوي به مدت يك هفته به طول مي‌انجامد، اظهار كرد: علاقه مندان به حضور در این حرکت معنوی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا تاریخ ۳ مردادماه به آدرس اینترنتی www.darmasirebandegi.ir مراجعه و یا باشماره ۰۹۱۹۹۱۹۳۹۱۰تماس حاصل فرمایند.

Share/Save/Bookmark


زائر
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۰۹:۱۳:۵۳
ان شاالله قسمت بشه ما هم دعوت کنن . . . (42451)